Sobota 2. prosince 2023, svátek má Blanka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Úsvit: Plastický tvor, který nabízí radioaktivní osvit

Česko

  6:00
PRAHA - Redaktoři LN glosují 11 politických stran, které se ucházejí o přízeň voličů. Podívejte se, co říkají o Úsvitu přímé demokracie Tomia Okamury.

Tomio Okamura foto: ČTK

Vladimír Křivka

VLADIMÍR KŘIVKA, šéf domácí rubriky
„Lidé se na něj ptají každý den... Nevím, co jim mám říct... Kdyby napsal či zavolal... Vysvětlil mi to... Je to japonský kluk... Ničí náš šťastný domov...“ Výtah z originálu písně Japanese Boy (česky Linka Praha–Tokio), oficiální znělky Tomia Okamury do voleb. To sedí.

Martin Zvěřina

MARTIN ZVĚŘINA, šéfkomentátor
Tomio Okamura po vzoru I. P. Pavlova zoufale zkouší v hlavách voličů spojit stranu Úsvit a svou tolik populární osobu, doufá, že mu to pomůže. Možná za pár desítek let.

Jiří Peňás

JIŘÍ PEŇÁS, šéf kulturní rubriky
Hm, tak k nim teda fakt nevím, co napsat. Úsvit, to zní tak trampsky. Nebo osvit? Radioaktivní osvit? O tom, že ten pán asi umí balit sushi a ví, kudy se vede meč při správně prováděném seppuku, se mi psát nechce. To jsou ostatně sympatické věci. Ty ostatní nikoli.

Vladimír Kaláb

VLADIMÍR KALÁB, ekonomický redaktor, důchodce a politický vězeň
Tomio Okamura je plastický tvor. Své zkušenosti s plyšáky zkouší na Čechy. S plyšáky pohořel. Budou mít Češi rozumu aspoň jako plyšáci?

Přečtěte si hodnocení stran, které mají šanci dostat se do sněmovny

Autor:

Znáte metodu sous-vide? Vyzkoušejte Kuřecí prsa k natrhání, vaše rodina si je zamiluje!
Znáte metodu sous-vide? Vyzkoušejte Kuřecí prsa k natrhání, vaše rodina si je zamiluje!

Metoda sous-vide zajišťuje masu díky přesnému nastavení teploty a doby při vaření šťavnatost. Kuřecí prsa zůstanou měkká a plná chuti. Zapojte se...