Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Slovan Liberec 0:0 1. FC Brno

Rozhodčí: Jílek - Pospíšil, Moudrý. ŽK: Frejlach, Smetana - Lejsal, Švejnoha, Střeštík, Mareček. ČK: 15. Kerič (Liberec). Diváci: 2500.

Liberec: Hauzr - Gebre Selassie, Holeňák, Košťál, Janů - Kerič, Bílek, Frejlach, Papoušek (90. Dort) - Nezmar (61. Smetana), Blažek (79. Dittrich).

Brno: Lejsal - Švejnoha, Trousil, Dvorník, Čoupek - Kalivoda (70. Lira), Mareček, Polách, Střeštík (86. Baláž) - Došek, Vrána (57. Heinz).

Fotbalisté Brna promarnili v Liberci 75 minut trvající přesilovku po brzkém vyloučení domácího Andreje Keriče a z mrazivého severu Čech si odvezli jen bod za remízu 0:0. Slovan se před zimní přestávkou rozloučil s vlastními fanoušky obětavým výkonem a udržel si letošní domácí neporazitelnost. Vzájemný ligový souboj pod Ještědem skončil už počtvrté za sebou nerozhodně, ale vzhledem k průběhu je bod ziskem spíš pro hosty.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ

Ladislav Škorpil (Liberec): „Takový zápas tady nepamatuju. Na to, že jsme hráli přes 75 minut v deseti, jsme působili fotbalovějším dojmem.“

Aleš Křeček (Brno): „Původně bych bod bral, ale vzhledem k průběhu nejsem spokojený. Za celou dobu jsme si nevytvořili žádnou příležitost.“