15. července 2019 8:47 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

U Liberce se srazila čtyři auta. Jeden řidič zemřel, další je v nemocnici

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy ilustrační snímek | foto: Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Vážná dopravní nehoda se stala dnes ráno na silnici první třídy mezi Stráží nad Nisou a Mníškem na Liberecku. Při srážce čtyř aut zemřel řidič jednoho z nich. Další člověk při nehodě utrpěl středně těžké zranění, řekl ČTK krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev. „Byl při vědomí, převezli jsme ho sanitou na traumacentrum liberecké nemocnice,“ dodal.

Tragická nehoda se stala na silnici 13 nedaleko kruhového objezdu ve Stráži nad Nisou ve směru na Mníšek před 6:30. Řidič podle Georgieva zemřel na místě.

Silnici první třídy policisté po nehodě uzavřeli. „Objízdné trasy jsou, řídíme dopravu. Co se týká okolností a příčin nehody, ty nadále vyšetřujeme. Jednou z pravděpodobných příčin je vyjetí jednoho vozidla do protisměru, kde se střetlo s protijedoucím vozem,“ uvedl liberecký mluvčí policie Vojtěch Robovský.

ČTK

OVĚŘENO: Mozek miminka ovlivní těhotenství a první hodina po porodu
OVĚŘENO: Mozek miminka ovlivní těhotenství a první hodina po porodu

Podle lékařky Markéty Kellner, která zkoumá lidský mozek, jsou těhotenství a první okamžiky po porodu zásadními v jeho fungování do budoucna. Co ovlivňují a jak?

Najdete na Lidovky.cz