Pondělí 19. dubna 2021svátek má Rostislav 10 °C občasný déšť Předplatné LN

Diskuse k článku

Úsvit půjde s Konvičkovým Blokem proti islámu do voleb

Sněmovní opoziční strana Úsvit - Národní zájmy se domluvila na spolupráci s iniciativou Blok proti islámu. S podporou bloku půjde Úsvit do krajských, senátních a sněmovních voleb. Novinářům to řekli předseda Úsvitu Miroslav Lidinský a představitel bloku Martin Konvička, který má být takzvaným superlídrem formace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Denemark 26.9.2015 22:39

Takoví jako ty jim pomáhají k veslu. Naštěstí po nich za rok ani pes neštěkne. Nebudou mít totiž téma. Leda by se konal exodus cikánů z Chánova.)

M. Komárek 26.9.2015 22:00

Nástup nacionalistů očekávám nyní v celé Evropě. Je to logický, přirozený důsledek fatální neschopnosti demokratických politiků řešit krizové situace.

C. J 26.9.2015 21:46

masa- velké množství

(synonyma -zástup, množství, spousta) nevzpomínám si, že by toto slovo bylo výdobytkem  komunistů. A pan Babicka nazývá množství lidí jako masy, ne masa.a ta Vaše filozofie o identičnosti lidí je trošku infantilní

Š. Apolen 10.9.2015 0:50

Takhle extrémně stojí otázka, nazývat občany masou !

Š. Apolen 9.9.2015 23:55

Nepodceňujte občany, pane Babicko. A nenazývejte je komunistickým výrazem masa. Masa je nanejvýš surovina k výrobě něčeho. Vlastně komunisté chtěli z masy vyrobit "nového, socialistického člověka". Sovětští vědci ho chtěli vyrobit křížením s opicí. Občané jsou prostě občané a každý člověk je jedinečný a jediný na světě ! Stejného člověka nenajdete, kdybyste hledal celý život ! Dokonce ani dvojčata nejsou identická.

V. Prokeš 9.9.2015 23:28

Nebude to jen Úsvit a Konvičkův blok proti islámu, kdo se pokusí povozit se na vlně protiimigrantských nálad, které mají v postkomunistické ČR takovou občanskou podporu. O to víc, když vidí, že se na ní už vozí, jak prezident ČR předchozí, tak i ten současný, tak proč to nezkusit taky.

R. Gattringer 8.9.2015 18:11

Takhle extrémně otázka nestojí.

J. Babička 8.9.2015 17:53

Aktuálnější a nejspíš i ničivější je rozkladný proces, k němuž dochází právě nyní. Nelze totiž nepostřehnout, že se mezi evropskou politicko-intelektuální elitou a občanskou masou vytváří čím dál hlubší příkop. Na straně občana příkop skepse, nedůvěry, nepochopení, pocitu zrady a ponechání na holičkách, na straně elit pak výjimečnického pocitu nadřazené pravdy.

J. Babička 8.9.2015 17:51

V tom je to nebezpečí politikové a dobrodějové si neuvědomují, že když nutí lidi se rozhodnout, mezi chalífátem a fašisnem, lidé si radeji vyberou fašismus.


Války budoucnosti mohou probíhat v lidské mysli, říká bezpečnostní analytička

Kristina Soukupová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Její znalosti sice využívají vojáci a jeden kolega ji prý s nadsázkou navrhl jmenovat čestnou generálkou britské...

Otevřeme školy, vše ostatní počká, říká ministr zdravotnictví Arenberger

Ministr zdravotnictví Petr Arenberger (16. dubna 2021) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ministr zdravotnictví Petr Arenberger po týdnu ve funkci poodhaluje další vývoj boje s pandemií, prioritou zůstává...

Bojím se, že papírové peníze v Česku skončí do pěti let, říká ekonom

ekonom Tomáš Havránek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Mezinárodní měnový fond již před pár lety poukázal na to, že by papírové bankovky či kovové mince mohly z ekonomiky...