2. ledna 2018 10:57, aktualizováno  13:37 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

V Brně havaroval trolejbus, na místě byli čtyři lehce zranění

Na výjezdu z Brna do Šlapanic havaroval trolejbus, narazil do sloupu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na výjezdu z Brna do Šlapanic havaroval trolejbus, narazil do sloupu. | foto: ČTK

Brno Na výjezdu z Brna do Šlapanic v úterý dopoledne havaroval trolejbus, narazil do sloupu. Čtyři lidé včetně řidiče se lehce zranili. Silnice ze Slatiny do Šlapanic byla téměř čtyři hodiny uzavřená, příčinu nehody policie vyšetřuje. Trolejbusová linka číslo 31 končila ve Slatině, do Šlapanic dopravní podnik zavedl náhradní autobusovou dopravu.

„Trolejbus narazil do sloupu, příčinu nehody vyšetřujeme,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Podle něj byl řidič zaklíněný, zranění byli i tři cestující.

02.ledna 2018 v 10:50, příspěvek archivován: 02.ledna 2018 v 10:53

VIDEO: . @hzsjmk a @DPMBaktualne @DPMBofficial vypro??uj? havarovan? trolejbus. https://t.co/dm0uVAiJ4e

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

. @hzsjmk a @DPMBaktualne @DPMBofficial vyprošťují havarovaný trolejbus. https://t.co/dm0uVAiJ4e

„Všichni utrpěli lehká zranění,“ uvedla mluvčí záchranné služby Hedvika Kropáčková. Čtyřiapadesátiletého řidiče vyprošťovali hasiči, záchranná služba ho převezla do Fakultní nemocnice u svaté Anny, staršího muže a ženu středního věku do Vojenské nemocnice. Lehce zraněna byla i školačka, záchranáři ji ošetřili na místě.

Podle mluvčí dopravního podniku Barbory Lukšové šlo o trolejbus jedoucí ve směru do centra, havaroval u zastávky Hraničky. Náhradní autobusy jezdily odklonem přes Bedřichovice, a to zhruba do 12:30. Poté byla silnice do Šlapanic opět zcela průjezdná.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz