27. ledna 2018 19:10 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

V lese na Lounsku našli tělo muže. Policisté obvinila dvě osoby z vraždy

Vrah. (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vrah. (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

BITOZEVES (Lounsko) Kriminalisté zadrželi dvě osoby, které obvinili z vraždy v Bitozevsi na Lounsku. Tělo mladého muže bylo nalezeno v lese ve čtvrtek. Policie podala podnět státnímu zástupci s návrhem na uvalení vazby, uvedla severočeská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Tělo mladého muže bylo nalezeno v lese nedaleko polní cesty mezi Bitozevsí a její částí Tatinná. V médiích se objevilo, že zadrženými osobami jsou dva muži. „Nemohu to potvrdit, další informace budou k dispozici v pondělí,“ uvedla Poláčková.

V Ústeckém kraji jde o druhý případ vraždy v letošním roce. Prvním byla dvojnásobná vražda na Ústecku. Podle dosavadního policejního vyšetřování vnikli dva muži do chaty, kde byla pětičlenná rodina. Jeden z nich zastřelil rodiče a sám spáchal sebevraždu. Druhý se po několika dnech sám přihlásil policii. Motivem byly údajně peníze.

ČTK

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…