Diskuse

Půjdu na vlastní pěst, nastínil Moravec. Plány brzdí konkurenční doložka s ČT

Moderátor Václav Moravec zvažuje, že spustí svůj vlastní digitální projekt. „Asi půjdu na vlastní pěst,“ přiblížil v podcastu Nory Fridrichové. Nezávislé projekty podle něj mohou „vhodně doplňovat veřejnou službu a dělat ji i lépe“. S Českou televizí (ČT), kde působil přes 21 let, ještě musí dořešit konkurenční doložku.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JN

Moravec nema sanci sam delat porad na netu, jeho sledovanost tam bude mizerna. Dopadne jako kazdy a pujde na TV Nova. Tam ho vemou vsemi 10 a bude mit porad odpovedi u Moravce

0 0
možnosti

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.