Sobota 18. ledna 2020svátek má Vladislav 0 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku: Šnajdr žádá 5000 za každý den ve vazbě. ‚S mým morálním kreditem mě mohli opět zvolit‘

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 91
  • Poslední: 25.7.2014 1:59
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Esterka 24.7.2014 15:06

Musím to napsat ještě jednou...

Těmto pánům patří 25 ran na holou řiť (teď je to spisovně), zabavit majetek a do smrti v šachtě kopat uhlí...

r. luzar 25.7.2014 1:59

Re: Musím to napsat ještě jednou...

V jaké šachtě když fšechno prodali a splundrovali !!!!!!!!!!!!

A. Polcar 24.7.2014 10:42

Šnajdr a jeho morální kredit

to je opravdu velmi černý humor :) Ne náhodou se amorální hajzlící ohání morálkou, a totalitní strany a vládci, demokracií .)

M. Komárek 24.7.2014 7:05

Jestli on nemyslí stav jeho kreditní karty,

asi chce naznačit, že je připraven si nějakou pozici na kandidátce slušně zaplatit ...

A. Polcar 24.7.2014 10:46

Re: Jestli on nemyslí stav jeho kreditní karty,

není kredit jako kredit :) podobným hajzlíkům nikdy sebevědomí nechybí...

M. Stuchlik 23.7.2014 21:52

Ať to žádá

ale ať to zaplatí viníci, ne daňový poplatník

J. Zetík 23.7.2014 16:08

Za co by chtěl zvolit?

Že pokazil a poškodil vládu Nečase a ODS?!

V. Kusý 23.7.2014 15:15

Asi se trochu ztratil v cizích slovech, chlapec.

Používat výrazy jako kredit a morálka v souvislosti se svou profláknutou personou, to je silná káva i na českou politickou scénu.

R. Tesařík 23.7.2014 13:40

Koukám,

že je tu pěkné sdružení rádoby chytrých Fridolínů až na velmi světlé výjimky...jedna pitomost větší než druhá. Hlavně kecy o morálních kreditech. Chtěl bych vidět ty vaše morální kredity.

N. Hájková 23.7.2014 13:32

Tak to se Šnajdr cejtí.

To jak se choval a handrkoval o svůj hlas, či nehlas, nemělo s morálkou co dělat, ale spíše s kupčením a jen protože má někdo dlouhé prsty, tak nebyl odsouzen, ale jen ať se nebojí, na každého snad jednou dojde. Jako odškodné bych mu dala 1,- Kč denně a zbytek, jako stravu, vodné, stočné, energie, mzdy zaměstnanců.... to vše bych mu připsala k úhradě, za drzost.....

P. Kovář 23.7.2014 13:08

Chucpe

Lepší drzé čelo než poplužní dvůr.

J. Cedivoda 23.7.2014 13:21

Re: Chucpe

To je. Neboť "poplužní dvůr" představuje práci a um, což je pro některé naše politiky představa přímo úděsná. Však při "drzém čele" to u nás jde poměrně samo.

P. Ritter 23.7.2014 11:42

Zářivá kariéra Marka Šnajdra

Narozen v roce 1975. do ODS vstoupil ve svých osmnácti letech − v roce 1993. V letech 1995 − 1996 působil jako konzultant předsedy Hospodářského výboru PČR Josefa Holuba z ODS. Šnajdr je tedy zřejmě génius, když hned po gymnáziu byl schopen roky radit předsedovi veledůležitého výboru Sněmovny.

Pak během pár let vystřídal 6 firem, nikde se mu moc nevedlo a proto se vrhl do politiky, ale trochu to přehnal se snahou se zviditelnit a prodrat se na nejvyšší posty v politice. Jeho angažmá po boku Julínka mu moc neprospělo a neprospělo ani Julínkovi, protože dokázal svým chováním vůči veřejnosti zdiskreditovat Julínka i jeho zdravotnickou politiku.

Kdyby jeho schopnosti aspoň z tisíciny odpovídaly jeho představám o sobě a kdyby se trochu krotil ve svém sebehodnocení před veřejností , tak mohl dopadnout líp.

J. Cedivoda 23.7.2014 12:52

Re: Zářivá kariéra Marka Šnajdra

Je zde malinký rozpor. MŠ vzhledem k délce studia na VŠE studoval zřejmě magisterské studium a přitom má z tohoto studia jen diplom bakalářský. Jako šťastnou volbu také nevidím jeho angažmá na MZdrav. v pozici náměstka a jeho působení ve správních orgánech VZP, vzhledem k jeho předchozí činnosti v čistě obchodním managementu farmaceutických společností. Jenže, tato provázanost mezi politiky ODS a "soukromou" sférou zřejmě přispívala ke vzájemné spokojenosti, ze které těžila jak "strana", tak soukromé společnosti, bohužel na úkor všech ostatních. Ostatně je to model, který je známý a široce rozvinutý zejména u konservativních stran v Británii a USA.

M. Stuchlik 23.7.2014 21:55

Re: Zářivá kariéra Marka Šnajdra

Nojono, konzervativci nejsou takoví borci jak demokrati, takový Obava je výplatní pásce bankéřů, to je jiná káva.

V. Hlisnikovská 23.7.2014 11:21

Morální člověk uzná vinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vážená a bezúhonnost osoba s vysokým morálním kreditem nepřistoupí ke kšeftu, který se mu nabídne, pane Šnajdře. Soud Vám uznal imunitu, ale neřešil vinu.

A to, že jste zmizel z VZP bylo jen k dobru. Doufám, že se někdo začne zabývat Vašim podílem na IZIPu a dalšími podvodnými čachry. A co se týká Vašeho politického působení: pokud si ODS bude držet ve svých řadách lidi Vašeho typu, nemá šanci se vyhrabat. Vy jste ji dobré jméno nikdy nedělal a dělat nebudete. Ale Vaše sebevědomí je opravdu obdivuhodné.

P. Khail 23.7.2014 11:18

Zdá se,

že nácvik na silvestrovský zábavný pořad právě začal. Ty co nekradli to ale moc nepobaví.

J. Cedivoda 23.7.2014 13:00

Re: Zdá se,

Velice trefná poznámka. Jen si pořád myslím, že s tím, jak se NSS postavil k celé té kauze "politických obchodů", mají tito pánové velikou naději ke slušnému výtěžku z daní našich občanů. Zejména při "správném" zastoupení našimi právnickými esy a při dělbě 50/50 si přijdou na slušné "zasloužené" odškodné.

J. Vargulič 23.7.2014 11:17

Zvolit ho jistě mohli,

ale za co..?

P. Ritter 23.7.2014 11:22

Re: Zvolit ho jistě mohli,

Možná za komika roku.

P. Ritter 23.7.2014 11:11

Marek Šnajdr se zřejmě inspiroval u Járy Cimrmana

a jeho slavného výroku "Kdo mně pochválí, když se nepochválím sám? Nikdo to za mně neudělá."

Dokonce tento výrok ještě rozšířil "Kdo mně polituje, když se nepolituji sám?"

P. Ritter 23.7.2014 11:03

Vzpomínám na debaty o platech politiků po vzniku ČR

Tehdy politici s vážnými tvářemi tvrdili, že je nutné politiky pořádně zaplatit, protože jinak se do politiky nedostanou schopní lidé, protože ti budou raději podnikat a vydělají si mnohem více.

S tímto tvrzením je v ostrém kontrastu realita - jen nepatrný počet zkrachovalých nebo neúspěšných politiků se vzdá možnosti nechat se pořád živit státem z peněz daňových politiků a tak se pro ně vytvářejí místa, kde tyto politické mrtvoly nejsou moc na očích veřejnosti, jejich "práce" je pro občany naprosto k ničemu. ale zato mají zaručený stejný příjem jako dříve a dokonce jsou na tom lépe než když byli v politice, protože jim nehrozí riziko nezvolení.

Proto se živí expolitici ODS jako Íčko Langrer, Petr Nečas a mnozí další v CEVRO, což je státem placená škola výhradně pro ODS-je po všech stránkách stejný jako byl VUML pro KSČ. Další zalezli do různých dozorčích a správních rad podniků, které zůstaly státní jen proto,aby takové trafiky pro vysloužilce byly.

P. Ritter 23.7.2014 11:20

Myslím, že není žádný důvod udržovat systém

politických trafik, zvláště pokud rozdávají lidem, kteří v politice selhali nebo se zkompromitovali. Počet takových trafik by se měl výrazně omezit nebo spíše úplně zrušit.

Státní a polostátní podniky jsou jsou v úplném nebo částečném vlastnictví rezortních ministerstev, které jsou pověřeny výkonem vlastnických práv a jejichž pracovníci by měli být mnohem kompetentnější než stranami dosazení členové dozorčích a správních rad, kteří beztak řízení podniků nerozumějí a fungují jenom jako křoví, které beztak všechny kroky managementu jenom odkývá,

J. Cedivoda 23.7.2014 13:16

Re: Myslím, že není žádný důvod udržovat systém

Trafiky omezit nelze. Nějaký ten strategický státní podnik bude existovat vždy a když nebude, najdou se cesty jiné. Pan Topolánek v odměnu za "Smlouvu (kongres ODS 2007) o podpoře Britské konservativní strany na půdě EU" dostal trafiku, kterou vytvořily energetické společnosti vlastněné Britskými vlastníky v ČR. Byla pro něj "utvořena" zvláštní "konzultační" společnost ve které s úspěchem (?) zastává ředitelský post. Politici se o sebe postarají, nebo se o ně postará "klub za který kopou". Čím dál, tím častější je to, že ten klub je spíš cizozemský.

J. Kohout 23.7.2014 10:59

Pan Šnajdr

zřejmě vůbec nemá tušení, co to morální kredit je.

R. Wicha 23.7.2014 10:46

Pánové, pletet si pojmy

Pane Šnajdře a ostatní - trochu si pletete pojem vinen a nevinen. Ve vašem případě soud nekonstatoval, že jste neviní. Jen uvedl, že vás není možno stíhat kvůli imunitě. Takže zpět do reality, pane Šnajdře a zkuste třeba nějakou referentskou funkci na obecním úřadě. Pro mě jste všichni tři obyčejní političtí gauneři.

J. Denemark 23.7.2014 10:43

Šnajdr a morální kredit? Dlouho jsem se takhle..

..nezasmál.) To jde k sobě asi jako cikán a práce.)

K. Janyška 23.7.2014 10:16

Jsem na jeho straně a

nedivím se... Dzp.

P. Ritter 23.7.2014 10:31

Nejsem na jeho straně, ale vám se nedivím

Divil bych se, kdybyste nebyl na straně nějakého korupčníka, zvláště když je z ODS.

J. Stejskal 23.7.2014 10:37

Re: Jsem na jeho straně a

No, hlavně mu zničili ty "vysoké morální kredity". Já vždycky když jsem ho viděl, bylo mi jasné, že je má.

Premium

Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

Pětadvacetiletá Kristýna Hudková a její nastávající Omar Shehadeh | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...