Diskuse
Silničáři vyhlásili ve Frýdlantském výběžku kalamitní stav. Nelze udržet sjízdnost silnic
Silničáři ve středu večer vyhlásili s okamžitou platností kalamitní stav pro Frýdlantským výběžek v Libereckém kraji. Kvůli sněžení a větru, které vytváří bílou tmu, sněhové jazyky a závěje, nelze udržet sjízdnost silnic.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
OU
J22a54n 18K64o59z12o73h95o19r96s25k10ý
11. 1. 2017 22:49
vydržte, přátelé! nebo si pusťte na youtubu "deník nádějného kysučana" :)
miluji sníh (prašan), takže provolávám: nejkrásnější leden za posledních deset let! (auto nevlastním, jen kolo a nohy)
0
0
možnosti
PV
SV
S. Vor
11. 1. 2017 20:39
tolik se všichní těšili na kouzlo zimy až je ted z toho frmol a bolení hlavy...:-)
0
0
možnosti
VHK
V. Kotas
11. 1. 2017 22:20
Když vyhlásili kalamitu, tak také zalarmovali všechnu dostupnou potřebnou techniku, k jejímu odstranění ? Nebo to dnes už tak nefunguje !
0
0
možnosti

Pronájem bytu 3+1 68 m2, Zlín
Budovatelská, Zlín
15 000 Kč/měsíc


















