Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

To tu ještě nebylo! Televizní kurz v novinách

Česko

Čtyři DVD s anglickým sitcomem, slovníček namluvený rodilými mluvčími, cvičení a 24 lekcí v novinách. To všechno získáte v novém interaktivním videokurzu Angličtina Extra. Ke studiu Vám stačí pouze běžný přehrávač DVD a televizor.

Vážení čtenáři,

děkujeme Vám za zájem o Lidové noviny, jejich vzdělávací kurzy a další projekty. Právě kvůli němu přicházíme s další novinkou: s originálním interaktivním videokurzem Angličtina extra na DVD.

Navazujeme samozřejmě na kurzy angličtiny, které jsme připravovali v minulosti. Tentokrát ale s kurzem úplně jiným, než na jaké jste byli v minulosti zvyklí. Právě proto používáme slogan: Učte se anglicky JINAK!

Co je součástí kurzu?

Čtyři DVD: První vychází dnes, druhé v pondělí 10. listopadu, třetí v úterý 18. listopadu, čtvrté v pondělí 24. listopadu.

Na každém DVD najdete pět epizod původního anglického sitcomu, který možná znáte z televize.

Kromě nich obsahují DVD i slovníček nových slov použitých v každé epizodě.

Můžete si také zapnout anglické, české či slovenské titulky a tak si vlastně sami zvolit metodu studia, která Vám nejlépe vyhovuje.

24 lekcí: Ke každé epizodě sitcomu vychází v Lidových novinách jedna lekce, tedy celkem 20 výukových lekcí. Ode dneška každý všední den. Ke každému DVD (tedy k pěti epizodám) vyjde jedna opakovací lekce (v sobotu).

Lekce tedy najdete v LN ode dneška až do 29. listopadu každý den.

Čím je kurz unikátní?

Jednoduše řečeno: ke studiu Vám stačí běžný přehrávač DVD s dálkovým ovládáním a televizor. Nemusíte vlastnit počítač, pokud jej vlastníte, nemusíte jej zapínat.

Nemusíte nic stahovat ani instalovat. Stačí, když do přehrávače vložíte DVD, usadíte se do gauče či křesla a pomocí dálkového ovladače získáte přístup ke všem materiálům na DVD.

A studovat můžete dokonce interaktivně! Podrobnosti si přečtete v článku níže na této straně.

A dozvíte se je také na DVD.

Jak získáte kurz?

Nejjednodušší je to s lekcemi.

Ty vycházejí zcela zdarma v Lidových novinách. Stačí tedy sledovat LN každý den.

DVD se prodávají v síti trafik a novinových stánků. První ode dneška. Zakoupíte-li si DVD současně s výtiskem LN, vyjde Vás pouze na 49 Kč. Musíte předložit kupon, který najdete v LN ode dneška denně (použít můžete kterýkoli kupon s označením příslušného týdne, první týden je 45).

Koupíte-li si DVD současně s LN (prodavač Vám kupon odstřihne nebo jej odstřižený z LN zakoupených jinde přinesete s sebou do obchodu), ušetříte 100 Kč. Cena bez kuponu je totiž plných 149 Kč.

Výhodu samozřejmě mají předplatitelé. Ti dostanou LN denně do schránek a do trafiky si musejí dojít pouze pro DVD (odstřižený kupon si samozřejmě musejí vzít s sebou).

Co když DVD neseženete?

V případě vyprodání zásob ve Vaší trafice je nejjednodušší zeptat se v jiném obchodě. Anebo se obrátit na servisní centra mediální skupiny Mafra – jejich seznam najdete na internetové adrese: www.lidovky.cz/sc

Nastanou-li jakékoli potíže, můžete se obrátit na linku: 225 555 544

Na ní Vám také budeme odpovídat na všechny vaše otázky či reagovat na připomínky.

Co ke kurzu potřebujete?

Běžný přehrávač DVD, dálkový ovladač a televizor. Kurz můžete samozřejmě používat také na PC. Minimální požadavky jsou:

Operační systém Windows 9x/ME/XP/Vista, procesor Pentium III 600 MHz nebo vyšší, DVD-ROM mechanika, reproduktory nebo sluchátka, software pro přehrávání DVD-VIDEO, myš.

Kdo kurz připravuje?

Videokurz vydávají Lidové noviny ve spolupráci s LANGMaster Group – ta je nejvýznamnějším vydavatelem vzdělávacích multimediálních produktů a e-learningu v České republice a patří mezi přední světové společnosti zabývající se multimediální výukou jazyků.

Podrobnosti najdete na internetové adrese: www.lidovky.cz/videokurz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!