Diskuse k článku: Tlustý: ODS se musí vrátit k programu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 64
  • Poslední: 21.6.2007 18:26
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
21.6.2007 18:26

do lůna

Vlasťo ty se vrať do lůna své rodné strany a ke kombajnu. Blíží se žně a jako mechanizátor kolchozu Rudý říjen, nebuseš mít čas na frakce . Jinak vás všechny Venóš zavře na Hradě s prasatama a tam bude za chvilku klid.Velý padre  umí s Vámi zatočit. Výpalné už dostals,  tři vily už ukradl, už si lepší než tvojí rodní bratři komančové.:-D;-D  

21.6.2007 14:42

ODS splní svůj program...

...až rozpustí sněmovnu a za noci a mlhy podřeže hrdla všem socánům a komančům. Pak bude vládnout dekrety a vyhláškami. Lákavá představa, ale asi to nevyjde.

Komu to ještě nedošlo, ten ať si zapamatuje: Plnit volební program jde jen tehdy, když má vládní strana většinu ve sněmovně a senátu válcuje opozici.

21.6.2007 15:16

Re: ODS splní svůj program...

Opominu-li vaše první idiotské souvětí, rozumná strana tedy před volbami také deklaruje, jak bude postupovat, pokud většinu v parlamentu nezíská a jaké tedy nabízí řešení v připadě, kdy by dokonce měla, dle volebního výsledku uzavřít koalici s hlavním politickým rivalem. Místo toho si ODS vedla svou, jak to tady pěkně vyřeší. Místo toho tu byla menšinová vláda na hranici s chováním na samé hranici ústavnosti, jejiž kroky nakonec zákonitě musely vést k nezískání důvěry Sněmovny. V ten moment měla ODS možnost vyměnit vedení a měla tak učinit rázně, pokud tak neučinila, muselo asi dojít k tomu, co se zde provozuje. Mandát dvou šašků a třetí poradcovský šašek v zákulisí.

21.6.2007 13:08

ODS se musí vrátit k programu??? Ted ještě k jakému!!! Viz: NEJVYŠŠÍ VLÁDNÍ KRIMINALITA: Tajná Zpráva o masovém rozkradení českého národního majetku komunistickým KGB, GRU a jejich SPOLEHLIVÝMI vládními strukturami dnešní ČR!!! UVEDENO JMENOVITĚ!!! (

NEJVYŠŠÍ VLÁDNÍ KRIMINALITA: Tajná Zpráva o masovém rozkradení českého národního majetku komunistickým KGB, GRU a jejich SPOLEHLIVÝMI vládními strukturami dnešní ČR!!! UVEDENO JMENOVITĚ!!! (Prosím o INTENZIVNÍ šíření!!!!!!!) http://www.cibulka.net/petr/index.php?akce=statistika

PO 18-TI LETECH "SAMETOVÉ REVOLUCE" PŘEKVAPENÍ JEN PRO NELÉČITELNÉ POLITICKÉ HLUPÁKY, ANEBO DOBŘE PLACENÉ ČESKÉ NOVINÁŘE V CIZÍCH SLUŽBÁCH: Nejdůležitější polistopadoví "revoluční" ministři - vnitra a obrany - pracovali pro StB (KGB, GRU...)!!! http://www.cibulka.net/petr/search.php?rstext=all-phpRS-all&rstema=13

Stačí si přečíst Putinovo UMĚNÍ VÁLKY: TŘINÁCT ZLATÝCH PRAVIDEL, JAK PORAZIT PROTIVNÍKA BEZ BOJE A ANIŽ TO TUŠÍ: NEJVYŠŠÍ ŠKOLA INFILTRACE A POLITICKO-MASMEDIÁLNÍCH MANIPULACÍ

http://www.cibulka.net/petr/index.php?akce=statistika     

21.6.2007 10:33

Po první vládě Topolánka...

...a nakonec i díky té druhé, by ODS měla hledat především nové vedení, řekl bych.

21.6.2007 11:21

Re: Po první vládě Topolánka...

Klaus měl tenkrát pravdu, že Topol byl špatnou volbou...ale to tak bývá, do vedení se zvolí neschopný slaboch, který se nechá ovládat ze zákulisí, kde probíhají mocenské boje, kdo bude tahat za šňůrky.....

21.6.2007 15:09

Re: Re: Po první vládě Topolánka...

Topolánek není ovládán ze zákulisí, je prostě jen neschopný a mnoha věcem, nutným pro rozumné vládnutí, vůbec neporozuměl, alespoň to si myslím, byť se mi zdá, že se poměrně zlepšuje, přesto jeho výpady vůči opozici stejně výpady opozice vůči němu jsou skutečně zbytečné.

21.6.2007 8:28

TOPOLÁNKŮV ČESKÝ TROCKIJ - REVIZIONISTA VOLOĎA TLUSTÝ, SI NEDÁ POKOJ!

PS ..... MIRĎA S GULEMA SOUDRUHA TLUSTÉHO FAKT ASI BUDE MUSET POSLAT NA STÁŽ DO MEXIKA, PO VZORU VOLOĎOVA REVIZIONISTICKÉHO PŘEDCHŮDCE U PEPÍKA STALINA!

21.6.2007 8:00

Tlustý Vlasta se chová podle slibů před volbama, doufejme že nepodlehne nátlaku Dalíkovéch zkorumpovanéch melounů

Už je to přátelé tady, ČSSD v preferencích dotáhla ODS R^  a to jsou průzkumy které ČSSD vždy ukazovaly méně než kolik získala ve volbách, takže kdyby byly volby socální demokracie by vyhrála o takových cirka 5 % R^ >- R^

http://www.novinky.cz/domaci/cvvm--soc--dem--by-volilo-stejne-lidi-jako-ods_117402_jn8ph.html

Proč to lidovky tají 8-o nebo to se nepohodlné články pro Dalíkovo modré šibalstvo nezveřejňují ;-€

21.6.2007 6:58

Ten Topolánek nemá vůbec logické myšlení...

... jak může existovat "pozitivní nátlak"? Když se pro něco rozhodnu, pak ten, kdo na mě tlačí, abych své rozhodnutí změnil, vyvíjí nátlak, čímž ovšem mě nutí ke kompromisu, tzn. abych ubral ze svých nároků... A to přece z mého pohledu nemůže být pozitivní!

Aspoň je vidět, jakého máme premiéra, nedokáže logicky reagovat... Jeho IQ nebude moc vysoké.

21.6.2007 6:58

program

 Tlustého program je stejná pitomost jako Topolánkův a jeho vrtichvostů ze stran zelených a lidovců.

21.6.2007 6:50

"ODS se musí vrátit k programu..."

a prosazovat ho důsledně na svých kongresech. Ve vládě pak do míry získaných voličských hlasů. Tak to Vlastík myslel? Nebo je zhrzený, že není u lizu? Co myslíte?

21.6.2007 6:34

...... dobrý taktik, ten Tlustý.

 Když ne po jeho, potom vůbec.  Měl by ještě udělat nábor mezi občany, aby  zajistil potřebnou většinu pro ODS. Takto to vypadá, že ještě nezapomněl, kam si dal v devadesátém červenou knížku. Filip s Paroubkem mu do ní rádi dolepí členské známky.

21.6.2007 10:47

Re: ...... dobrý taktik, ten Tlustý.

Můžeš mě vysvětlit co by Paroubek s takovym hňupem dělal, jen si ho nechte mezi svými modrými mafiány, Vlasťa ještě nedostal letos výpalné, tak je trochu nervózní,;-D:-)

21.6.2007 6:28

Slušňák Myrda s guľama je naštvaný na Tlusté střevo, protože udělalo Talmanové dítě.

Za "odměnu" mu nedal hračku na kterou se Tlusté střevo těšilo, státní kasu, ale dostal to bratr podraz Kalousek. Bratr prudí na Čunka, inu křesťani a Myrda s guľama nedá Tlustému střevu hračku. No a Tlusté střevo se tak zviditelňuje a rozdíl mezi nimi je jen v tom, kdo je větší gauner.

21.6.2007 0:11

tohle připravovali s velvyslancem Karychem dlouho před volbami, takže kecy o reformě a programu jsou jen záminka

celá akce začala dávno před volbama jako akce "Antidalík" a stojí za ní ti, kteří si myslí, že jsou "otcové zakladatelé" jako prachsprostá intrika v boji o moc a koryta. Tedy ne kvůli programu, kvůli rozpočtu, kvůli povolebním ústupkům, kvůli reformě. Já jsem zachytil aktivitu velvyslance Karycha. Takže si to umím spočítat.....Macek dneska píše: Je velice, velice signifikantní, že v českém jazyce neexistuje slovo pro vlastnost zvanou loyalita. Prostě nevzniklo, protože nebylo zapotřebí.

Obávám se navíc, že Tlustého "frakce, která ovšem neznamená štěpení ODS", není hlásaným "návratem ke kořenům", ale huráakce poslanců, z různých důvodů nespokojených se současným vedením ODS.

V politicky mnohem vhodnější době a učinili-li by tak na kongresu ODS a řekli si tak o mandát, bych jim zatleskal. Dnes jen nad tímto "půlsarajevem" kroutím hlavou....

20.6.2007 23:58

CIBULKA KONEČNĚ V BOHNICÍCH!

tajná zpráva:Petr Magor Cibulka byl dnes po známosti a na nátlak slušných lidí převezen v kazajce k placenému pobytu v této zotavovně.Děkujeme.

20.6.2007 23:54

Cenzurováno médii, nečíst

Poslanec Grebeníček: Vážený pane předsedající, dámy a pánové. Do České republiky, jak si živě vzpomínáte, se rozhodl přijet v nedávných dnech na státní návštěvu George Bush, představitel velmoci, která bez ohledu na Chartu OSN a mezinárodní úmluvy a navzdory hlasu skutečných demokratů a humanistů nadále setrvává v paradigmatu vojenskýcha silových řešení svých vlastních ekonomických a politických zájmů a všech závažných problémů globálně propojeného světa. Také důvod, proč George Bush přiletěl za českou vládou a částí politické reprezentace českého státu vychází právě z tohoto paradigmatu.Podle kvalifikovaných expertů - a byli tady někteří z nich zmiňováni - jde o bezprecedentní záměr vlivných elit, korporací a vojenských kruhů Spojených států amerických zřídit na území ČR a Polska předsunuté vojenské základny a umístit na nich nové monitorovací i zbraňové systémy a zařízení strategického určení. Výrazná většina - a jsem rád, že jste to tady někteří opakovaně a důrazně připomněli - výrazná většina občanů republiky, je to všeobecně známo, vyjadřuje nesouhlas se zřízením takové základny.Nesuverénní vláda  však v rozporu s Ústavou i platnými zákony země vychází vstříc nelegitimnímu požadavku Spojených států a arogantně ignoruje a snaží se za pomoci medií neutralizovat vůli vlastních občanů. Je přitom nutné jasně říci, že vztahy mezi občany USA a občany České republiky jsou dobré a přátelské, navzdory vrchnostenské militaristické a velmi nepoctivé politice současné nebo stávající vlády USA vůči českému státu a jeho občanům.Dámy a pánové, znovu silně ožívá americká strategie zaměřená na rozmístění zbraní a zbraňových systémů v kosmu. Mezi komponenty této strategie patří i předsunuté pozemní radarové stanice a zařízení národní raketové obrany Spojených států amerických. Nyní tentýž prezident, který obelhal svět a nezodpovědně rozpoutal krvavé peklo okupace a vyvolal svými metodami okupační správy explozi odboje, teroru a násilí v Iráku, žádá kus území České republiky.

21.6.2007 0:00

klidně to čtěte

autor je kreten, není se čeho obávat

21.6.2007 1:21

Re: klidně to čtěte

Jablko a strom...;-€

21.6.2007 6:23

Re: Cenzurováno médii, nečíst

R^

20.6.2007 22:22

třeba to Vlastík

dostal úkolem od své mateřské základní organisace KSČ

20.6.2007 21:36

Vlastík Tlustý - budoucí člen US?

Je zajímavé, jak politik, který se drží svého programu a myšlenek, je otloukán kde kým. Důvodů se najde celá řada. Je prý politicky naivní (jiná vláda sestavit nejde), je prý ekonomicky naivní (navrhuje neproveditelnou reformu), je prý ...... S podivem člověk zjistí, kdo všechno na něm nenechá nit suchou. Pan poslanec by se nad sebou měl zamyslet, aby nedopadl jako Ruml a spol či duo M+P. Měl by si uvědomit, že tady jde o víc, než jen osobní zájmy a názory. Tady jde přece o koryta. 

21.6.2007 0:07

Re: Vlastík Tlustý - budoucí člen US?

Jestli nebude taky označen za naivního. Jako svého času Hana Marvanová. Myslela, že lze být v politice čestný, a hleďme! Vykousali ji dřív, než bys řekl švec. Přitom byla na veřejnosti oblíbená. Kam to potom dotáhl její následník trůnu Němec? Pustil prince z Kataru a pohřbil Unii svonbody. Veřejnost je na podrazy citlivá.

20.6.2007 21:29

Platforma ...

Platforma bývalých komunistů v ODS ... ;-D

20.6.2007 21:07

Tlustý

Musí? I když se ukazuje, že bez podpory všelijakch stran ( s velmi rozdílnými názory od ODS) není reálný?

20.6.2007 19:32

Když Topolánek řekl, že ekonomickému programu ODS nikdy nevěřil a nebral ho vážně,

pak to o něčem svědčí. Existuje tu skupina v ODS, která tomuto programu nikdy nevěřila a tudíž si se svými voliči vytřela p.del. Pak je tu druhá skupina, která mu věřila a stále věří. A tady by si měli v ODS nalít čistého vína a říct, kdo na kterou stranu patří!

21.6.2007 0:09

Re: Když Topolánek řekl, že ekonomickému programu ODS nikdy nevěřil a nebral ho vážně,

Ale o to přece nejde. Nebuďte naivní. Je třeba dotáhnout peníze z EU na smysluplné projekty. Tedy takové, ze kterých budou dobře nastaveny penězovody do politických kapes.

Najdete na Lidovky.cz