Středa 22. ledna 2020svátek má Slavomír -5 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: V Česku se šíří lži o holocaustu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 141
  • Poslední: 24.1.2006 0:19
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
24.1.2006 0:19

Nenechme se zase českými politiky a jejich "nezávislými" novináři zmanipulovat náhradními tématy, kterými se nás snaží odvést od všeho podstatného, tak jako před každými volbami!!! Je jasné, že po volbách vznikne velká koalice ODS - ČSSD bez komunis

Nenechme se zase českými politiky a jejich "nezávislými" novináři zmanipulovat náhradními tématy, kterými se nás snaží odvést od všeho podstatného,  tak jako před každými volbami!!! Je jasné, že po volbách vznikne velká koalice ODS - ČSSD bez komunistů (těch otevřených)! Nikdy nezapomeňme na dvě nejdůležitější věci: Kdo proti nám stojí a jak to můžeme změnit! Viz:
1) CYKLICKY VLÁDNOUCÍ KRIMINÁLNÍ ELITY POD SPOLEHLIVOU OCHRANOU SVÉHO CENTRALIZOVANÉHO KRIMINÁLNÍHO STÁTU A SVÝCH CENTRALIZOVANÝCH KRIMINÁLNÍCH MASMÉDIÍ!:
2) DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI k volbám, ale pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedení a okradeni, NEVOLIT žádnou parlamentní stranu vládnoucí (post) komunistické kriminální fízlokracie!!!
23.1.2006 16:53

Předpokládám, že k šíření těchto bludů

napomáhá též internetová "encyklopedie" Wikipedia, která prý vzniká tak, že tam na jakékoliv téma může kdokoliv cokoliv vlepit. Takže grafomani a popírači mají pré .......
23.1.2006 11:54

Ještě doplňuji, že v připitomnělé česko-německé dejklaraci, kterou

se částečně napravovovalo Havlovo blouznění nebo spíš bláznění a kde my se omlouváme zhruba třikrát víc než Němci, není ani zmíňka o našich židovských spoluobčanech, které němci za protektorátu odvlekli do koncentráků a zplynovli!
23.1.2006 11:45

Řekl bych, že za tímto trendem paradoxně stojí expresident Havel

se svým omlouvacím seriálem vůči tzv. sudetským Němcům. Pan Havel s tímto seriálem začal již v prosinci 1989 a pokračoval v něm bez jakéhokoliv mandátu prakticky celé své předlouhé třináctileté presidentování. Moc nechybělo a dodatečně tímto svým jednáním prohrál 2WW. Co taky čekat od hlupáka, který ničemu kloudně nerozumí a jenom si buduje svou "image" humanisty až k úplné grotesknosti, kdy bombardování Srbska Natem nazývá "humanitárním". Že odsunem těch sudetských Němců v roce 1945 se zabránilo druhému Mnichovu v roce 1989 nebo naposledy v 1993, případně občanské válce a možná i "humanitárnímu" bombardování, tohoto idiota zřejmě vůbec nenapadlo .....
23.1.2006 11:24

Je nutné všem obdivovatelům českého neonacismu po pravdě říct, že všechny tyto organizace jsou založeny uměle BIS jako provokační organizace, které mají BIS a jejim agentům pomoci monitorovat podobně orientované české občany, manipulovat je a udržova

Je nutné všem obdivovatelům českého neonacismu po pravdě říct, že všechny tyto organizace jsou založeny uměle BIS jako provokační organizace, které mají BIS a jejim agentům pomoci monitorovat podobně orientované české občany, manipulovat je a udržovat pod kontrolou!!! Viz:
 
Posílám upozorneni na vysoce důležitý článek v Rudém právu ze soboty 21.ledna 2006:
 
"Čeští neonacisté chystají čistky": Kromě mnoha jiného je zde uvedana zajímavá informace: "Podle dřívějších informací Práva v neonacistickém hnutí je zhruba každý desátý člověk informátorem policie nebo BIS. Nejznámější měl být zakladatel Národního odporu Filip Vávra."
 
Z tohoto článku naprosto jasně vyplývá, že někteří autentičtí čeští neonacisté si velice pozorně přečetli " Aktualizované stanovisko Petra Cibulky k oficiálním tzv. kompletním seznamům komunistického Gestapa StB" a pochopili, jak je možné se ÚČINNĚ bránit před policejními agenty, nasazenými do jejich prostředí! Viz:
12.11.2005 10:14

pane vlca

Censuru mame u nas ve stare dobre EU vsude . Snad u Vas na Slovensku ci dal na vychod se holocaust muze beztrastne popirat ale u nas ne .
Vcera rohodl nejvyssi soud USA o deportaci pana Rudolfa  z USA protoze verejne popiral existenci holocaustu.
Ve Stuttgartu byl za to pan Rudolf jiz odsouzen ke 14 mesicum vezeni.
Pana Zündela , ktery take popiral holocaust vyhostila zase Kanada a nyni byl odsouzen u nas v Nemecku.
Dle Vas by patrne na Slovensku mohl dostat politicky asyl pred pronasledovanim v USA , Kanade a EU.
11.11.2005 19:29

čo sa tu robí

Keď čitam, čo sa u vás deje, mám pocit, že máte dosť silnú cenzúru, keď chcú zatvárať a zakazovať za vydanie knihy.
11.11.2005 17:50

pane Pepo

naprosto s Vami souhlasim- i kdyz take nejsem zid jsem rad , ze Israel si jiz nikdy nenecha od nikoho nic libit.
To co se stalo zidum za valky nema v nove historii lidstva obdoby, coz a je nejen v mych ocich "positivne diskriminuje" a omlouva jejich obcasne prestrely. .Odporni  Antisemite typu zdejsiho " Toma " jsou ale ve vsech zemich.
11.11.2005 17:45

pane Karle Svobodo

V  Ceskoslovensku se za komunistu zilo skutecne straslive - napr. cesky Klaus , zaryty antikomunista se dostal za nejtemnejsiho komunismu na Vysokou  skolu politicke ekonomie, predstavte si , ze jej ti krvelacni komuniste prinutili jako antikomunistu udelat si kandidaturu, posilali jej jako antikomunistu na staze do USA atd., pak jej zase pustili zpet- naprosto typicky cesky bytostny antikomunista Klaus mel za komunistu zivot , ktery je dle Vas srovnatelny jen se zivotem zidu v Osvetimi.
V civilisovanem svete - tim myslim nasi starou dobrou EU ci USA je za popirani nacistickych zlocinu vezeni a vyhosteni.
Pred nekolika mesici vyhostila Kanada popirace Osvetimi pana Zündela a v Nemecku byl odsouzen.
Dnes reportuji svetova media o tom, jak nejvyssi soud USA  rozhodl o deportaci popirace holocaustu pana Rudolfa , ktery byl za to , ze verejne popiral  zplynovani zidu odsouzen ve Stuttgartu ke 14 mesicum vezeni.
Komuniste jsou ve spouste zemi ve vlade ci alespon v parlamentu.
Vase nahledy jsou nahledy naseho typickeho provincniho omezeneho Cecha .
Paklize pan Pomajzlik se provinil , necht je potrestan .Komunismus neni s nacismem srovnatelny.V Nemecku jiz relativisovani zlocinu nacismu poukazem na zlociny komunismu je trestne.O statnich zemich civilisovaneho sveta ani nemluve.
Nacismus
11.11.2005 11:19

Protoze nebyli potrestaní komunisti,

kterí zavrazdili víc lidí nez nacisti (jenom v ruských (sovetských) zalárích zahynulo 15000000 nevinnych lidí!)pocítá tento nacistický parchant s tím, ze ujde trestu! Potrestejme konecne komunisty - treba agenta StB dr. Josefa Pomajbíka, Vodickova 41/39, Praha. Prestanme delat rozdíl mezi komunisty a nacisty! Trestejme konecne jak propagaci nacismu tak propagaci komunismu! Vím, ze je to tezké, protoze dnesní vláda je komunisty prolezlá. Máme ale stestí, ze od války uplynulo uz 60 roku a nacisti vymreli. Jinak by dnes sedeli taky ve vláde!
11.11.2005 17:29

Re: Protoze nebyli potrestaní komunisti,

  ty si asi neuvedomujes oco slo v listopadu 1989 . slo o pouhe vystridani bolseviku zidobolseviky tak samo ruska revoluce byla mimochodem take sionisticka revoluce. nevim kolik zidu zahynulo za valky ale byla jim dana sance at odejdou z nemecka a nikdo si je nechtel vzit krome ameriky( ktera si vzala par privilegovanych bohacu a vedcu) a palestiny a koukneme jak se knim dnes zide chovaji. palestinci a arbove jsou ta sama rasa jako zide takze ta nenavist nemuze byt rasoveho puvodu jak se tvrdi o evropanech. a proc se mluvi jen o nemcich  zide nenavidel cely svet vsude  kde byli byla knim nenavist a byli vypovidani ze zemi z cehoz pro tebe vypliva ze cely svet je spatny jen zidi-lichvari jsou chudaci utlacovani
11.11.2005 17:46

Re: Re: Protoze nebyli potrestaní komunisti,

Tedy to je " konstrukce". Co Ti ti židé udělali? Popiš alespoň jediný případ jejich zvůle.
14.11.2005 0:19

Re: Re: Re: Protoze nebyli potrestaní komunisti,

Holokaust ti nestaci? Vetsi podvod tu za posledni stoleti snad nebyl, jedine mozna FED... Zkus se nejdrive trosku informovat, treba tadyhle, ano?
11.11.2005 3:15

Prdel by byla, kdyby se v procesu ukázalo, že o holocaustu lže někdo jiný

Jsem zvědav
11.11.2005 3:10

Je moc dobre ze Izrael ma silnou armadu.....

Je moc dobre ze Izrael ma silnou armadu a atomove zbrane. A kazdy vi ze by se se zlou potazal pokud by si neco dovolil. Zide se poucili a jejich heslo zni "Jiz nikdy jako ovce!". Jenom podotykam ze nejsem Zid, a ortodoxni Zidy take nemusim.
11.11.2005 3:08

Dalsi chudak postizenej nemoci zvanou antisemitismus.

Prosil bych aby mi ten pan vysvetlil, kam se tedy vsichni ti lide ktere znala moje babicka ztratily? A prosim vas, netvrdte mi ze se dobrovolne utopili nekde v mori, vzdyt preci touzi jen po penezich a svetovlade ne?
11.11.2005 17:36

Re: Dalsi chudak postizenej nemoci zvanou antisemitismus.

budes se divit ale hodne jich odeslo do ameriky a izraele  a take se budes divit ze koncentracni tabory prezilo 60 000 zidu a behem dvou mesicu po osvobozeni jich zemrelo 20 000 at ti babicka vysvetli  jestli nemci pred koncem valky meli jeste 60 000 kulek nebo ne a kdo zabijel zidy po skonceni valky
10.11.2005 20:26

Hitler

měl údajně před válkou říci v diskusi se svými soukmenovci větu :"Kdo si dnes pamatuje genocidu Arménů". Bohužel tukl na jeden problém, Turci za první světové války organisovaně vyvraždili 1,5 miliónu Arménů, jenže po usazení Ataturka už nebylo v módě tuto událost připomínat. Oficiální turecký stát , jednotlivci i různé spolky se od té doby předhánějí v kecech, že Arméni tam vůbec nežili, že jich bylo pobito míň atd apod. Proto jsou "osvětimské lži" dost nebezpečné, spoléhá se na to, že pamětníci vymírají, o událostech se přestává hovořit...nedivil bych se, kdyby po stu letech nějaké lemro tvrdilo, že Židé byli vládnoucí elitou v nacistické říši. Jsem mladý, WWII znám od rodičů a prarodičů, židovská rodina nejsme, ale znepokojujou mně takové knihy, jejich možný dosah.
10.11.2005 19:26

A co si ty lži třeba přečíst?

http://www.vzdelavaci-institut.com/_files/download/index.php?subcat=10&ENGINEsessID=726441414811190ba29ded38816bc21e
10.11.2005 19:00

ubiquiterni Zündeloidi

V Cesku tech antisemitu zcela jiste neni vic nez kdekoli jinde .
Zündel byl za svoje blaboly popirajici holocaust vyhosten k Kanady kde mu bylo odnato obcanstvi a deportovan do Nemecka , kde byl postaven pred soud a odsouzen.
Dokonce i v Nemecku je popirani singularity nacistickych zlocinu - treba jako jejich relativisovani poukazovanim na zlociny komunismu- trestne.Presto je zde Nemecku spousta nacionalisticke a neonacisticke pakaze , ktera podobne jako cesky Klaus a jeho strana vabi volice identickymi hesly :
!.pryc z EU  a EURem ,
2.zpet k nacionalnim statum ( Nemecko Nemcum ),
3.zastavit imigraci cizich kultur  ,
4.nelistostny boj proti komunistum   
5. kritisuji socialni snahy statu
6.odmitaji jakoukoli kooperaci s Cechy ci Polaky
7. resolutne odmitaji narceni ze sovinismu a nacionalismu !!!
Kde je v jejich programu rozdil treba ke Klausove strane v Cesku ?
10.11.2005 16:54

Byl nebyl Holocaust?

Kam tedy zmizely rodiny zidu z naseho okoli, deti, se kterymi jsem chodila do skoly? Rodiny, o kterych jsme ani nevedeli, ze jsou zide, dokud je Nemci nenacpali do nakladnich vagonu a neposlali k likvidaci! Kdy se vam rozsviti v hlave a uvedomite si, ze tu s nadhledem usmrkancu mluvite o zivych lidech, kteri meli take, jako dnes vy, sve sny, plany, sve radosti i zarmutky. Stydte se !  
10.11.2005 15:48

Bohužel! Podobně to bylo s odsunem tzv. sudetských Němců!

V tomto případě lži dokonce šířil bývalý čs. president Havel ....
10.11.2005 13:22

Bakalářovo Tabu

Myslím,že není podstatné přesné číslo, ale to,že díky Holocaustu vznikl stát apartheidu Israel, a Holocaust se stal nevětší zbraní a morálním kapitálem židů, kterým dnes zacpou ústa každému, kdo si je dnes dovolí kritizovat.
10.11.2005 15:13

Re: Bakalářovo Tabu

10.11.2005 16:16

Re: Bakalářovo Tabu

Pokud jde o knihu Tabu, kterou její autor p.Bakalář vydával za "vědeckou práci", nečetl jsem tu knihu , ale viděl jsem v TV "diskusi"  mezi jejím autorem a nějakým historikem (jméno si nepamatuji). K otázce vědeckého přístupu k dílu se  historik zeptal pana Bakaláře, jaké vědecké metody použil při psaní této "vědecké práce". Odpověď nebyla žádná, pan Bakalář mlčel i když mu k tomu dopomohl moderátor tohoto pořadu odvedením pozornosti od této otázky, ale viditelně nejevil snahul na tuto otázku odpovídat. Ono ohánět se vědou před profesionálním vědcem není jako oblbovat nás "neznalé" smrtelníky. Ale uvést, že jde o "vědeckou práci", tak  to má najednou v očích veřejnosti  větší punc pravdivosti .
11.11.2005 3:20

Re: Re: Bakalářovo Tabu

Škoda, žes tu knížku nečet. Ale když připomínáš tu diskuzi, tak si jistě vzpomeneš na vystoupení sociologa Gála, který ztratil úplně nervy, když mu Bakalář řekl, že v Japonsku není žádný antisemitismus, protože tam nejsou Židé. A taky prohlášení Bakaláře, že nechce mít nic společného s militantními antisemity
10.11.2005 12:48

to je těžké

bible a s ní miliardy křesťanů, židů, muslimů prostě věří, že svět stvořil bůh. Nějakej papež to dokonce nechal spočítat a dopracoval se k číslu cca 4600 let před kristem. zřejmě vycházel z průměrného věku života a všech těch strejců od abraháma přes mojžíše až k ježíši. dnes už víme, že bůh třeba nestvořil dinosaura, ani obří přesličky, že to všechno bylo trochu jinak, nicméně oba tyto názorové proudy vedle sebe proplouvají a navzájem se do sebe neserou, byť jeden popírá podstatu druhého. nedomnívám se, že je potřeba kriminalizovat jeden, nebo druhý názor, byť prokazatelně kvůli nim zahynula spousta lidí. takže to, jestli těch židů bylo rovných 6 mega, nebo 5.443.186 ks, či pouhý milion je nepodstatné. ani ten skopčák přeci netvrdí, že žádní židi nezařvali. tento názorový rozkol mi nepřijde až tak diametrálně odlišný, než ten popsaný nahoře a kriminalizovat ho je blbost.
10.11.2005 12:43

Kdyby byla pravdou tá propaganda,nebylo by třeba jí chránit paragrafem.

Kdyby byly pravdou,všechna tá tvrzení o tom Holocaustu a nebyly tak nesmyslné,nebylo by třeba paragrafu na "Šíření o Osvětimské lži"! Vždyť mnohá tvrzení o tom Holocaustu odporují i logice a neměl by jím věřit ani  absolvent základní školy,když se učil fyzice. Právě  proto v některých státech mají na to paragraf,protože mnohá tá tvrzení o Holocaustu jsou přímio nesmyslná.Málokdo ví,že Židé byli i dobrovolníky SS,dokonce vysokými dustojníky a dustojníky Wehrmachtu.
10.11.2005 19:37

Re: Kdyby byla pravdou tá propaganda,nebylo by třeba jí chránit paragrafem.

To je lez, jak vez!
10.11.2005 21:42

Re: Kdyby byla pravdou tá propaganda,nebylo by třeba jí chránit paragrafem.

Kdyby nám to příroda dovolila, doporučil bych Vám cestovat 65 let proti proudu času a  jít se přihlásit na nejbližší komandaturu Waffen - SS a uvést do kolonky Rasse: Jude. Kdybyste měl štěstí, zastřelili by Vás přímo na místě.
Fyziku jsem absolvoval na základní škole a později i na gymnáziu, ale o výpočtu počtu popravených v závislosti na čase nebo jiných fyzikálních veličinách, o tom nás nic neučili. A  popos, logika nevychází přímo z fyziky, tedy doporučuji Vám věnovat více času studiu, Vaše příspěvky by pak konečně mohly mít hlavu i patu.
Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Popularizátor vědy, novinář a pedagog Jan Tůma vynalezl v 60. letech výukový... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

Přivřela oči a doufala v polibek. Manžel ji místo toho shodil ze srázu

Přivřela oči a doufala v polibek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ležela vedle něj a pravidelně oddychovala. Odtáhl se od ní, co mu jen postel dovolila, a otočil se zády. Musí to udělat...