Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Česko

Muž přivolal policii k bezhlavému tělu v lese, šlo o erotickou pomůcku

Policisté v Týně nad Vltavou vyjížděli k nálezu bezhlavého těla. (4. března 2023) foto: Městská policie Týn nad Vltavou

Policisté v Týně nad Vltavou vyjížděli na začátku března k zprvu děsivému nálezu. Náhodný kolemjdoucí objevil v Bohunickém lese krabici s bezhlavým lidským tělem. Přivolaní strážníci však na místě zjistili, že se jedná o plastovou „kurtizánu“. Realisticky vypadající erotickou pomůcku vrátili majiteli.
  20:44

„Obdrželi jsme oznámení, že se v lese nachází bedna, jejíž obsah vypadá, jako by tam bylo lidské tělo,“ uvedli policisté na Facebooku.

Strážníci v bedně opravdu nalezli torzo bez hlavy, následně ale zjistili, že to není mrtvola, nýbrž že se jedná o věrně vypadající silikonovou sexuální pomůcku.

„Obsah bedny nebyl biologického původu, ale ‚tělo‘ bylo tvořeno silikonem z provenience Made in China (anebo jiného asijského státu). Na první pohled bylo jasné, že se nejedná o žádný mord, ale nález realisticky vypadající ‚kurtizány‘,“ dodali policisté.

Následně se jim podařilo vypátrat majitele a umělohmotnou ženu mu vrátili. Muž uvedl, že mu balík i se silikonovou společnicí z domu někdo odcizil.

Jak se figurína do Bohunického lesa dostala, není jasné. „Obsah zřejmě pachatele neuspokojil natolik, aby s ním dále nakládal,“ domnívají se policisté.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

30. září 2020

Autor:

Pomozte se zbavit zácpy u vašich dětí: zařaďte do jejich jídelníčku vlákninu GOS/FOS
Pomozte se zbavit zácpy u vašich dětí: zařaďte do jejich jídelníčku vlákninu GOS/FOS

V poslední době se stále více hovoří o významu vlákniny GOS/FOS. Co to vlastně je a proč by neměla chybět ve stravě vašeho potomka? Může například...