15. března 2018 15:25, aktualizováno  16:36 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

V ulici Na Slupi v Praze vykolejila tramvaj po srážce s autem. Dva lidé byli zraněni

(ilustrační snímek) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy (ilustrační snímek) | foto: Diana Shirinová

PRAHA V ulici Na Slupi v Praze 2 ve čtvrtek vykolejila tramvaj po srážce s osobním autem, dva lidé byli zraněni. Doprava byla v místě nehody zastavena, řekli policejní mluvčí Tomáš Hulan a záchranné služby Jana Poštová. Podle dopravního podniku byl provoz obnoven v 16:30.

15.března 2018 v 16:02, příspěvek archivován: 15.března 2018 v 16:07

VIDEO: Praha. Na Slupi... https://t.co/Pgv0N3W1ed

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

Praha. Na Slupi... https://t.co/Pgv0N3W1ed

Příčiny nehody policie zjišťuje. Záchranná služba na twitteru uvedla, že při nehodě byla zraněna třiadvacetiletá žena a pětačtyřicetiletý muž. Záchranáři společně s lékařem ošetřili pětačtyřicetiletého muže s úrazem hlavy, odvezen byl na chirurgii Fakultní nemocnice Královské vinohrady. Třiadvacetiletá žena s akutní stresovou reakcí byla převezena byla do Vojenské fakultní nemocnice.

Nehoda se stala kolem 14:40. Podle Hulana tramvaj vykolejila tak, že zablokovala provoz i na protisměrné koleji. Auta ve směru ke Karlovu náměstí jezdila odklonem přes Horskou ulici.

Podle informací na webu dopravního podniku tramvaje číslo 7, 14, 18 a 24 jezdily rovněž odklonem. Linka 14 jedoucí od Spořilova končila v zastávce Náměstí Bratří Synků a přes smyčku Na Zámecké jede zpět na Spořilov. Náhradní autobusová doprava nebyla zavedena.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz