Čtvrtek 30. června 2022, svátek má Šárka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Svoboda píše ODS: Volby nám prohráli zrádci a prezident opilý mocí

Česko

  16:42
PRAHA - Poslanec a předseda pražské ODS Bohuslav Svoboda poslal členům pražské ODS dopis, ve kterém je povzbuzuje k další práci. Za špatný volební výsledek strany prý mohou nevýhodné podmínky, které v předčasných volbách měla.

Bohuslav Svoboda se zamyšleným výrazem. foto: MAFRA: Petr Topič

O dopisu informoval server Novinky.cz. „Snaha očernit ODS a udělat ji zodpovědnou za vše špatné, co se v minulosti událo, je neoddiskutovatelná,“ píše v dopisu Svoboda.

„Nepochopitelná policejní akce, která smetla námi vedenou vládu, levicový prezident opilý svou mocí, zrádci v našich řadách, ale i mediální blokáda způsobená tím, že dva důležité deníky ovládá předseda naší konkurenční strany aj., udělaly své,“ pokračuje pražský exprimátor.

ČTĚTE TAKÉ:

Za špatný volební výsledek občanských demokratů mohou podle Svobody nové strany i skandály, kterými prošla ODS v minulém volebním období. Stranu volilo jen 7,7 procenta obyvatel.

„V roce 2006 neexistovala žádná TOP 09, která by odčerpávala hlasy ODS, stejně jako v roce 2010 neexistovala ,korporace‘ ANO 2011. Je bez jakýchkoli sporů, že obě tyto strany odčerpaly ODS během uplynulých let velkou část voličů. Kritici by však neměli zapomínat, že tyto strany zejména v Praze vyrostly díky skandálům a problémům některých našich spolustraníků,“ dodává v listu Svoboda.

Autor:

Proč dřív lidé vypadali na fotce starší. Rychleji se stárnulo, nebo je to klam?

Premium Tak schválně, udělejte si čas a zalistujte rodinnými alby. Podívejte se na svoje rodiče, prarodiče, praprarodiče. A...

Rozvod, má prohra. Voříšek o synech, bohu Nedvědovi i bláznivé dietě

Premium Evropský titul, zlato se Spartou, reprezentační srazy v pověstném hotelu Praha i rady od idolu Pavla Nedvěda, ale taky...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!