Úterý 7. února 2023, svátek má Veronika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Tři mrtví lidé nalezení v únoru ve Zlíně spáchali sebevraždu

Česko

  11:00
ZLÍN - Kriminalisté odložili případ úmrtí tří lidí, jejichž těla byla letos v únoru nalezena v rodinném domě ve Zlíně. Policie vyloučila, že by se stal trestný čin. Všichni tři lidé spáchali sebevraždu, uvedla ve středu v tiskové zprávě krajská policejní mluvčí Lenka Javorková.

Policie přijela na místo činu. foto: MAFRA, Zdeněk Němec

„Kriminalisté si v rámci prověřování vyžádali několik znaleckých posudků a odborných vyjádření z různých znaleckých oborů a na základě výsledků a dalšího prověřování nezjistili cizí zavinění,“ uvedla Javorková. Další informace k případu podle ní nebude policie s ohledem na pozůstalé poskytovat.

Policie vyšetřuje vraždu tří osob ve Zlíně.
Policie objevila v domě v centru Zlína tři mrtvé.

Tři mrtví lidé byli v rodinném domě ve zlínské místní části Podhoří nalezeni 5. února. O den později policie informovala, že věc vyšetřuje pro podezření z vraždy. V polovině února kriminalisté uvedli, že se na smrti osob zřejmě nepodílel nikdo další.

Objevená těla patřila šedesátileté ženě, její čtyřiatřicetileté dceři a sedmatřicetiletému synovi. O jejich nálezu informoval policii pětašedesátiletý otec dětí, který však se ženou trvale nebydlel. Ženy a muž zemřeli podle policie už několik týdnů, možná i měsíců předtím, než se našla jejich těla. V případu byly nařízeny soudní pitvy, jejich konkrétní výsledky ale policie nezveřejnila.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat