Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Simona Krainová se tajně vdala

Česko

Modelka si vzala podnikatele Karla Vágnera. Na svatbu nepozvali ani rodiče

PRAHA Modelka Simona Krainová, která za tři měsíce očekává narození prvního dítěte, se v pátek tajně vdala. Ano řekla svému partnerovi a otci dítěte Karlu Vágnerovi mladšímu.

Informaci o svatbě přinesl server Novinky.cz. Komorní obřad, který se obešel bez jakékoliv okázalosti, proběhl na Staroměstské radnici v Praze. Přihlíželo mu pouze osm lidí, přičemž z rodinných příslušníků známé modelky byla přítomna jen její sestra Yvonna. Podle informací Novinek na svatbě nebyli přítomni ani rodiče páru. Chyběla prý i nejlepší kamarádka Krainové, zpěvačka Dara Rolins.

„Obřad vůbec neplánovali, poprvé tuhle myšlenku nadhodili před dvěma týdny a řekli si, že do toho půjdou. Jsou zamilovaní, těší se na miminko, takže jim v cestě k oltáři nic nebránilo,“ řekl serveru modelčin manažer Saša Jány, který šel modelce za svědka.

Rodina a nejbližší přátelé páru ale o hostinu nepřijdou, minimálně s příbuznými chtějí slavnostně poobědvat. Sedmatřicetiletá Krainová se svým o tři roky mladším partnerem svatbu tajili, protože si nepřáli zažít mediálně sledovaný obřad.

Líbánky podle informací Blesku plánují novomanželé až po narození potomka, protože modelka se teď bojí létat.

Krainová dlouho tajila i své těhotenství. Přiznala se, když byla v pátém měsíci. Módnímu časopisu Elle svěřila, že čeká chlapečka.

„Už pátý měsíc se probouzím s novým zvláštním pocitem. Dlouho jsem si nebyla jistá, jestli je to přesně to, co v životě chci... Ale stalo se, a jsem šťastná,“ řekla před měsícem magazínu Elle. Modelka se svým partnerem už vymyslela pro dítě i jméno. Syn se bude jmenovat Sebastien. „Naše miminko vzniklo z lásky. Vůbec jsme to neplánovali,“ přiznala Krainová.

Ještě před měsícem v rozhovoru s Elle modelka svatbu popírala. „Vdávat se už v životě nikdy nechci, první svatba mi bohatě stačila,“ tvrdila. Když si brala Slezáčka, tak to bylo za velkého zájmu médií. Vzali se na na zámku Hradec nad Moravicí a přítomno bylo více než 80 svatebčanů. Manželství ale vydrželo jen tři roky.

Vágner je synem skladatele Karla Vágnera. Ženil se poprvé. S bývalou partnerkou Zuzanou má tříletého syna Karla.

Autor:

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...