V extralize Mladá Boleslav ztratila zápas v nájezdech

PRAHA Pouze dva zápasy měla včera na programu hokejová extraliga. V předehrávaném utkání 10. kola si Vítkovice poradily se Zlínem a v tabulce se posunuly na druhé místo za českobudějovického lídra.

Domácí o svém vítězství rozhodli až v poslední třetině, kdy během šesti minut nastříleli soupeři tři branky a bez problémů si tak zajistili tři body. Trenér vítězů Zdeněk Moták prohlásil, že si jeho tým mohl pojistit vítězství již v úvodní třetině, kdyby proměnil řadu šancí.

Ve druhém duelu dohrávaly Karlovy Vary s Mladou Boleslaví zápas 8. kola. Vyrovnané střetnutí rozťali domácí až v nájezdech, které rozhodl Košťál, odborník mužstva na tuto činnost...

Vítkovice - PSG Zlín 5:2

Branky a nahrávky: 8. Svačina (Huna, Burger), 28. Huna (Ujčík, Burger), 50. Huna (Káňa), 53. Malík (Burger), 56. Vrána (Pohl, Trnka) - 37. Vlach (Rachůnek), 40. Köhler (Balaštík, Leška). Rozhodčí: Souček, Turčan - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 6:7, navíc Ujčík 10 min. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 4174. Třetiny: 1:0, 1:2, 3:0.

K. Vary - Ml. Boleslav 2:1 sn

Branky a nahrávky: 35. Kumstát (Košťál), rozhodující sam. nájezd Košťál - 17. Pabiška (Žabka). Rozhodčí: Trombík, Pešina - Rozlílek, Lhotský. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:1. Diváci: 3223. Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0 - 0:0.

14. HC Vagnerplast Kladno 9 0 1 1 7 20:33 3

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry v prodloužení, prohry, skóre a získané body