STRUČNĚ

Kraus dojel třetí. Skikrosař Tomáš Kraus už jako jistý vítěz Světového poháru dojel ve švýcarském Meiringenu třetí. Před ním skončili vítěz Lewen ze Švédska a Čechokanaďan Hayer.

Neumannová závodila. Kateřina Neumannová se na den vrátila k závodění. Ve slavném maratonu Engadin na 42 km ve Švýcarsku (852 klasifikovaných) obsadila sedmé místo za 1.36:04 h. Vítězka Zellerová (Něm.), třetí z klasické desítky v závodě SP v Lahti před týdnem, byla o dvě a půl minuty rychlejší.

Král Björndalen. Popáté v kariéře vyhrál norský biatlonista Ole Einar Björndalen seriál Světového poháru, k čemuž mu stačil zisk šesté příčky v nedělním závodě v Chanty Mansijsku. Dařilo se i Michalu Šlesingrovi, který včera obsadil třetí příčku.