náhledy
Školáci z Karvinska přijeli do stomatologické kliniky v Ostravě. Svého zubaře nemají, tak za ním vyrazili na výlet. (24. února 2023)
Autor: Jaroslav Ožana, ČTK, ČTK
Odhalení zubního kazu pomocí skeneru v mobilu. Design zubů podle fotografií z mládí. Anebo robotické vrtání, přesnější a rychlejší, než zvládne i ten nejšikovnější stomatolog. Umělá inteligence (jakýkoliv počítačový systém či program, který vykazuje inteligentní chování) radikálně mění i svět zubních lékařů. Byť se jejich praxe odjakživa opírá o manuální práci, různé dentální aplikace způsobují doslova revoluci. „Klasickou stomatologii, kdy se vrtaly zuby, je potřeba poslat na smetiště dějin,“ tvrdí prezident České stomatologické komory doc. MUDr. ROMAN ŠMUCLER (53), CSc.
Autor: Jan Zátorský, MAFRA
Hostem pořadu Rozstřel je Roman Šmucler, prezident České stomatologické komory.
Autor: Petr Topič, MAFRA
Jedním z kandidátů na prezidenta České stomatologické komory je zubní lékař Lubomír Beran z Ostravy.
Autor: Archiv Lubomíra Berana
Slavnostní otevření zubní pohotovosti v Nemocnici Na Františku na Praze 1: náměstkyně primátora Alexandra Udženija si vyzkoušela roli zdejší pacientky
Autor: Radek Vebr, MAFRA
Školáci z Karvinska přijeli do stomatologické kliniky v Ostravě. Svého zubaře nemají, tak za ním vyrazili na výlet. (24. února 2023)
Autor: Jaroslav Ožana, ČTK
Neodkládejte návštěvu u zubaře, to ani tehdy, kdy máte ze zubařského křesla strach!
Autor: Profimedia.cz
