9. února 2016 16:53 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

V Praze nejezdilo metro na trase B, kvůli nehodě stály tramvaje na Smíchově

Dopravu omezil na pražské Florenci pád člověka do kolejiště. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dopravu omezil na pražské Florenci pád člověka do kolejiště. | foto: Facebook skupiny REVIZOŘI AKTUÁLNĚ PRAHA!

PRAHA Provoz na lince B pražského metra přerušil v úterý kolem 15:30 pád člověka do kolejiště ve stanici Florenc. Metro nejezdilo v úseku Smíchovské nádraží - Českomoravská. Provoz na lince B se podařilo obnovit kolem 16:15. Sdělil to mluvčí pražského dopravního podniku Jiří Štábl.

Muže, který do kolejiště spadl, odvezla sanitka do vinohradské nemocnice. Podle mluvčí pražské záchranky Jiřiny Ernestové utrpěl lehké zranění nohy a záchranářům si stěžoval na bolesti zad.

Veřejnou dopravu v oblasti kolem Florence v úterý odpoledne zkomplikoval také řidič, který v Karlíně zaparkoval na tramvajových kolejích. Linky 3 a 8 kvůli tomu musely zhruba 20 minut jezdit z Florence na Palmovkou oklikou přes zastávky Vltavská a Dělnická.

Dopravu zkomplikovala také dopravní nehoda, která se stala mezi stanicemi Anděl a Palackého náměstí. Tramvaje stály a tvořily se kolony.

ČTK, Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!