Úterý 21. března 2023, svátek má Radek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sňatková podvodnice ošálila tři muže. Vylákala z nich 700 tisíc

Česko

  15:35
BRNO - Brněnský městský soud potrestal podmínkou třiadvacetiletou Anetu Florovou. Podle spisu vylákala od tří mužů, s nimiž se seznámila přes internet, kde vystupovala pod přezdívkou Pipka 23, bezmála 700 000 korun. Byla potrestána za podvod a krádež, řekla mluvčí soudu Gabriela Stočková. Pokud se Florová nebo státní zastupitelství proti verdiktu odvolají, bude se kauzou zabývat brněnský krajský soud.
Svatba (ilustrační foto)

Svatba (ilustrační foto) foto: Shutterstock

Florové byly vyměřeny dva tresty. Celkem dostala tři roky vězení s podmíněným odkladem na pět let. Ve vazbě ale zůstává. Je podezřelá z další trestné činnosti, která se teprve vyšetřuje. Mladá žena vinu popírá. Tvrdí, že od mužů peníze nedostala.

Kriminalisté ale zjistili opak. Dívka se seznamovala s muži, kteří hledali životní partnerky, na serveru www.stesti.cz. Vystupovala na internetu jako Petra z Rajhradu. Poté, co se s některým z mužů seznámila na webu, dala si s ním v Brně schůzku. Při druhém setkání se svěřila, že jí scházejí peníze na koupi bytu. Obvykle šlo o částku okolo 200 000 korun. V jednom případě dokonce o sobě novému příteli tvrdila, že je policistka.

Rok 2010 v obrazech

Své nové přátele podle policie šikovně přiměla vzít si úvěr. Tím celý vztah skončil. Když se pak nový partner domáhal dalších schůzek a vrácení peněz, dočkal se jen četných výmluv.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat