Pondělí 27. března 2023, svátek má Dita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

The Tap Tap to rozjedou v Opeře

Česko

PRAHA Hudební skupina studentů s tělesným handicapem The Tap Tap pořádá dnes mikulášský koncert ve Státní opeře. S kapelou vystoupí také její hosté - herci, zpěváci, symfonický orchestr, pěvecké sbory, taneční a divadelní soubory. To vše za účelem benefice pro technické vybavení vzdělávacího centra STUDEO, které vytváří zázemí pro individuální rozvoj mladých lidí se zdravotním postižením.

Na koncertu vystoupí také Xindl X s novou písničkou Řiditel autobusu, kterou složil na motivy příběhu bubeníka kapely, vozíčkáře Marka Valenty, jemuž se stává, že ho vyhazují řidiči z autobusu. Hostem koncertu bude také Petr Hudec, dvanáctiletý pianista, který trpí lámavostí kostí, myopatickými svaly a po operaci šedého zákalu úplně oslepl. Jako další hosté zazpívají s The Tap Tap Dan Bárta, Tomáš Hanák, David Koller, Kamil Střihavka, Ondřej Hejma a Jiří Ornest.

Autor:

Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby
Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby

Máte rádi buchtičky se šodó, ale nechcete se pouštět do jejich přípravy? Tak se přihlaste do testování novinky na trhu – buchtiček s vanilkovým...