Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Umělci se ptají Klause i na špinavé prádlo

Proč nerespektujete Ústavu? Proč nevíte, že existuje rozdíl mezi čistým a špinavým spodním prádlem? Proč máte nejradši Völkl? To jsou tři z osmnácti otázek, které skupina umělců dnes odpoledne odevzdá na Hradě pro Václava Klause.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

investor

17. 6. 2009 16:07
Obracena pravda

Ktery contributor pro lidove noviny pise o komunistech jako zlocinci naroda by mel byt propusten at jsi jde k druhe strane.Kazdy desaty clovek byl v partaji z ruznyho duvodu. V prvni rade bylo skoda ze Cesky patriotismus se vzdy otacel na druhou stranu ne  podporoval  plne zajmi sve zeme - CESKOSLOVENSKO . Bylo hodne nas ze obdivovali zapad jelikoz lepsi baleni produktu,vybaveni  auta .Zapomeli ze je vsak  treba pracovat 24 hodin  a ne se skryvat za clenstvim v partaji.  Klaus je velmi respektovany ekonomista ktery vic co se deje ve svete i v jeho zakulisi. Pan Havel a jeho krupa vidi ze jejich forma  demokracie se borti jelikoz Cesky lidi zacinaji  se probirat z iluze ze vse co prichazi zacina byt obchodne oryentovany  Je to dobre ovsem mnoho lidi zapomelo co DUBCEK, SMRKOVSKY,KRIEGL,SVOBODA, chteli Demokracie s lidskou tvari. Nyni se zacina ukazovat jak spolehat se na druhy odrazi jako bumerang.

0 0
možnosti

RNDr. Tomáš Pečený

9. 6. 2009 15:25
slova uznání od Němce

Pane Davide Černý, pane Ivane Čapku i anonyme "kritiku": http://www.novinky.cz/domaci/169839-nemecky-poslanec-prirovnal-klause-k-husovi.html" target="_blank" rel="nofollow">http://www.novinky.cz/domaci/169839-nemecky-poslanec-prirovnal-klause-k-husovi.html. Přesný text viz http://www.klaus.cz/klaus2/asp/clanek.asp?id=ktWeTi8VefAO" target="_blank" rel="nofollow">http://www.klaus.cz/klaus2/asp/clanek.asp?id=ktWeTi8VefAO . Na které straně byste byli vy v r. 1415?

0 0
možnosti

František

23. 5. 2009 22:00
V. Klaus - škůdce Česka a Evropy

Mafiánský kmotr "privatizace"; Mocí a penězi zkorumpovaný demagog v zajetí populismu;  "Expert" na ekologii (jeho projevy vyvolávají trapnopst a smích);  Škůdce EU a podlý křivák, který vrazil nůž do zad i svým věrným, kteří ho dostali na hrad. V každé zemi s průměrnou demokratickou kulturou by Klaus musel dávno z politiky odejít, ale tady, světe div se, dělá presidenta. (Jako předseda vlády delegoval svojí ženu do dozorčích rad tehdy státních podniků ČEZu a České spořitelny, odkud nosila do rodinné pokladny desítky milionů korun. Tohle se neděje ani v banánových republikách)

0 0
možnosti

RNDr. Tomáš Pečený

24. 5. 2009 21:18
Takové soudruhy Františky prosím nevolte,

už jsme si jich užili dost. Podrobněji na mé stránce http://www.volny.cz/tpeceny" target="_blank" rel="nofollow">http://www.volny.cz/tpeceny .

0 0
možnosti

Zdravý skeptik

23. 5. 2009 21:52
"Umělec" je od slova umět!

Příslušníci této nové, samozvané "kulturní fronty" možná sami etuší, že jsou novodobými bolševiky. Takový Kléma Gottwald musel být v mladí asi též docela sympatický buřič - stejně jako příslušníci naší levicové inteligence trpěli v 30. letech selektivním vnímáním reality a přivírali oči nad Stalinovými zločiny a zrůdností jeho systému, tak nejsou schopni naši euro-hujeři typu Holubová či Jan Urban rozpoznat, že EU sklouzává k "soft - dictatorship" - vládě nikým nevolené byrokratické kasty ani to, že sestali vykonavateli vůle a loutkami různých trockistických manipulátorů, kteří to zkoušejí jinak, když Sovětský svaz zkrachoval. Stačí si jen uvědomit ultrabolševickou minulost (i skrývané přesvědční v současnosti) takového Rudého Dannyho Cohna-Bendita či Barrosovu vysokou funkci v v maoistické Komunistické straně portugalských pracujících! Lidí s podobnou minulostí jsou v Bruselu desítky a stovky. Kdo těmto našim lidem s revolucionářskými sklony otevře oči? Mám dokonce podezření, že někteří z nich vědí, čeho se zastávají a jsou si tedy toho vědomi!

0 0
možnosti

Komnetare Blogspot

22. 5. 2009 14:05
Jsem umělec

Jak se vůbec může Klaus zastávat nebezpečného nedemokratického Ruska s imperiálními ambicemi? Nic mu neříká podlá ruská agrese pod falešnými záminkami do suverenních zemí jako je Irák, Afghánistán, Pákistán, kde rozsévá utrpení a smrt? A na řadě už je i Írán. Proč Rusko nepřiměje svoje komunistické kamarády bratry Castrovy aby konečně zavřeli ten zrůdný koncentrační tábor Guantánamo, co mají na Kubě...?

Manželka do mně šťouchá, že plácám nesmysly a že to mám v hlavě pořádně popletené.

Ať, já si to můžu dovolit, já jsem umělec!

0 0
možnosti

RNDr. Tomáš Pečený

22. 5. 2009 2:22
kus odpovědi

Pane Davide Černý,

     na ty vášnivé otázky prezidentu Klausovi, zejména na ty o klimatu, o policii a na tu závěrečnou 'Proč to sakra všechno děláte?' Vám umím odpovědět sám:

     Protože není takové přírodovědné a politické jelito jako Vy, umí si rozmyslet, jestli je v lidských silách přemáhat trvale astronomické síly, ví, že pro kritiku názoru je třeba si nejdřív opatřit jeho přesné znění, nedělá trapně dětinskou ostudu pražskému Hradu i celé České republice a hlavně se řídí tím, že svoboda, samostatnost, bezpečnost a prosperita České republiky i nás jejích občanů není samozřejmá.

     Prosím přečtěte si někde, jak vášnivě protestovali mnozí Češi proti Tomáši Masarykovi, než se ukázalo nad slunce jasně, že pravda i vlastní zájem Čechů je právě to, co on hlásá a dělá. Podrobněji viz články na mé stránce http://www.volny.cz/tpeceny" target="_blank" rel="nofollow">http://www.volny.cz/tpeceny .          RNDr. Tomáš Pečený

0 0
možnosti

kritik

22. 5. 2009 10:44
Re: kus odpovědi

Pane Pečený,

je vidět,že i Vy jste velký odborník úplně na všechno. Z bot i uší Vám čouhá klausismus. Srovnávat Klause s Masarykem to je opravdu silná káva.Děte se se svými názory vycpat nebo je vyprávějte holubům. 

0 0
možnosti

švancerberg

21. 5. 2009 23:10
Tlupa dementů.

Tlupa zaplacených a  namazanýcch blbců se opět potřebovala zviditelnit.Nejsem

zastánce Klause .Musím ale uznat,že v něčem má pravdu,at někomu nejde pod nos.Při přečtení jejích některých otázek se domnívám,že by se v tom dala vyčíst i propagace fašismu.A jak by né,jsou to příznivci svého vůdce Topolhánka.Pokud

 někdo schvaluje násilí,tak by ty blbce mohli poslat válčit.Nejlepší by bylo,kdyby tady neotravovali ovzduší a táhly do hajzlu.:-P>-!!;-O;-€;-O;-€(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

0 0
možnosti

Horn

21. 5. 2009 23:32
Re: Tlupa dementů.

A ty do Ruska

0 0
možnosti

V.K.

21. 5. 2009 21:25
Ja jen prosim, abyste zvažovali zlá slůvka, která jsou

namířena proti mně. Myslím, že jsem svými mnoha skutky dokázal, že jsem opravdu demokrat staré školy baronky Thatcherové, byť její syn od soudu odcházel jako sprostý podvodník. Za to půjde můj paleček dolů celé té vaší "kultůře". Rv

0 0
možnosti

peon11

21. 5. 2009 20:57
Jací umělci?

Mozart? Bergman? Tarkovskij? Visconti? Fellini?Ema Destinnová? Caruso? Nebo Kraus a Holubová?

0 0
možnosti

mira

21. 5. 2009 18:42
na každém šproch?

http://tajemstvi-klause.blogspot.com/" target="_blank" rel="nofollow">http://tajemstvi-klause.blogspot.com/

0 0
možnosti