27. července 2016 14:22 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

V Praze se srazila tramvaj a nákladní auto, dva lidé byli zraněni

V Sokolovské ulici se srazila tramvaj s nákladním autem. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V Sokolovské ulici se srazila tramvaj s nákladním autem. | foto: Diana Shirinová

PRAHA V Sokolovské ulici v Praze se ve středu odpoledne srazila tramvaj s nákladním autem a minimálně dva lidé byli při tom zraněni. Záchranná služba je na místě. Provoz v místě nehody mezi zastávkami Urxova a Invalidovna byl zastaven, tramvajové linky číslo 3 a 8 jezdí odklonem. Informovali o tom mluvčí pražského dopravního podniku Jiří Štábl a záchranné služby Dominik Horn.

Nehoda se stala kolem 13:30, kdy nákladní auto narazilo z boku do tramvaje číslo 3. Přední část tramvaje při nárazu vykolejila. Na koleje ji musí vrátit jeřáb, nelze proto přesně určit dobu obnovení provozu v místě nehody. Předběžně by to mohlo být za hodinu, řekl před 14:00 Štábl.

V Sokolovské ulici se srazila tramvaj s nákladním autem.
V Sokolovské ulici se srazila tramvaj s nákladním autem.

Podle mluvčího záchranky k nehodě vyjely tři záchranné posádky. Informace o celkovém počtu zraněných zatím neměl k dispozici, minimálně dva lidé ale zraněni byli. Rozsah zranění neznal, oba byli podle mluvčího však při vědomí.

ČTK