Pátek 21. února 2020svátek má Lenka 2 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku: Náhrady senátorů: někteří erár podojili hned dvakrát

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 31
  • Poslední: 13.3.2012 14:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Mrázek 13.3.2012 11:05

Šakal u dostal objednávku?

Asi nebude mít nouzi o příspěvky na tuto bohulibou činnost....

R. Buršík 12.3.2012 17:58

iotevřewtTE OČI JDE JILEM VÁS ORANŽOVÝZŽ BLyHOBYT

R. Buršík 12.3.2012 17:54

a co na to nejvyšší soud?

nebudeme svině, nepostavíme je ke udi tak asť to vrýtí vyžírky!!!

J. Vích 10.3.2012 1:35

je úžasné, že mediálně probíhá reportáž

z procesu se Škárkou a Bártou , kde se zřejmě uplácela stranická loajalita ze soukromých peněz Bárty v řádu statisíců a tito a ostaní, ze státních peněz daňových poplatníků, beztrastně hrabou miliony přihrávají miliardy a....... ticho po pěšině.  Za co je Bárta  trestán ? Asi hochům narušil zaběhaný lobistický systém, nebrali pak jeho straníci od firem, dokonce si pak drze kritizoval dodavatele mizerných staveb dálnic  a tak dostane pěkně za uši. Jak dlouho z nás budou dělat pitomečky a dojné krávy?

K. Pořická 6.3.2012 22:32

max. dvě volební období v téže instituci

A zakázat souběh dalších funkcí. Je-li pak zvolený vyslán (jmenován) dle  zákona  do funkce funkce další - správní,dozorčí,kontrolní, ap -  činí tak v rámci své "pracovní náplně" a platu člena sboru, do nějž se nechal zvolit . Případné odměny z těchto funkcí pak mají být příjmem rozpočtu vysílajícího sboru. A ten by mu pak mohl,ale také nemusl přiznat mimořádnou odměnu za mimořádný výsledek.  Jinak v tom budou neustále korupční kolotoče.

J. Vašáková 13.3.2012 14:04

Re: max. dvě volební období v téže instituci

Veliký souhlas !!!!!!!!

M. McDaddy 6.3.2012 1:04

Volání

Já mám tady v ČR neomezený volání, neomezený SMS a 3GB dat za 1700 Kč měsíčně.. Ano, sice vyhandlováno nátlakem na operátorský vyžírky, ale mám. A řek bych že státní správa by si mohla vyjednat lepší podmínky, když já jsem jen usmrděnej OSVČ... Tak by mě zajímalo jak jim vůbec může projít fakturace na 70 000 za rok na volání...

M. Moc 3.3.2012 21:52

Mají tak malé výplaty??

Je to tu opravdu nějaký dívný!!! Kdo proplatí náhrady za dopravu běžným občanům? Tito političtí činitelé mají tak vysoký příjem, že v zájmu šetření statní kasy by si měli platit tyto potřeby ze své výplaty jako každý z nás. Nebo snad mají do pr...e o jednu dírku více??

J. Hanousek 3.3.2012 17:04

Alespoň

má pan senátor Kubera na cigára...

Z. Lachman 9.3.2012 9:00

Re: Alespoň

Za tenhle bolševickej sajrajt můžeme poděkovat Havlovi. Havel největší zloděj spolu s Klausem.

R. já a Rudolf 3.3.2012 16:55

Žerou

a ještě u toho mlaskaj.

P. Balcar 3.3.2012 13:41

Z cizího krev neteče

Sice je to bez podrobností, kolik čísel a jak jsou využívána, ale i tak je na účtech za telefon je vidět způsob hospodaření a nakupování služeb pány senátory. Zatím co státní správa se už naučila dělat na telekomunikační služby elektronické aukce a dosáhla slevy řádově i 30-70% a v soukromé sféře jsou nákupčí firem vyjednat neomezené volání za cca 1000Kč/měsíc, v účtech senátorů poletují částky 2500-5800Kč/měsíc.

Příklad hospodaření se státními prostředky v malém.

J. Hanousek 3.3.2012 17:06

Re: Z cizího krev neteče

To taky nechápu, jestliže existuje i tarif za tři tisíce, kde je neomezené telefonování do všech sítí, jak je možné protelefonovat dvakrát tolik? Jenže u nás je možné všechno.

J. Starý 3.3.2012 11:54

Neuvěřitelné.

Pan Palas si nechá proplatit 70 000 za telefon a pak jej celý den nezvedá a nereaguje ani na sms? Asi nemá signál.

J. Kottas 2.3.2012 21:22

Kdy se začne doopravdy se zjišťováním majetku Palase?

Vždyť ten chlap už krade veřejně....vlastní majetek za stamiliony a všechen legálně? Kalousek jim na ty náhrady nesáhne? To fakt musíme strpět ta hovada na celé volební období?

J. Cedivoda 2.3.2012 16:23

Není mně jasné,

proč člověkovi, který má k dispozici služební vůz s řidičem, případně služební vozy dva, vůbec někdo platí ještě nějaké další nahrady na cestovné. "Služební cesty" uskutečňuje ve služebním voze a jeho soukromé cesty vlastním vozem přece nejsou v žádném veřejném zájmu. Totéž je s náhradami za telefon, "služby" senátu mají koupit senátorům tarif a ať si volají, proč by měli daňoví poplatníci platit telefon celému příbuzenstvu senátorů. Všichni šetří, ať šetří i senátoři.

M. Brejcha 2.3.2012 14:43

Ti nemohou mít ani svědomí !!!

Protože, kdyb to svědomí měli, tak zajdou za roh a dají si pár facek !! Co jiného od té bandy nenažranců se dá jiného čekat  ??

V. Němec 2.3.2012 12:17

Pan Kubera

Ten aby tam nechyběl!

R. Kirsch 2.3.2012 11:53

Zlaty komunisti!

Zlaty komunisti!

J. Tínek 2.3.2012 11:28

špína všude, kam se člověk

podívá.....Doufám,že se brzy zorganizuje úklidová četa, která to razantně vyčistí....

P. Fiala 2.3.2012 10:56

Senátoři a poslanci "reprezentanti" občanů?

Jak je reflektována skladba senátorů a poslanců vůči skladbě občanů?

Podle skladby poslanců a senátorů jsou naše národy - občané, samí politici z povolání, doktoři, právníci, manažeři atp. s minimálními ročními příjmy 2 miliony a výše a s knížecím servisem téměř zadarmo.

Není skutečnost jiná? Reflektuje ji nějaká politická strana?

Senátoři a poslanci mají za prvé hlídat zákony (pro koho jsou vlastně vytvářeny?), aby jejich textům bylo mezi masou občanů rozuměno. Za druhé mají senátoři a poslanci hlídat vládu, aby dobře hospodařila s vybranými daněmi a neschvalovali jim "schodky", podepisují rozhazovačné vládě generování dluhů, stávají se podílníky na zadlužování masy občanů. A za třetí aby korigovali vládu a prezidenty kteří nás všechny reprezentují v zahraničí oficiálně.

První dvě činnosti zvládne člověk, pokud ho ve škole naučili číst a psát a trochu s ním procvičili, zopakovali logické myšlení, které máme dokonce od přírody dáno.

J. Farmačka 2.3.2012 10:23

Čekal od nich snad někdo něco jiného?

Jsou to přece původně neúspěšné socky ze svých původních profesí. Musí tedy maximálně využít nedokonalosti zákonů, které samy schvalují po dobu svého nicnedělání. Podruhé se už do senátu nedostanou.

V. Kain 2.3.2012 11:04

Re: Čekal od nich snad někdo něco jiného?

Ale dostanou.Podívejte se jak je tam dlouho ta kachna Gajdůšková a ta umí také pěkně sosat.Pitomí voliči je zvolí znovu a potom budou nadávat.Dobře jim tak.Současné politiky je třeba vymést všechny.Pokud si budeme říkat,že z příchodem nové krve se nic nezmění,tak ono se skutečně nic nezmění a můžeme si za to sami.Jak je možné že se někteří političtí vyžírkové drží tohoto slastného nicnedělání řadu let?

S. Ševeček 2.3.2012 9:06

Nejezdím ani do senátu, ani do Teplic a za

telefon utratím ročně 40 tisíc.

J. Kottas 2.3.2012 21:23

Re: Nejezdím ani do senátu, ani do Teplic a za

No jo - ty totiž voláš na číslo "Zavolej mi..." -a to se prodraží....!!!  :-))))

H. Hartmanová 2.3.2012 8:41

náhrady

Proč média, to musí zajímat nás a chodit se pánů senátorů a poslanců ptát co pro nás obyčejné platiče (voliče) dělají. Oni si hlavně ošetřují svoje bebíčka a nás potřebují jen jako hlasovací stádo u voleb. Spektrem politických stran je tam jeden lump vedle druhého. Je ovšem smutné, že není koho volit.. ze slušných tam žádného nevidím, Vy snad ano....

J. Tínek 2.3.2012 11:33

Re: náhrady

Já to třeba vidím ,že by se měli volit lidé, jako např. Vy. Máte rozumné názory,a myslím si, že podobných lidí je většina.Problém je však v tom,že slušní lidé mezi tu zvěř něchtějí.A pokud se i stane politikem, má jen dvě možnosti.Buď se přidá do stáda,stane se stejnou zvěří, nebo uteče.......

J. Denemark 2.3.2012 8:34

Šmejdi, co jiného na to říct?

M. Brejcha 2.3.2012 8:34

Jasné utahování opasků !!!!!

Svoje voliče považují za stádo hloupých ovcí, které je třeba vyhnat na pastvu, aby se nažralo a aby tady tak nebrečelo !! Vážit si svoje voliče - to je největší naivita, kterou jen předstírají !! Kdyby tu krizi brali vážně, tak si tyto náhrady odpustí a darují je těm, kteří to potřebují !! Potom by p. Kalousek nemusel dělat drastická optření, které on a vláda chystá !! Prostě stručně řečeno máme to co jsme chtěli !!!!!

J. Šrámek 2.3.2012 8:05

A z jakého důvodu mají tak vysoké platy?

Co takhle sjednotit platy a náhrady do jedné,omezené částky?Z ní by si mohli platit asistentů(ek) kolik je libo a dopravu mají myslím stále zdarma,nebo ne?Paušály telfoních operátorů nabízejí i volání zdarma,při určité výši plateb.

Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Jak se falšuje maso. Šunku bez „éček“ by nikdo nekoupil, říká odborník

Maso se nejčastěji prodává ve vakuově balených plastových obalech na miskách z... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Podvody s potravinami jsou staré jako lidstvo samo. Jen se postupně změnily metody. „Za záměnu hovězího masa za koňské...

Premium

Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

Karlův most v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...