Úterý 10. prosince 2019svátek má Julie 1 °C polojasno Předplatné LN
21. ledna 2017 12:27 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

V sobotu dopoledne byla uzavřena Náplavka. Poplach způsobil hasicí přístroj

Nábřeží Vltavy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nábřeží Vltavy. | foto: MAFRA - František Vlček

PRAHA Pod Jiráskovým mostem byl nalezen podezřelý předmět. Pražská policie povolala pyrotechnika, aby věc připomínající nevybuchlý dělostřelecký granát prověřil. Na předmět policii upozornil před půl dvanáctou v sobotu kolemjdoucí.

„Na místě je již pyrotechnik i pyropes, celý most je uzavřený pro pěší i dopravu včetně hromadné a vyklizená je i část nábřeží,“ řekl serveru iDnes.cz mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

O rozsahu bezpěčnostních opatření podle mluvčího rozhoduje výhadně pyrotechnik, který zjišťoval, zda se skutečně jedná o nebezpečný nevybuchlý dělostřelecký granát. Linka autobusu číslo 176 spojující Arbesovo a Jiráskovo náměstí byla odkloněna v obou směrech přes Palackého most.

Pyrotechnik identifikoval předmět jako hasicí přístroj, včetně náplně a bezpečnostní opatření byla kolem půl jedné odpoledne zrušena, dodal pro server Lidovky.cz policejní mluvčí.

Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Ranč Zorro pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina v poušti v Novém Mexiku,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Sexting | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Členové saudských speciálních sil během zásahu ve Velké mešitě v Mekce. (1979) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...

OVĚŘENO: 5 tajemství Miss, jak si udržet krásnou pleť
OVĚŘENO: 5 tajemství Miss, jak si udržet krásnou pleť

Zimní počasí naši pleť neúměrně zatěžuje. Chlad a vítr ji poškozují a vysušují. Ztrácí tak důležité živiny, které je třeba doplňovat. Jak udržet pokožku zdravou a krásnou i v tomto nevlídném počasí? Své tipy prozradila Miss Face Czech Republic Nikola Uhlířová.