STATISTIKY 31. KOLA TIPSPORT EXTRALIGY

Třinec - Sparta 1:5

Branky a nahrávky: 49. Polanský (Polák, Peterek) - 32. Smoleňák (Gulaši, Kůrka), 34. Luňák (Y. Treille), 38. Kůrka (Kafka, D. Výborný), 59. Ton, 60. Smoleňák (Broš). Rozhodčí: Ország, Müllner (oba SR) - Prchal, Kis. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 3604. Třetiny: 0:0, 0:3, 1:2.

Sparta: Pöpperle - Vykoukal, Gulaši, Philipp, Jan Hanzlík, Macholda, O'Brien - Kůrka, D. Výborný, Kafka - Ton, Koreis, Hromas - Y. Treille, Broš, Luňák - Bartánus, Karpov, Smoleňák.

Kladno - Č. Budějovice 4:0

Branky a nahrávky: 12. Valský (Bělohlav, Látal), 20. S. Treille (Toman), 48. Patera (Bicek, Bělohlav), 55. Bílek (S. Treille, Kalla).

Rozhodčí: Trombík, Mikula - Hlavatý, Pouzar. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 2030. Třetiny: 2:0, 0:0, 2:0.

Brno - Karlovy Vary 2:4

Branky a nahrávky: 10. Dopita (Erat, Hubáček), 24. Kvapil - 11. Melenovský (Sloboda), 24. Zaťovič (Pech, Dobroň), 29. Kumstát, 32. Košťál (Mucha). Rozhodčí: Hradil, Šindler -Jelínek, Pešek. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. Diváci: 7200 (vyprodáno). Třetiny: 1:1, 1:3, 0:0.

Mladá Boleslav - Zlín 0:2

Branky a nahrávky: 10. Kubiš (T. Sýkora), 12. T. Sýkora (Rachůnek, Galvas). Rozhodčí: Jeřábek, Homola - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 6:3. Bez využití. Diváci: 2530. Třetiny: 0:2, 0:0, 0:0.

Pardubice - Liberec 2:3p

Branky a nahrávky: 9. Koukal (Somík, Bartek), 52. Kaberle (Koukal, Kolář I) - 2. Podkonický (Klimenta), 59. Vak (Hunkes, Nedvěd), 65. Čakajík (Klimenta). Rozhodčí: Blecha, Souček - Bejček, Charvát. Vyloučení: 9:11, navíc Koukal (Pardubice) 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 8855. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1 - 0:1.

Plzeň - Litvínov 3:4sn

Branky a nahrávky: 31. Vlasák (Straka, Jan Kovář), 38. Duda (Modrý, M. Heřman), 53. Straka (Vlasák, Duda) - 29. Černý (Kubát), 36. Jánský (V. Hübl, Lukeš), 55. Kubát (Lukeš), rozhodující sam. nájezd Jenáček.

Rozhodčí: Fraňo, Polák - Jílek, Jindra. Vyloučení: 5:10. Využití: 3:0. Diváci: 6542.

Třetiny: 0:0, 2:2, 1:1 - 0:0.

Vítkovice - Slavia 7:1

Branky a nahrávky: 14. Pohl (Trnka, Vrána), 18. Vrána (Punčochář, Pohl), 30. Szturc (Tomas), 33. Ujčík, 39. Tomas z tr. střílení, 53. Ujčík (Barinka), 59. Huna (Barinka, Malík) - 27. Micka (P. Jelínek). Rozhodčí: Hodek, Hribik - Bláha, Kostka. Vyloučení: 8:12, navíc Vašíček 5 min. a do konce utkání, Kadlec (oba Slavia) do konce utkání. Využití: 4:0. Diváci: 3340. Třetiny: 2:0, 3:1, 2:0.

UDÁLOST KOLA

Sparta zdolala lídra z Třince. Trápící se Sparta zaskočila vedoucí tým tabulky -Třinec. Ten doma podlehl 1:5, když Pražané rozhodli o výhře třemi góly v rozmezí 32. až 38. minuty. Pro domácí vykřesal jiskřičku naděje Jiří Polanský ve 49. minutě. Jenže ocelářům nevyšla hra bez brankáře, brzy ji ukončil Petr Ton. V poslední minutě se pak ještě trefil Radek Smoleňák.

14. BK Mladá Boleslav 32 8 3 4 17 76:92 12

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry