Původní „Dolíček“ stál však o kus dál. Své první hřiště postavili Vršovičtí na tehdejší periferii, poblíž továrny firmy Waldes v prohlubni za Kodaňskou ulicí. Odtud pochází název Dolíček.
Slavnostní otevření hrazeného hřiště, kterých bylo v té době v Praze jen sedm, proběhlo 19. srpna 1914.
Vzniku „Dolíčku“ v samém srdci Vršovic předcházelo slavné turné klubu po Austrálii v roce 1927. Z cesty se vyslanci Československa vrátili s mnoha vítězstvími, názvem Bohemians (tak vršovické překřtil australský tisk) a s živým klokanem, který se později usadil v logu klubu.
Davy fanoušků, které pak za Bohemians proudily, hřiště nepobíralo. Když v roce 1930 při utkání se Spartou dokonce praskly ochozy, bylo rozhodnuto. Stadion se musí přesunout.
O dva roky později byl 27. března slavnostně otevřen stadion u Botiče. Nesl název po svém zakladateli, řediteli Vršovické záložny Zdeňkovi Dennerovi.
Zahajovací dvojzápas Bohemians se Slavií a Viktorie Žižkov s Teplicemi vidělo osmnáct tisíc diváků. Nový areál už byl skutečným stadionem - s tribunou k sezení a krytými ochozy pro stojící. Tak vypadal „Dolíček“ ještě v šedesátých letech.
Ve čtyřicátých letech bylo na Bohemce dokonce nainstalováno i umělé osvětlení. Na konci druhé světové války prodělala Praha ničivý nálet a bomba dopadla i na stadion. Následkem byl kráter u hlavní tribuny.
Po komunistickém puči v roce 1948 muselo zmizet Dennerovo jméno z hlavní tribuny a také tradiční název klubu. Prvního trávníku se stadion dočkal na jaře 1951.
Velká rekonstrukce stadionu proběhla v roce 1971 a nad trávníkem vyrostla kovová tribuna. Kompletně osazen sedačkami byl v létě 2007 a letos v únoru dostal stadion nové osvětlení.