Diskuse
Půjdu na vlastní pěst, nastínil Moravec. Plány brzdí konkurenční doložka s ČT
Moderátor Václav Moravec zvažuje, že spustí svůj vlastní digitální projekt. „Asi půjdu na vlastní pěst,“ přiblížil v podcastu Nory Fridrichové. Nezávislé projekty podle něj mohou „vhodně doplňovat veřejnou službu a dělat ji i lépe“. S Českou televizí (ČT), kde působil přes 21 let, ještě musí dořešit konkurenční doložku.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JN
J34í58ř47í 42N54o53v72o72t12n28ý
31. 3. 2026 5:56
Moravec nema sanci sam delat porad na netu, jeho sledovanost tam bude mizerna. Dopadne jako kazdy a pujde na TV Nova. Tam ho vemou vsemi 10 a bude mit porad odpovedi u Moravce
0
0
možnosti
VJ


















