Diskuse k článku: Umělci se ptají Klause i na špinavé prádlo

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 333
  • Poslední: 17.6.2009 16:07
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
17.6.2009 16:07

Obracena pravda

Ktery contributor pro lidove noviny pise o komunistech jako zlocinci naroda by mel byt propusten at jsi jde k druhe strane.Kazdy desaty clovek byl v partaji z ruznyho duvodu. V prvni rade bylo skoda ze Cesky patriotismus se vzdy otacel na druhou stranu ne  podporoval  plne zajmi sve zeme - CESKOSLOVENSKO . Bylo hodne nas ze obdivovali zapad jelikoz lepsi baleni produktu,vybaveni  auta .Zapomeli ze je vsak  treba pracovat 24 hodin  a ne se skryvat za clenstvim v partaji.  Klaus je velmi respektovany ekonomista ktery vic co se deje ve svete i v jeho zakulisi. Pan Havel a jeho krupa vidi ze jejich forma  demokracie se borti jelikoz Cesky lidi zacinaji  se probirat z iluze ze vse co prichazi zacina byt obchodne oryentovany  Je to dobre ovsem mnoho lidi zapomelo co DUBCEK, SMRKOVSKY,KRIEGL,SVOBODA, chteli Demokracie s lidskou tvari. Nyni se zacina ukazovat jak spolehat se na druhy odrazi jako bumerang.

9.6.2009 15:25

slova uznání od Němce

Pane Davide Černý, pane Ivane Čapku i anonyme "kritiku": http://www.novinky.cz/domaci/169839-nemecky-poslanec-prirovnal-klause-k-husovi.html. Přesný text viz http://www.klaus.cz/klaus2/asp/clanek.asp?id=ktWeTi8VefAO . Na které straně byste byli vy v r. 1415?

23.5.2009 22:00

V. Klaus - škůdce Česka a Evropy

Mafiánský kmotr "privatizace"; Mocí a penězi zkorumpovaný demagog v zajetí populismu;  "Expert" na ekologii (jeho projevy vyvolávají trapnopst a smích);  Škůdce EU a podlý křivák, který vrazil nůž do zad i svým věrným, kteří ho dostali na hrad. V každé zemi s průměrnou demokratickou kulturou by Klaus musel dávno z politiky odejít, ale tady, světe div se, dělá presidenta. (Jako předseda vlády delegoval svojí ženu do dozorčích rad tehdy státních podniků ČEZu a České spořitelny, odkud nosila do rodinné pokladny desítky milionů korun. Tohle se neděje ani v banánových republikách)

24.5.2009 21:18

Takové soudruhy Františky prosím nevolte,

už jsme si jich užili dost. Podrobněji na mé stránce www.volny.cz/tpeceny .

23.5.2009 21:52

"Umělec" je od slova umět!

Příslušníci této nové, samozvané "kulturní fronty" možná sami etuší, že jsou novodobými bolševiky. Takový Kléma Gottwald musel být v mladí asi též docela sympatický buřič - stejně jako příslušníci naší levicové inteligence trpěli v 30. letech selektivním vnímáním reality a přivírali oči nad Stalinovými zločiny a zrůdností jeho systému, tak nejsou schopni naši euro-hujeři typu Holubová či Jan Urban rozpoznat, že EU sklouzává k "soft - dictatorship" - vládě nikým nevolené byrokratické kasty ani to, že sestali vykonavateli vůle a loutkami různých trockistických manipulátorů, kteří to zkoušejí jinak, když Sovětský svaz zkrachoval. Stačí si jen uvědomit ultrabolševickou minulost (i skrývané přesvědční v současnosti) takového Rudého Dannyho Cohna-Bendita či Barrosovu vysokou funkci v v maoistické Komunistické straně portugalských pracujících! Lidí s podobnou minulostí jsou v Bruselu desítky a stovky. Kdo těmto našim lidem s revolucionářskými sklony otevře oči? Mám dokonce podezření, že někteří z nich vědí, čeho se zastávají a jsou si tedy toho vědomi!

22.5.2009 14:05

Jsem umělec

Jak se vůbec může Klaus zastávat nebezpečného nedemokratického Ruska s imperiálními ambicemi? Nic mu neříká podlá ruská agrese pod falešnými záminkami do suverenních zemí jako je Irák, Afghánistán, Pákistán, kde rozsévá utrpení a smrt? A na řadě už je i Írán. Proč Rusko nepřiměje svoje komunistické kamarády bratry Castrovy aby konečně zavřeli ten zrůdný koncentrační tábor Guantánamo, co mají na Kubě...?

Manželka do mně šťouchá, že plácám nesmysly a že to mám v hlavě pořádně popletené.

Ať, já si to můžu dovolit, já jsem umělec!

22.5.2009 2:22

kus odpovědi

Pane Davide Černý,

     na ty vášnivé otázky prezidentu Klausovi, zejména na ty o klimatu, o policii a na tu závěrečnou 'Proč to sakra všechno děláte?' Vám umím odpovědět sám:

     Protože není takové přírodovědné a politické jelito jako Vy, umí si rozmyslet, jestli je v lidských silách přemáhat trvale astronomické síly, ví, že pro kritiku názoru je třeba si nejdřív opatřit jeho přesné znění, nedělá trapně dětinskou ostudu pražskému Hradu i celé České republice a hlavně se řídí tím, že svoboda, samostatnost, bezpečnost a prosperita České republiky i nás jejích občanů není samozřejmá.

     Prosím přečtěte si někde, jak vášnivě protestovali mnozí Češi proti Tomáši Masarykovi, než se ukázalo nad slunce jasně, že pravda i vlastní zájem Čechů je právě to, co on hlásá a dělá. Podrobněji viz články na mé stránce www.volny.cz/tpeceny .          RNDr. Tomáš Pečený

22.5.2009 10:44

Re: kus odpovědi

Pane Pečený,

je vidět,že i Vy jste velký odborník úplně na všechno. Z bot i uší Vám čouhá klausismus. Srovnávat Klause s Masarykem to je opravdu silná káva.Děte se se svými názory vycpat nebo je vyprávějte holubům. 

22.5.2009 19:54

k srovnání prezidentů Klause a Masaryka

http://www.svobodajiri.euweb.cz/PrezidentAno.htm , citováno v mém vyprávění holubům o loyalitě http://www.volny.cz/tpeceny/politika/prisaha/prisaha%20loyality.htm na té mé stránce, se souhlasem

prof. Svobody .

     TP

23.5.2009 10:01

tomu kritikovi

Pane kritiku,

     po tom odkazu na režiséra Svobodu Vám došly argumenty? Nic si z toho nedělejte, takových, kteří nejsou schopni odpovědět ani na jednoduchou otázku z té mé stránky, je v rubrice Názory jiných lidí na té stránce řada. Prosím Vás, napište mi na adresu z té stránky, a pokuste se tak (prosím důvody, nikoliv nadávkami) změnit výsledek té veřejné ankety o mých názorech; ten dneska vychází 1371:0 v můj prospěch. Děkuji Vám, TP

25.5.2009 16:53

Re: kus odpovědi

Souhlasím s panem kritikem. To je tedy naprosto směšné, a totální a odporná neúcta k prezidentu Masarykovi. tenhle pan Klaus je výsměch všemu, o co Masaryk usiloval, je to popření všech jeho tužeb a myšlenek.

4.6.2009 23:33

prosím podrobněji

Pane Čapku, napište prosím podrobnější popis, kterých myšlenek a (pokud o nich tak dobře víte) i kterých tužeb a čím konkrétně je prezident Klus popírá. Děkuji Vám, TP, www.volny.cz/tpeceny

21.5.2009 23:10

Tlupa dementů.

Tlupa zaplacených a  namazanýcch blbců se opět potřebovala zviditelnit.Nejsem

zastánce Klause .Musím ale uznat,že v něčem má pravdu,at někomu nejde pod nos.Při přečtení jejích některých otázek se domnívám,že by se v tom dala vyčíst i propagace fašismu.A jak by né,jsou to příznivci svého vůdce Topolhánka.Pokud

 někdo schvaluje násilí,tak by ty blbce mohli poslat válčit.Nejlepší by bylo,kdyby tady neotravovali ovzduší a táhly do hajzlu.:-P>-!!;-O;-€;-O;-€(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

21.5.2009 23:32

Re: Tlupa dementů.

A ty do Ruska

21.5.2009 21:25

Ja jen prosim, abyste zvažovali zlá slůvka, která jsou

namířena proti mně. Myslím, že jsem svými mnoha skutky dokázal, že jsem opravdu demokrat staré školy baronky Thatcherové, byť její syn od soudu odcházel jako sprostý podvodník. Za to půjde můj paleček dolů celé té vaší "kultůře". Rv

21.5.2009 20:57

Jací umělci?

Mozart? Bergman? Tarkovskij? Visconti? Fellini?Ema Destinnová? Caruso? Nebo Kraus a Holubová?

21.5.2009 18:08

otazky a odpovedi

nejvice otazek na vhodnych na zodpovezeni nejen pro Klause najdetena http://www.nalozmetoprazakum.cz/ ;-D

21.5.2009 17:38

David Č a spol

Pokud se hapeningu zúčastnil takové " osobnosti" jako je Holubová a Černý, tak je  možné se pouze pousmát nad jejich  demencí. Osobně se domnívám, že za tím stojí  stařec "Pravdoláska", který si tím léčí  svoje mindráky.Nemyslím však že  je vyléčí. Být na jeho místě,  vyhlédl bych si místo,kde  naposlet spočinout tak, aby to neuráželo veřejnost.Klausovi položené otázky jsou nadmíru trapné, připomínají  otázky  při prověrkách po roce  68.Jestli je toto trend pravdoláskových sirotků je to známka jejich konce.

Apropo,  co kdyby se někdo začal V.H. ptát jak to bylo s návštěvami nacistických pohlavárů v jejich rodině ? Existují i fotografie z  protektorátního tisku. Pokusme se  v tomto směru pátrat. Jistě to V.H. potěší.

21.5.2009 23:42

Re: David Č a spol

Tě sere,že v době kdy polovina národa kolaborovala (za bolševickýho fašismu)si tito lidé z toho jejich marxleninskýho ubohého náboženství dělala prdel a byla ochotna i odsedět lágr,na což  zřejmě tvá připosranost nikdy neměla:-)

21.5.2009 17:23

psychopat, ožrala, narkoman a podvodník

havlova sbírka šla na Hrad :-©

21.5.2009 17:35

Re: psychopat, ožrala, narkoman a podvodník

máš v makovici pěkně vymeteno 

21.5.2009 18:44

ale ne

Takový Klaus zase není to mu křivdíte.

21.5.2009 17:23

Směšné figurky

Zajímají mne motivy jednotlivých aktérů. U toho Černého je to jasné, protože jeho nesmysl kterým urazil několik států a vznikl na základě podvodu a lží prezident kritizoval. Proč to dělají ostatní nevím, ale je mi jich v podstatě líto. Podle mne jsou to ubožáci ale je demokracie tak proč ne. Já na místě prezidenta bych je ignoroval.

21.5.2009 17:19

elita

Nevím jestli jsem s nepřehlédl, ale chybí mi mezi touto elitou politička Kateřina Brožová. Potom by důkaz o úrovni našich umělců byl skoro kompletní. Prostě troubové jsou ve všech řemeslech. Na jejich demagogické otázky odpoví každý pivař, nevím proč takto hloupě otravují prezidenta. Ten to hodí do koše, nebo odpoví tak, že si to tito znalci politiky za obrázek nedají. To bude zase kravál.

21.5.2009 17:12

Dobytek,

je slušné slovo,pro tyto údajné umělce.

21.5.2009 18:14

Re: Dobytek,

to myslíš jako Topfera, Richtra, to je taky umělec a jiné modráky.;-D:-D

21.5.2009 17:11

Jsem zvědav na Klausovu reakci

Některé otázky jsou tak nešikovné, že si říkají o drtivě smečovanou odpověď. Klaus má příležitost ukázat svůj nadhled nad kritiky i smysl pro humor (obojí je v jeho případě zpochybňováno). Pokud to bude ignorovat, zklame mě.

Jinak: v demokracii má každý právo se svobodně zeptat svého prezidenta na cokoliv. Podrážděné a sprosté reakce klausovců v této diskusi jen dokazují, že mnozí to u nás ještě za 20 let od sametu nepochopili (hlavnmě ti hloupější).

21.5.2009 17:13

Re: Jsem zvědav na Klausovu reakci

On jim odpoví,on si je vychutná!

21.5.2009 17:14

Re: Jsem zvědav na Klausovu reakci

Na většinu těch otázek odpověděl už několikrát.

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

DANIEL, ADAM A ZBYHNĚV. Táta Hložek (vpravo) se svými syny Danielem a Adamem | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...