Úterý 28. ledna 2020svátek má Otýlie 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: Do sněmovny moc nechodí, i tak si nechávají proplácet, co se dá

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 122
  • Poslední: 4.2.2013 5:38
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Sládeček 3.2.2013 20:22

Kárrl.

http://www.youtube.com/watch?v=K_V5xENp6D4

Z. Tichá 3.2.2013 16:05

Statem podporovane rozkradani

Made in Hasek

P. Silek 3.2.2013 13:48

perfektni clanek

ktery vystihuje hrabivce Haska vic nez cokoli jineho

M. Komárek 3.2.2013 11:43

Jestli jsou socani v něčem dobří,

tak je to v čerpání všemožných dávek. mají to nějak v krvi, i jejich voliči. Ti taky čerpají vše, co stát tak hloupě nabízí. A jakmile se jim chce stát podívat na čerpání pomocí SKaret, ženou to pomalu až do Haagu ...

f. vlk 2.2.2013 13:46

neházejte kamenem

Chci obhájit soudruha Haška. Po tom co "odhodil" svou manželku /tak jako Paroubek,

Topolánek, Kocourek, Macek, Zeman, Nečas atd./ mají tito donchuáni málo času na politiku kvůli nahánění blondýnek. Bud´me tolerantní a dobřejme jim nějaké to povyražení

v jejich vyčerpávající práci pro nás nepřejícné občany.

M. Klimešová 2.2.2013 9:47

59982206

i. rasmonn 4.2.2013 5:38

Re: 59982206

je to telefonní číslo?

i. rasmonn 2.2.2013 8:33

je to čech?

.no tak, co je na tom divného. U spodiny to je zavedené jinak, práci nedostaneš,pokud se zaštěstí a máš ji ,tak budeš makat za minimum od nevidim do nevidim, to taky není vidět, pokud jednou přijdeš pozdě,máš vyhazov . Jenom chameleon, se vzděláním popřípadě se vzděláním získaným jinou cestou než nevštěvováním , se dostane nadpozemské moci .

i. rasmonn 2.2.2013 8:35

Re: je to čech?

než navštěvováním školy,

Z. Diviš 2.2.2013 8:23

Blahořečena ta politická...

politická strana, která zakáže propojení výkonné moci se zákonodárnou. Potom by nemohl být ani Hašek a ani kdokoliv z vlády současně poslancem či senátorem.

M. Jaklovský 2.2.2013 7:54

Jen ať si hrabe,

hlavně ať tam nechodí ;-D

O. Sekl 2.2.2013 7:17

...nejchytřejší je hejtmanec !

Hejtmanec Hašek měl pravdu, že při svých mnoha funkcích všechno stihne. Zejména čerpání náhrad to potvrzuje. Dokonce dovádí socanský světonázor o přerozdělování k dokonalosti. On "podojí " stát a SÁM nejchytřejší rozhodne, který potřebný to formou charity (snad) dostane.

J. Novák 2.2.2013 4:24

V hospodě, která je

ve vesnici, kam jezdím na chalupu, říkají chlapi takovýmto článku "tendenční "sr..ka". Ó, jak jsou ti venkované moudří!

O. Sekl 2.2.2013 7:20

Re: V hospodě, která je

Ó , opravdu moudří. Zejména voliči MZ. Ukáže čas.

\P.S. Co je tendenčního na seznamu čerpatelů náhrad ?

J. Novák 3.2.2013 3:56

Re: V hospodě, která je

Co? Třeba to, že se to zase hodí do krámu. Oni čerpají všichni, že? A celkem chápu, že ten, kdo dojíždí z větší dálky, čerpá více, než třeba Pražák. Ale jinak je to jednoduché: Současná trojkolka, tedy to, co se tak nazývá, tam už vládne takřka čtvrtý rok. Když to tolik vadí, proč to ještě nezměnili tak, že by byly propláceny jen prokazatelné výdaje? Aha! No, protože něco takového by se nehodilo ani koaličním poslancům. Nemám sebemenší důvod se někoho zastávat, ale tohle je skutečně tendenční. Noviny zveřejní seznam deseti lidí, kteří čerpají nejvíce na náhradách, ale jen tři, kteří mají největší absence. Proč né také deset největších absentérů? A lůza hned po zveřejnění začne křičet, že jsou to zloději atd. atd. No, mezi námi, ač se ptám, jak se ptám, nikdo není schopen mi sdělit, skutkovou podstatu jakého že tr. činu jednání poslanců naplňuje. Ale lůza prostě kvičí, protože jí lidovky nakrmily... A, samozřejmě, nejen lidovky.

J. Novák 2.2.2013 4:11

Víte, co je zajímavé?

Že lidovky u poslanců, kteří nejvíce chybí, zveřejní první trojici, ale u poslanců, kteří čerpali nejvíce náhrad, zveřejní první desítku. Proč to? Že by mezi těmi, kteří nejvíce nechodí do sněmovny, byli poslanci, kteří se ke zveřejnění nehodí, tedy jde o pány ministry či dokonce o premiéra? Co vy na to, lidovky? Nebo máte nějaké jiné vysvětlení této nevyváženosti zveřejnění?

J. Záhumenský 2.2.2013 7:16

Re: Víte, co je zajímavé?

:) takže, kdyby byl na 4. místě sám předseda ODS pak by byla zlodějina a absentérství hejtmana Haška omluvená? Kluci na vesnici by moudře říkaly, kradou všichni, Miloš alespoň nemá němku starou.

J. Novák 3.2.2013 3:42

Re: Víte, co je zajímavé?

Zlodějna? Skutkovou podstatu jakého trestného činu jednání poslanců, kteří čerpají náhrady, zakládá? A absentérství? Který předpis ukládá poslancům povinnou účast na jednání PS? Vážený pane, už takřka čtvrtý rok současná koala vládne v PS, neb tam má většinu. Proč ještě neudělali v těchto věcech pořádek? Nebo že by to vyhovovalo i jim? A co zas máte s nějakou němkou starou? 

O. Občanp 2.2.2013 1:39

Naházet je do Vltavy všechny...

Zloděj vedle zloděje, zloděj na hradě, teď  ho bude následovat lhář a kdo lže jak jistě všichni vzdělaní lidé vědí, nevzdělancům a novinářum zvláště to ani nedojde, i krade... Zlodějů a vyžírek plná poslanecká sněmovna. Stejným způsobem si nakradl i Bohouš Sobotka na svůj byt, jak-si použil náhrady!

Je na čase s tím skoncovat, když sami nemají tu morálku aby přestali sami!

Vyhážem je z oken na kopí, svrhnem jako odpad do Vltavy....

M. Komárek 2.2.2013 10:27

A kdo to udělá?

ty nemáš odvahu to ani vyslovit pod svým jménem, anonymní pose*o ...

J. Novák 3.2.2013 3:46

Re: Naházet je do Vltavy všechny...

Pán je hrdina, že? Muhehe! Tak jen do toho, troubo!

J. Kulišek 2.2.2013 1:35

ale

Vsadte se, ze je lide zase budou volit.

J. Kalina 1.2.2013 22:53

prasata dobytek darmožroutskej

J. Vintr 1.2.2013 21:13

Taže pan John

dá "na charitu" necelých 5% z peněz, které bere úplně za nic. A svědomí má čisté ...

i. rasmonn 1.2.2013 20:27

jsou to paraziti ,..

zloději...............počasí ? a chameleoni všichni včetně hmyzu.

P. Chládek 1.2.2013 20:18

Je to náhoda nebo nedostatek jiných

příležitostí? Na náhradách krade nejvíc levicová opozice.... Socanská a bolševická chátra má hubu plnou etiky přitom kradou jak straky.

tancoš dá za mobil a internet 84 tis.? internet měsíčně výjde tak na tři stovky a neomezené volání tak 12 stovek. kam ta svin* dala zbytek?

J. Novák 2.2.2013 4:37

Re: Je to náhoda nebo nedostatek jiných

Co kradou? Krádež je to tehdy, pokud si přivlastní věc tím, že se jí zmocní. Pokud ale uplatní náhrada za něco, na co mají nárok podle předpisu a v rámci tohoto předpisu, tak nemůže jít o krádež. To je stejné, jako když podnikatel využije v daňovém přiznání paušálů, aniž by to byla pravda. Také nejde o daňový únik, ale jen a jen o využití díry v zákoně. Kdo alespoň trochu zná daňové právo, tak ví, že existuje celá řada děr v zákonech, které se dají využít, aniž by člověk porušil zákon. Tudíž nemůže být nikdy označen za zloděje. Snad jen člověkem, který nejen neví, co mluví, co činí, ale navíc je závistivý, protože on sám neví, jak na to.

P. Chládek 2.2.2013 8:41

Re: Je to náhoda nebo nedostatek jiných

Váženej pane, to co jste napsal ukazuje na Vaše ryzí "čecháčkovství", které tuto naši zápornou národní vlastnost "vědět jak na to" staví na odiv. A pokud Vy skutečně víte, jak na to, věřte, že já Vám toto vůbec nezádivím, neboť se tím stavíte mezi zlodějskou chátru, která neuznává žádna morální pravidla. V Anglii loni odsousili poslance za zneužívání náhrad k nepodmíněnému trestu a u nás šéf největší opoziční partaje v novinách přizná, že si svůj nový byt pořídil z poslaneckých náhrad a nic se neděje. Stejně jako paroubek , který ohromoval novináře velikostí svých příjmů s legendárním výrokem:"Pánové kdo z Vás na to má....:"a do svých příjmů automaticky zahrnul i náhrady. Ať nás tedy páni poslanci přestanou lakovat svým základním platem ve výši 55 tis., když jeho skutečná výše je dvoj nebo trojnásobná. Ono by se jim také ulevilo. Přestali by se pídit " jak na to" a nemuseli by kličkovat tou právní džunglí, kterou tu za své platy vytvořili...

J. Novák 3.2.2013 4:00

Re: Je to náhoda nebo nedostatek jiných

V Anglii byl ale odsouzen proto, že šel mimo zákonné mantinely. V čem ale jdou zdejší poslanci mimo zákonné mantinely? Pokud o něčem takovém víte, proč nepodáte trestní oznámení? Co vám v tom brání? Já vím, ono je lepší a jednodušší hloupě žvanit na netu, že? Tak jen žvaňte dál!

P. Chládek 3.2.2013 9:37

Re: Je to náhoda nebo nedostatek jiných

Pán Novák dělá zřejmě "asistenta" nějakýmu syčákovi typu Tancoše. Jestli někdo vykáže 84tisíc za mobil a internet, je to pro mě zloděj. Navíc když "do práce" - parlamentu zabloudí jen jednou za měsíc, když se vyplácejí náhrady.

Když si Sobotka koupil nový byt, tak mu novináři dokázali, že si na něj nevydělal. A on prohlásil, že mu k platu zapoměli připočítat náhrady - no není to hnus od nejvyššího socanskýho joudy?

Premium

Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

Velký test on-board kamer | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Profesor Edzard Ernst, odborník na testování účinnosti alternativní medicíny,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...