Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

SK Kladno 1:1 FK Teplice

Branky: 4. Šilhan - 71. Stožický. Rozhodčí: Jílek - Teuber, Štěrba. ŽK: Strnad, Szabo, Gross - Sabou, Merzič, Verbíř. ČK: 80. Sabou. Diváci: 2154. Poločas: 1:0. Kladno: Pavlík - Gross, Beneš (90+1. Šisler), Killar, Hajník -Smutný, Herzán, Strnad, Szabo, Cigánek (65. Bartoš) - Šilhan (81. Zachariáš).

Teplice: Belic - Matula (65. Jun, 87. Rosa), Lukáš, Klein, Merzič -Verbíř, Doležal, Sabou, Stožický - Mahmutovič, Smejkal (33. Vachoušek).

Fotbalisté Kladna nebyli daleko od druhé domácí výhry za sebou, přesto nakonec s Teplicemi remizovali 1:1, když velkou roli hráli chybující brankáři na obou stranách. Kladenští vedli díky rychlé brance Šilhana ze čtvrté minuty, v 71. minutě vyrovnal teplický Stožický. Hosté, kteří závěr dohrávali bez vyloučeného záložníka Saboua, sice odvrátili čtvrtou prohru v pátém zápase, ale i přesto je pozice kouče Jiřího Plíška opět oslabenější.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ Martin Hřídel (Kladno): „Pocitově mi připadalo, že v prvním poločase jsme hráli letos náš nejlepší fotbal. Ale po změně stran byl soupeř lepší.“ Jiří Plíšek (Teplice): „První půle byla katastrofální. Celý týden se na něco chystáme, třeba na standardní situace, a ve čtvrté minutě dostaneme gól z rohu.“