Čtvrtek 9. července 2020svátek má Drahoslava 22 °C občasný déšť Předplatné LN
Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Holy 30.6.2020 11:51

Kdyby se aktivně netestovalo, měli bychom o mnoho méně infikovaných, jenže by lidé vůbec nevěděli, že nakažení jsou.

Tahle věta vystihuje asi nejlíp zbytečnost paniky z čínské chřipky.

S. Donát 30.6.2020 14:37

Jo. Jenže ti bezpříznakoví by to vesele roznášeli mezi lidi, kteří by to šeredně odskákali, ty zbytečná paniko.

D. Dobrota 5.7.2020 0:56

Mrtví na koronavirus, to jsou v postatě staří lidé s jednou nebo více smrtelnými chorobami. A oni chytli koronavirus právě ve chvíli, když umírali. Jinými slovy bezpříznakový průběh to má u všech, jen ti umírající mají navíc příznaky svých smrtelných chorob.

J. Novák 7.7.2020 4:30

Jasně! Takže, podle vás, čert vem ty mrtvé, že? Stejně by zemřeli. Hele, Dobrota, víte o tom, že i vy zemřete? A pozor, aby to nebylo na koronavir! :)) Ten váš blábol, že ti mrtví byli staří lidé, kteří ve chvíli, kdy chytli koronavir, už umírali, to je tedy docela síla. Už jste to, co jste napsal, řekl svým rodičům? Fakt vám není ani trochu hanba za to, co jste napsal? Mě osobně by tedy hanba fackovala. Jen ať pojdou, stejně jsou staří a nemocní, že?

D. Dobrota 7.7.2020 10:34

Jen ať vychcípají. Všichni umřou i vy. Fakt, že ti mrtví byli staří lidé, kteří ve chvíli, kdy chytli koronavir, už umírali, řeklo více známých osobností a teď mě napadá třeba Margit Slimáková. Vás by měla hamba fackovat. Nemáte žádnou úctu k autoritě ani k cizím názorům.

Já už jsem to měl, měl jsem i cytokinovou bouři. Na to žádný extra lék nepotřebujete. Stačí Brufen a Vitamín A a hupky do práce.

J. Novák 8.7.2020 4:55

Pěkné, Dobrota! A co vaši rodiče či prarodiče? Už chcípli nebo ještě netrpělivě čekáte, až chcípnou? Ovšem můžete to urychlit a zabít je. Určitě by to bylo pro ně vysvobození, aby se netrápili s takovým trubkou, vy "hambo"! ;-D Jo, hele, tou autoritou jste měl na mysli sebe? :-)

J. Zima 30.6.2020 15:28

Ovšem pouze do chvíle, kdy někdo z nich navštíví starší příbuzné v domově důchodců nebo LDNce, případně bude hospitalizován kvůli něčemu jinému. Vy 100% ťulpasi.

D. Vala 30.6.2020 16:03

Tak vidíte pane Holy, je to na celém světě se všemi věřícími fanatiky stejné. Zpochybníte jejich víru, odpoví Vám agresí. Tady jenom verbální, víc internet neumožní. V reálu pak vezmou nůž anebo bombu. Na internetu mohou jenom "ty zbytečná paniko" anebo "Vy 100% ťulpasi". Ani neví, jak jsou směšní, ale v reálu už tak směšní nebývají, bomba nebo nůž směšné nejsou. A je to tak se všemi, ať se jedná o roušky, Alláha i Jehovu. ;-D;-D;-D

S. Donát 30.6.2020 16:46

Oslovení zbytečná paniko je agrese? Hlavní obsahem mého sdělení je argument, proč to podle mého názoru není zbytečná panika.

D. Vala 30.6.2020 20:06

Ano, je to agrese, pane Donát. Pan Holy se nejmenuje "Ty zbytečná paniko". Má tady své příjmení. Jmenuje se V. Holy, ať je obsahem Vašeho sdělení cokoli. Navíc si uvědomte, že ty vaše argumenty mají stejnou hodnotu, jak ty jeho. A to je další znak vás věřících, považujete vaše argumenty a názory za nadřazené názorům ostatních. Cítíte se nějakými lepšolidmi, ale věřte, že je to jen a jenom váš mylný pocit.

J. Zima 30.6.2020 22:27

Jeho argumenty nemají stejnou hodnotu, protože jsou v rozporu s evidentními fakty. Jestli považujete počty nakažených a mrtvých ve Švédsku nebo Británii za víru, tak se jděte dovzdělat. Můžete si třeba najít rozhovor s Čechem uveřejněný také dnes v Lidovkách o poměrech v Británii, zejména v domovech seniorů.

D. Vala 30.6.2020 23:00

Že mohou být vylhané a též pravděpodobně jsou vylhané, to ti zjevně nedošlo, ty 100% ťulpasi. A vítš snad proč tě tak oslovuji J. Zimo. S tím oslovením jsi začal tady ty, 100% ťulpasi, nikoho běžně tak neoslovuji. Jen ťulpase jako jsi ty a tobě podobní. Tak ahoj ťulpo a dobrou noc. Nezapomeň si vzít roušku. :-P

J. Novák 7.7.2020 4:37

Vaše víra v to, že cokoliv se nehodí do vaší představy o tom, že vše, co je napsáno o koronaviru, o následcích této nemoci, o mrtvých, o poměrech ve V. Británii a tamních domovech seniorů atd., je vylhané, je ovšem odzbrojující, Vala! 8-o Neberte si roušku a vyražte na zkušenou do USA či do Karviné a okolí, hahaha! ;-D

E. Vavříková 1.7.2020 12:35

Pane Holy, přidávám se na stranu těch, kteří kritizují Váš názor o zbytečné panice a zbytečnosti nošení roušek. Mám v rodině tři skoro 90-leté seniorky, onkologicky nemocné dítě a sami máme s manželem kolem 60 let. Pro tyto 4 naše nejbližší by riziko covid 19 mohlo být život ohrožující. O svůj život strach nemám, ale o život svých drahých velký. A proto se mi nelíbí Vaše zpochybňování opatření, která se nejen při této epidemii ukázala jako jednoznačně účinná.

J. Novák 7.7.2020 4:32

Jasně! Takže netestujme a klidně lidi nechme chcípat. Tak nějak, jako to udělali ve Švédku, ze začátku v Itálii, V. Británii, USA i jinde, že? Hele, co vačši rodiče? Ještě zdraví nebo jste je už preventivně zabil?


Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

Schizofrenní žena, nechtěná emigrace. Zachránila ho Nemocnice na kraji města

Herci Ladislav Chudík a Miloš Kopecký v televizním seriálu Nemocnice na kraji... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Kde je hranice skutečné lásky? Kdy končí vztah a začíná tyranie? Ladislav Chudík na tyto otázky dlouhé roky marně...

VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

Tygr ussurijský v Zoologické zahradě Olomouc | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...