Čtvrtek 20. února 2020svátek má Oldřich 6 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: V Ostravě chystají protestní akci. Nelíbí se jim koalice s komunisty

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 27
  • Poslední: 30.10.2014 10:18
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Ritter 29.10.2014 15:26

Vlasta Hájková na HRAD

nebo do blázince (nehodící se škrtněte).

V. Grycz 29.10.2014 10:20

Tahle pakáž

se zná od mateřské školky, Jejich společným cílem je dostat se k veřejným penězům. O ideje těmto grázlům v žádném případě nejde, nebuďme naivní. Prostě nikoho nechtějí pustit do účetnictví. Přes služby jako poradenství atd., které se těžko měří pumpují naše peníze do svých kapes.

P. Gabriel st. 29.10.2014 9:45

A copak Ostraváky na tom překvapuje?

Copak jim za těch 25 let ještě nedošlo, že ČSSD, zvláště v jejich končinách jsou jen překabátění bolševici a že v celé někdejší ČSR podporovali, podporují a budou podporovat komunisty a přihrávat jim? PROČ JE VŮBEC JEŠTĚ VOLÍ? TO JIMNESTAČÍ, JAK JE SOBOTKA (a zřejmě Zeman) PRODAL I S BYTY? TO POTŘEBUJÍ PERLÍKEM DO HLAVY ABY SE PROBRALI? "Ostravak" co to je? Co představují? Komu jste to zase sedli na lep Ostraváci?

J. Šrámek 29.10.2014 8:57

Typická ukázka politického handlu.

Voliči zvolí stranu,aby ta strana bez jejich důvěry,neměla vedoucí funkce.Tzv.,,politická" jednání je ovšem vyvedou z omylu.Strana vítězná je opět mimo a ta původní vesele řádí dál.Politologové a další se mohou upsat o důvodech neúčasti a nezájmu občanů o volby.Kupodivu tento nejviditelnější důvod nevidí a nekomentují.Proč asi?Protože by museli napsat,že současný způsob voleb je nesmyslný a přežitý.Strana s většinou hlasů má mít i většinu v zastupitelstvu,včetně sněmovny.Padesát procent není sice většina,ale zabránilo by se tak takovým politickým čachrům.

M. Košťál 29.10.2014 9:17

Re: Typická ukázka politického handlu.

když říkáš voliči, myslíš tím menšinu voličů, což znamená, že ta strana, která získala relativně nejvíc hlasů musí jednat s ostatními stranami o koalici. a když to neumí, ostatní ji převálcujou. na tom není nic nedemokratického. nelíbí se mi, že se komouši dostávají do zastupitelstev, ale představa, že nějakých dvacet, třicet procent hlasů má někomu automaticky zaručit účast ve vládě je nesmysl.

J. Václav 29.10.2014 8:30

Komunisté jsou nebezpečnější než kdy před tím.

Za totality mně sledovala Stb, v podstatě kam jsem se hnul, vždy byl poblíž někdo o kom jsem věděl nebo tušil, že má s nimi něco společného. Věděl jsem, že mi hrozí kriminál, nebyl jsem až zas tak důležitý, abych dostal hodně, ale nikdy jsem se nebál o život, jako teď. S komunisty stále veřejně válčím tak, že jsem byl varovám dokonce komunistickým starostou obce, že budu první koho pověsí. Dávejte si na ně pozor všichni.

V. Linhart 29.10.2014 8:39

Re: Komunisté jsou nebezpečnější než kdy před tím.

Říká se tomu stihomam a berou se na to sedativa. Pokud se to ovšem neléčí hospitalizací...  Lidé jako Vy byli pro předlistopadový režim skutečnou hrozbou! Třeba, kdyby jste nešel k volbám! Hrůza...

 Já pro změnu celý život válčím s tupci a věřte tomu, že existuje parita mezi komunistickými a antikomunistickými barikádami, kde jsou tupci zastoupeni zhruba stejným procentem na obou stranách.

J. Václav 29.10.2014 8:58

Co to blábolíte ?

Zřejmě vůbec nechápete proč je nutné proti komunizmu bojovat stále. Na tupce se můžete vy... ti se dnes likvidují sami, nikdo rozumný se s nimi nezabývá.

V. Linhart 29.10.2014 9:14

Re: Co to blábolíte ?

Sdělte prosím, zda  z dlouhodobějšího hlediska a jak ohrožuje existence KSČM existenci tohoto státu. Hrozí diktatura komunistů? Chystají se komunisti násilně převzít moc? Předložte, prosím příslušné důkazy BIS, ať koná svou povinnost. Je třeba žít v permanentní revoluci, nota bene proti protivníku, který je součástí parlamentního systému nesporně demokratického státu? Budete burcovat proti komunistům a v tom barnumském hluku vám někdo ukradne střechu nad hlavou.

  A nebo Vám jde o bolševické pojetí demokracie - kdo nejde s námi, jde proti nám? To se mi jeví jako nejpravdopodobnější motiv velké většiny uřvaných antikomunistů, stejně hloupých a omezených, jako uřvaní a hloupí zabednění bolševíci.

J. Šimek 29.10.2014 9:36

Re: Co to blábolíte ?

V žádné permanentní revoluci, ale dotáhnout do konce debolševizaci, tak, jak to udělali němci při denacizaci Německa. Taky se nevymlouvali, že teď už neohrožují demokracii, že už jim dají pokoj.

V. Linhart 29.10.2014 10:13

Re: Co to blábolíte ?

Denacizace Německa znamenala, že dřívější přesvědčené nacisty získala pro spolupráci okupační správa a učinila z bývalých SS a členů Hitlerjugend oddané demokraty. Postiženi - právně byli jen špičky režimu za prokázanou genocidu , ten nižší gard byl pověřen budováním demokratické justice, armády a policie, opory parlamentní demokracie. Řekněte, co z toho u nás bylo zanedbáno, pominu-li zaspání nových elit při prosazování zákazu KSČ. Jinak ti bývalí náci se rozlezli po celém politickém spektru a státní správě. Co jiného je u nás? Ostatně, demokratické strany měly dvacet pět let na to, aby dokázaly převahu svých vizí nad těmi bolševickými. Nakonec však ukázaly, že jsou stejně tupí jako ti bolšání a ve sprostotě a buranství je často i předčí. Viz Kalousek a jeho fan klub.

J. Václav 29.10.2014 9:50

Laskavě se vyjádřete o co Vám jde.

Neříkejte ovšem zase, že o tupce. Mám pocit, že jen chcete za každou cenu hájit komunizmus a jeho nynější pohrobky ale tak, aby jste nebyl podezřívám ze sympatií k nim. Raději se jich zeptejte na ten jejich program. Mě je jasný, mají stále jen jeden, " jak nám zakroutit krkem " ( Klement Gottwald ).

V. Linhart 29.10.2014 9:59

Re: Laskavě se vyjádřete o co Vám jde.

Vás je doopravdy nejlepší nechat mluvit a nekomentovat.

M. Salkovsky 30.10.2014 10:16

Re: Co to blábolíte ?

Prasa sa cervenych svin zastava ;-) Ale nema odvahu urobit to na plnu hubu bez prislusnych ochrany, ktora na cas zmizla v 1991.

J. Šrámek 29.10.2014 9:01

Re: Komunisté jsou nebezpečnější než kdy před tím.

Kupodivu se tato teorie netýká NSDAP!Ta je prý nebezpečná i v náznacích,viz DS a její zrušení.KSČ prý není i když na počty mrtvých komunisté vedou o miliony!Jaký je rozdíl mezi gulagem na Kolymě a KL-Sachsenhausen?

P. Ritter 29.10.2014 7:53

Čím je doba socialismu vzdálenější

tím více jsou bojovnější a odvážnější všichni linharti, kteří za vlády komunistů donášeli, udávali, horlivě chodili na akce komunistů a nadšeně jim tleskali - a dnes se za to stydí a myslí, že svou tehdejší zbabělost a křiváctví odčiní anonymním nadáváním současným komunistům. Ti linharti ovšem nezapomenou nadšeně volit a udatně bojovat za bývalé komunisty ve svých řadách - třeba Kuberu, Ševčíka, Schwarze, Stráského, Dlouhého, Tlustého a dalšího. Zřejmě se řídí heslem jednoho diplomata, který o podobných zmetcích prohlásil - "Jsou to sice gauneři, ale jsou to NAŠI gauneři a my je proto chráníme".

V. Linhart 29.10.2014 8:12

Re: Čím je doba socialismu vzdálenější

Nikde se toho člověk o sobě nedoví tolik, jako na diskusních fórech Lidových novin. A to mě hodnotí demokratická elita... Jsem poctěn! Ačkoliv se nemohu zbavit pocitu, že výše uvedený přispěvatel tak docela nepochopil mé sdělení. Ale nešť...

P. Ritter 29.10.2014 15:22

Re: Čím je doba socialismu vzdálenější

Přijměte prosím mou upřímnou omluvu, ráno jsem byl nevyspalý, mrzutý a inteligenčně na úrovni Vlasty Hájkové nebo Miloše Pechara.

Takhle nedovtipný bývám maximálně jednou za 10 let a bohužel se mi to stalo právě dnes a já vás nepochopil.

M. Salkovsky 30.10.2014 10:18

Re: Čím je doba socialismu vzdálenější

Ty si o elitu neotieraj gobu, sudruhu.

J. Chaloupka 29.10.2014 7:13

tak naši demokraté chtějí vypráskat 10% obyvatel Ostravy ?

KSČM nefandím a nikdy jsem je nevolil a volit nebudu , ale je to dnes demokratická strana (tedy alespoň se tak tváří ) jinak by dle ústavy musela být zakázána -což evidentně není . Vážení plamenní diskutující , máme dnes volnou soutěž názorů -bojujme tedy proti KSČM svými názory a činy - buďme prostě lepší.

V. Linhart 29.10.2014 7:13

Rada jednoduchá

Nechte protestanty mluvit, nejlépe je přenášejte v přímém přenosu. Odbourají se sami, stejně jako jiní podobní permanentní revolucionáři.

J. Hladký 29.10.2014 6:36

Vypráskat tu bolševickou pakáž!

Mám štěstí - žiji v místě, kde se na radnici nedostala ani jedna bolševická kreatura. Ba co více, získali nějaká 3 procentíčka, takže nejsou ani v opozici. Počet jejich voličů by se vešel do jednoho autobusu. 

Bolševika je třeba hnát svinským krokem. Ať už konečně jdou na ten jejich pochod, o kterém neustále hulákají.

L. Max 29.10.2014 6:53

Re: Vypráskat tu bolševickou pakáž!

Na pochodu jsou opet jiz v cele CR, bohuzel jednou i k vam prijdou. Potom se vas zima zepta, co jste delal v lete (poslednich 25 let) :)

V. Linhart 29.10.2014 7:14

Re: Vypráskat tu bolševickou pakáž!

Líbí se mi váš přístup. Jen mluvte hodně nahlas a řvěte!

L. Max 29.10.2014 7:33

Re: Vypráskat tu bolševickou pakáž!

Komousi maji spunty v usich a kdyz zacnete rvat, tak se vam drze zacnou smat do ksichtu!

http://www.youtube.com/watch?v=OPtsOckMj8g

V. Linhart 29.10.2014 7:35

Re: Vypráskat tu bolševickou pakáž!

Více nahlas, ať je vás pěkně slyšet.

P. Ritter 29.10.2014 7:55

Re: Vypráskat tu bolševickou pakáž!

Opožděný antikomunistický hrdino Linharte, co jste dělal proti komunistům, když tady vládli?

Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Jak se falšuje maso. Šunku bez „éček“ by nikdo nekoupil, říká odborník

Maso se nejčastěji prodává ve vakuově balených plastových obalech na miskách z... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Podvody s potravinami jsou staré jako lidstvo samo. Jen se postupně změnily metody. „Za záměnu hovězího masa za koňské...

Premium

Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

Karlův most v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...