SK Kladno 1. FK Příbram 1:0

Branka: 37. Klinka. Rozhodčí: Jech - Slavík, Santarius. ŽK: Szabo. Diváci: 3035. Poločas: 1:0.

Kladno: Pavlík - Bartoš, Beneš, Příbram: Hruška - Plašil, J. Štochl, Drsek, Hajník - Bartek (71. Holub), Nohýnek, Pleško - Klesa, Tarczal, Szabo, Dubský, Zoubele Nechvátal (57. Borek), Fantiš (57. Groos) - Zachariáš, Klinka (50. Kalabiška) - Dos Santos (81. Šilhan). (68. Oguzhan), Huňa.

Střetnutí dvou bezprostředně ohrožených mužstev se v úvodu neslo ve znamení především neudělat chybu. Až ve 24. minutě poslal kladenský Drsek dlouhý aut na hlavičku Beneše a jen zásluhou skvělého reflexivního zákroku Hrušky uhájili hosté čisté konto. Příbram si z toho ponaučení nevzala. O třináct minut později si Drsek dlouhé autové vhazování zopakoval, hlavou jej prodloužil Zachariáš a Klinka z bezprostřední blízkosti dorazil míč do sítě.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ

Martin Hřídel (Kladno): „V závěru jsme měli i štěstí, když soupeř se po naší chybě dostal do šance. Rozhodla asi naše větší vůle po vítězství.“

Massimo Morales (Příbram): „Vypadalo to, jako bychom neměli síly soupeře napadat. Mám pocit, že ne všichni hráči dávají do zápasů sto procent.“