Diskuse
Plány na novou digitalizací stavebního řízení okomentuje stínová vláda ANO
Ministr dopravy za ODS Martin Kupka říká, že bude nutné prověřit hloubkovým auditem celý postup digitalizace stavebního řízení za bývalého ministra Ivana Bartoše. Vláda se rozhodla ji dál nerozvíjet. ANO míní, že by za zpackanou digitalizaci někdo měl nést i trestní odpovědnost: „Ano, má,“ uvedl místopředseda Sněmovny a předseda stínové vlády Karel Havlíček.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VM
JP
J37a13r53o92s30l27a69v 22P86i13k96u30l88í64k
17. 10. 2024 12:18
Bylo by na čase. Na průšvihu se musela podílet celá řada lidí z ministerstva i mimo něj. Nejde jen o chybu řízení (neřízení) ministra.
3
1
možnosti

Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia
Jemná krémová textura, svěží chuť a univerzální využití v každodenní kuchyni. Redakce eMimina otestovala dva čerstvé sýry s jogurtem od české...


















