Pondělí 17. února 2020svátek má Miloslava 3 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: Sobotka kritizuje Babiše. Na sněmu podle něj jen ,plácal do vody'

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 22
  • Poslední: 28.2.2017 9:52
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Šrámek 28.2.2017 9:52

Slovy klasika,je to prosté,,,ty chybějící procenta hlasů musíme nějak získat"!300 milionový dluh zamává s kdejakou partají.O dluzíh za volební kampaně ani nemluvě!ANO nemusí slibovat.Stačí říci vybírámě daně tak,jak se mají vybírat a tím pádem je můžeme i snížit.Plusový rozpočet státu je rovněž argument.Nelze tvrdit,že za dluhy nese odpovědnost ministr financí a za zisky jsme se zasloužili všichni.

K. Čtvrtý 27.2.2017 15:03

Co je ti Sobotko do rizeni parteje ANO? Radeji se starej o ty svoje komouse, se kterymi bys klidne spolupracoval.

M. Jindra 26.2.2017 21:21

Pokud jde o stanovy, tak Sobotka zřejmě nechápe rozdíl ve financování projektu. ČSSD si platí předsedu a u Ano si předseda platí stranu. Bez peněz se politika dělat nedá a Babiš na rozdíl od Sobotky je schopen si za svou politickou pozici zaplatit. "Ano" je Babišem placený projekt, proto Babiš je v pozici řídící, co a kdo bude ve straně dělat.

P. Čech 26.2.2017 21:08

Sobotka plácá nesmysly, jako ostatně vždy. Nedovede si představit , že by měl pravomoc jeko Babiš? Já si to také nedovedu představit. Má pravomoc mnohem menší a už vede celou ČSSD ven z poslanecké sněmovny. Nejsměšnější ovšem je, když někdo, kdo se živí plácáním pátého přes deváté, kritizuje jiného, že plácá. Jen tak dál, Sobotko! A voliči ČSSD budou ubývat. Tradiční strany slouží jako pojistka? Pojistka čeho? Korupce, podvodů a zlodějny . To ano. Nic jiného totiž nepředstavují a za 24 let působení to nade vší pochybnost prokázaly. A Sobotkovy kecy o demokracii? Vždyť on ani neví (není zdaleka sám) co to demokracie je.

M. Jech 27.2.2017 15:34

Hlavne ze to vi agent Bures.

S. Vor 26.2.2017 19:57

Mimo jiné,pan premiér ještě neakceptoval fakt,že po tolika letech a zkušenostech jaké mají lidé (už se ty strany několikrát protočily) s klasickými polit. stranami rádi vyzkouší něco jiného nebo jim imponuje nekonformní střih v politice Babiše potažmo celého hnutí ANO.To,co Sobotku dráždí,lidé mnohdy přimhouří oko.

S. Hammer 26.2.2017 18:49

Sobotko, o Babišovi máš sice recht, ale sám umíš báječně rozdávat z cizího, jenom aby jsi měl moc. A co bude dál s financemi státu tě zajímá asi tak jako mandelinku bramborovou, že na ni jde někdo s postřikem.

V. Kotas 26.2.2017 17:20

Můžeme být rádi, že takovou pravomoc nemáš, protože nejsi schopný přijmout i tu odpovědnost. Nikdy v životě si v praktickém životě nepracoval, takže nevíš o čem je řeč.

V. Grycz 26.2.2017 19:10

ano je to alibista.

P. Čech 26.2.2017 21:12

Jen tak dál! Ať jej znovu zvolí předsedou ČSSD. Aspoň socani dříve opustí poslaneckou sněmovnu. Oni totiž ve své hlouposti nikdy nepoznají, že je Sobotka vede do záhuby. Celé Sobotkovo vystupování je neskutečné. Člověk nabývá názoru, že je asi někým podplacený, aby zahubil ČSSD.

V. Grycz 26.2.2017 16:56

Právě slabé pravomoci předsedy ničí demokratické strany. Viz. třeba Nováci v ČSSD a ODS. Nejde se jich zbavit a škody jsou nedozírné. V ANO teď ví, kdo šlápne vedle hned letí a ne, že se to bude jejich ,,novák,, prát měsíce v médiích.

J. Kohout 26.2.2017 16:55

Ano Bohuš uhodl. Babiš by měl plácnout Sobotku.

M. Frank 26.2.2017 16:20

Jan nazvat čin politika, který pro získání hlasů volí cestu zvýšení daní lidem, kteří mají tu nejvyšší kvalifikaci, např. lékařům? Plácání do moře závisti?

S. Hammer 26.2.2017 18:50

Ano, Karel Marx hadr. Sázka na závist lůzy a hlasy od těchto šmejdů. Aby nikdo nic neměl, když chcípla koza mě, línému hlupci, může chcípnout i tomu, co se snaží, učí a maká.

B. Chalupa 26.2.2017 15:47

Proč se pořád někdo stará o to, jak my to v tom našem hnutí máme, my jim do jejich vnitrostranické "demokracie" také nemluvíme - a to ne, že by nebylo o čem. Možná je pro pro standardní politické strany s celým jejich šedivým zákulisím Hnutí ANO2011, nepochopitelné, že se umíme domluvit, dohodnout, nevytvářet frakce a skupiny uvnitř skupin..... Pánové by se neměli zbytečně vysilovat a snad by se o to více měli věnovat svým vlastním stranám, každému je nad slunce jasné, že svých problémů mají až nad hlavu. Potvrzují tak platnost jistého aforismu, který říká přibližně toto: všichni máme smysl pro povinnost.....ale jen těch druhých....

poslanec PSP ČR

M. Vaněk 26.2.2017 16:06

Lidi ale trochu děsí, že ve Vašem hnutí bezproblému "domluví" Faltýnek, což je typický levicový transformovaný nomenklaturní podnikatel, Stropnický, což je bombahumanitární protiruský hysterik z US a Jermanová, což je pitomoučká pravicová barbínka z ODS. :-)

J. Kohout 26.2.2017 18:33

"levicový transformovaný nomenklaturní podnikatel" :)

M. Vaněk 26.2.2017 15:42

Sobotka a Babiš se oba shodují, že největším nepřítelem pro demokracii v Česku je "ten druhý" a "Rusko". A oba tomu, co říkají, samozřejmě sami nevěří, jen to považují za nejchytřejší politický postoj . A MY jim máme věřit ???? Taková úroveň politiky nám opravdu stačí ?

M. Jech 27.2.2017 15:48

To maji pravdu,ze jsou to oni a Rusko.

M. Hájek 26.2.2017 14:38

Ke bere kašpar Sobotka tu suverénní sebejistotu o plácání Babiše. Asi od svých nových poradců. Sám je politická mrtvola, tak ať raději drží zobák za ty prachy, co neoprávněně bere a vysvětlí své majetky a korupční jednání, například dosazením svého kamaráda Dvořákado čela Úřadu vlády bez férového výběrového řízení. Klientelismus, nepotismus a korupce, tak funguje ČSSD.

K. Keinkopf 26.2.2017 16:21

Babiš prostě plácá. A asi dost strašně, když už to pozná i Sobotka! :-)

Z. Paldus 26.2.2017 14:32

Proč asi šel Sobotka se svým ČSSD do koalice s Babišovým Ano? Asi si pan premiér myslel že, si Babiše osedlá jak Horymír Šemíka a ten bude skákat jak bude ČSSD pískat. No a ono to nevyšlo. A teď je každá špatnost hozená na Ano dobrá. Nedělám si iluze o politicích. Sám bych jako politik nebyl asi lepší a jedinou mou starostí by bylo jak co nejvíc z postu politika vytěžit pro sebe. Jen bych to nechtěl dělat tak okatě a rozmyslel bych si dobře co voličům slíbit, abych to mohl také splnit.

Premium

Češi bydlí stále častěji ve sklepech. K extrémním řešením je nutí drahé nájmy

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Nedostupné bydlení nutí Čechy ke stále extrémnějším řešením bytové situace. Zejména v největších městech už lidé míří i...

Premium

Sovětská legenda: Fourcadovi pomáhají lékaři. Francouz: Ta žena musí být šílená

Martin Fourcade v závodu smíšených štafet na mistrovství světa biatlonistů v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Slavná sovětská biatlonistka a běžkyně na lyžích, trojnásobná olympijská vítězka Anfisa Rezcovová, si v rozhovoru pro...

Premium

Postavili si malý domek. Přezdívají mu termoska na bydlení

Cestičky okolo domu vydláždili kameníci, u vchodu osadili dva kamenné stupně. Z... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Nic z moderního komfortu v něm nechybí, na druhou stranu ani centimetr nikde nepřebývá. Tomáš Staněk navrhl a postavil...