Pátek 12. srpna 2022, svátek má Klára
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Seriálová hvězda opouští Twitter

Česko

LOS ANGELES Jedna z nejúspěšnějších dětských filmových hvězd, herečka a zpěvačka Miley Cyrusová, kterou proslavil televizní seriál Hannah Montana, se rozhodla vymazat svůj účet na internetové sociální síti Twitter. Vedlo ji k tomu jediné přání: udržet vlastní život v soukromí. K oznámení svého rozhodnutí si ovšem vybrala cestu hodně nesoukromou, a to v podobě nahrávky na internetovém serveru YouTube.

„Už jsem unavená ze snahy dělat radost, nežiju pro bulvár, žiju pro sebe,“ rapuje šestnáctiletá Cyrusová, která měla na Twitteru více než milion sledujících „přátel“, v nahrávce Goodbye Twitter na YouTube.

Její rozhodnutí opustit Twitter – oblíbenou sociální síť, kde kdokoli od obyčejných lidí, přes podnikatele až po hvězdy hudebního a filmového světa může psát vzkazy v maximální délce 140 znaků – vyvolalo značný ohlas. Na Twitteru okamžitě vznikla kampaň, jejímž cílem je dostat Miley Cyrusovou zpátky.

V jednom ze svých posledních vzkazů – neboli tweetů – se Miley svěřila, že její nynější přítel, australský herec Liam Hemsworth, účet na Twitteru nemá a chce po ní, aby „pro vlastní dobro svůj taky smazala“.

V rapované písničce, kterou na YouTube zveřejnila v pátek, nicméně Cyrusová tvrdí, že příčinou odchodu z Twitteru nebyl její přítel, ale sdělovací prostředky, které z jejích tweetů dělaly zprávy.

„Ty zvěsti jsou fakt, smazala jsem svůj Twitter,“ rapuje Miley. „Všechno co píšu, všechno co dělám, z toho některé bulvární servery udělají zprávy,“ dodává s tím, že když začala „tweetovat o pupínkách“, přestala „žít pro okamžiky“.

Autor:

Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...