7. listopadu 2016 20:15, aktualizováno  20:21 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Soutěž Právnická firma roku 2016 vyhrála advokátní kancelář PRK Partners

Právo, ilustrační foto  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Právo, ilustrační foto | foto: Shutterstock

PRAHA Sedmý listopad 2016 byl dnem právnických firem. V prostorách pražského paláce Žofín byly totiž slavnostně vyhlášeny výsledky firemního žebříčku Právnická firma roku 2016. Záštitu nad letošním ročníkem převzal ministr spravedlnosti Robert Pelikán.

Již devátý ročník této soutěže vyhlásila společnost EPRAVO.CZ. Galavečer tradičně probíhal pod záštitou České advokátní komory a ceremonie se zúčastnili přední zástupci advokátních kanceláří i významné osobnosti české justice.

O post nejlepší kanceláře bojovaly firmy v několika kategoriích. Vítěze určila nezávislá skupina hodnotitelů z řad firem a institucí a rovněž pořádající společnost EPRAVO.CZ, která činnost právníků v České republice monitoruje dlouhodobě.

Hlavní cenu v kategorii Právnická firma roku pro domácí kancelář získala advokátní kancelář PRK Partners. Ta se kromě toho stala vítězem i ve dvou odborných kategoriích: Právo obchodních společností a Bankovnictví a finance.

Hlavní cena v kategorii Právnická firma roku pro mezinárodní kancelář putuje do advokátní kanceláře Dentons, která zabodovala i v kategorii Developerské a nemovitostní projekty.

Úspěšná byla i advokátní kanceláři Weil, Gotshal & Manges, která získala hned tři zlaté příčky. Kancelář Havel, Holásek & Partners si odnesla dvě první místa z odborných kategorií a přidala k tomu ještě zvláštní ocenění za nejlepší klientské služby. Vítězství ve velmi sledované kategorii Trestní právo letos připadlo firmě Brož & Sokol & Novák.

Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
JUNIOR ANALYTIK

Advantage Consulting, s.r.o.
Praha
nabízený plat: 30 000 - 50 000 Kč