Středa 21. dubna 2021svátek má Alexandra 16 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

V Česku se zvýšila intenzita nenávistných projevů. Svou aktivitu obnovili neonacisté, uvádí vnitro

V Česku se ve druhém pololetí loňského roku dále zvyšovala intenzita nenávistných projevů. Své aktivity obnovili někteří neonacističtí aktivisté. Anarchisté a komunisté naopak procházejí obdobím stagnace a nedaří se jim obnovit veřejnost. Vyplývá to ze zprávy o extremismu za posledních šest měsíců loňského roku, kterou zveřejnilo ministerstvo vnitra.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Flener 15.2.2020 10:21

Ta nenávist pořád poroste a sice až do okamžiku další revoluce, která hrozí být globální a celosvětovou a bude namířena proti přežité, prospěchářské, lživé a nefunkční tzv. demokracii. Pak si to i my doma zregulujeme s Okamůrou, Filipem, Babišem, Zemanem atd...- všechny vhodným způsobem "vyeliminujeme". Už to ale nebude samet jako v r. 89, půjde mnohým o krk.

J. Šejnoha 14.2.2020 23:55

hmmm..

A co ti Ruští a Čínští agenti. Žádné extremistické skupiny nevytvořili ?

J. Jonáš 14.2.2020 23:27

Jestli tento “výpotek” je výsledkem ročního snažení BIS..., tak ji radši zrušme... Za ty peníze si to od klávesnice vymysli Haraším mnohem levněji... :)))

J. Šejnoha 14.2.2020 23:59

Tajná služba už principu nemůže vyzradit co dělá, nebo že nedělá nic, nebo že slouží cízí mocnosti, a nepodléhá žádnému dozoru.

Práce snů.

A. Novotný 14.2.2020 20:49

Ještě tu o zaprodancích, a jsme u rudého práva před listopadem.

J. Nový 14.2.2020 18:31

"Média šířící nenávistné předsudky zintenzivnila témata, která byla zaměřena proti migrantům,

.

A co média šířící nenávistné předsudky zintenzivnila témata, která byla a jsou zaměřena proti pravici? Jako třeba tento článek? :-)

J. Hanzlík 14.2.2020 17:22

Nerozumím tomu, proč je nacismus soustavně tlačen doprava, např. krajní pravice, extrémní pravice apod. Tato ideologie vznikla politicky na bázi národního socialismu, tudíž patří nalevo. Její doménou je kolektivistická společnost, sjednocená pod jedním vůdcem nebo jednou stranou, stejně jako je tomu v komunismu. Rozdíl je pouze v metodice vytvoření buď mocné říše, nebo globální světovlády. K těmto cílům není možné dospět demokratickou cestou, protože ta se přirozeně tříští lokálními zájmy.

D. Lučanský 14.2.2020 15:45

No to mě celkem baví že stále ještě se o nějacích nácích píše.Jistě pár neonacistů jako takových je v naší zemi ale rozhodně není nácak každej koho tak označí.To už začíná být podle těch co to určují extrémní kritika toho aby homosexuálně nemocný adoptovali děti,příjmání muslimů atd atd

To je šílený že i když drtivá většina občanů České Republiky ten multi kulti liberální vývoj nechce tak stále ještě je každý kdo proti tomu vystoupí nějak víc označen za extrémistu.Je třeba se tomu posvatit.

J. Nový 14.2.2020 18:35

Dneska je nácek každý, kdo vysloví nesouhlas s něčím mainstreamovým. A aby mohl být tento nesouhlas případně i potrestán, je ten nesouhlas automaticky brán jako nenávist, protože na tu máme v zákoně paragraf. Na nesouhlas není, tudíž by se dala těžko potrestat. A ty "nesprávné" názory je přeci třeba vymýtit! Republiku si rozvracet podvratnými živly nedáme!

Ani republiku, ani EU!

V. Gryc 14.2.2020 15:38

To je výsledek potlačování vlastenectví, tradic a řádu. Tahle země prostě patří Čechům.

J. Nový 14.2.2020 14:28

Hmm, o extrémních levičácích, neomarxistech ani slovo. Ti jsou chránění a poukazování na ně by nebylo politicky korektní a v souladu s evropskými hodnotami :-/

.

"V srpnu, kdy se v Praze konal průvod gayů, leseb, bisexuálů a transsexuálů (LGBT) Prague Pride, zmiňovala tato média také ohrožení české společnosti „homosexualismem“.

.

Takže kdyby se konal v Praze pochod heterosexuálů, kteří by tím demonstrovali hrdost na svoji sexuální orientaci, tak by se možná média zmiňovala o ohrožení české společnosti "heterosexualismem"?

To je furt a pořád dokola........;-(


Jsme inspektoři, ohlásili se agenti do Vrbětic. Později se ozval výbuch

Lidé v okolí Vrbětic protestovali po výbuších proti skladu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Přijeli do muničních skladů ve Vrběticích a prokázali se jako zaměstnanci ostravské firmy Imex Group. Jednalo se však o...

Muž z IMEX group: Do beden k odeslání by se ve Vrběticích nikdo nedostal

Vjezd do bývalých muničních skladů ve Vrběticích | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Sklady ve Vrběticích na Zlínsku, které podle českých tajných služeb vyhodili do povětří ruští tajní agenti, měla...

Války budoucnosti mohou probíhat v lidské mysli, říká bezpečnostní analytička

Kristina Soukupová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Její znalosti sice využívají vojáci a jeden kolega ji prý s nadsázkou navrhl jmenovat čestnou generálkou britské...