Diskuse

Silničáři vyhlásili ve Frýdlantském výběžku kalamitní stav. Nelze udržet sjízdnost silnic

Silničáři ve středu večer vyhlásili s okamžitou platností kalamitní stav pro Frýdlantským výběžek v Libereckém kraji. Kvůli sněžení a větru, které vytváří bílou tmu, sněhové jazyky a závěje, nelze udržet sjízdnost silnic.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

OU

12. 1. 2017 7:32
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti
Foto

vydržte, přátelé! nebo si pusťte na youtubu "deník nádějného kysučana" :)

miluji sníh (prašan), takže provolávám: nejkrásnější leden za posledních deset let! (auto nevlastním, jen kolo a nohy)

0 0
možnosti
PV

11. 1. 2017 22:44

Ráno bude kruté. Má ještě více foukat.

0 0
možnosti
SV

S. Vor

11. 1. 2017 20:39

tolik se všichní těšili na kouzlo zimy až je ted z toho frmol a bolení hlavy...:-)

0 0
možnosti
VHK

V. Kotas

11. 1. 2017 22:20

Když vyhlásili kalamitu, tak také zalarmovali všechnu dostupnou potřebnou techniku, k jejímu odstranění ? Nebo to dnes už tak nefunguje !

0 0
možnosti
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.