Pátek 2. prosince 2022, svátek má Blanka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Česko

Vánoce na Lidovky.cz: HBO a dárky pro každého v hodnotě 2699 Kč

Vánoce na Lidovky.cz foto: Lidovky.cz

Otevírá se příležitost, jaká tady ještě nikdy nebyla. Vánoční akce iDNES Premium přináší členství na tři měsíce úplně zadarmo a k tomu nabízí bezplatné sledování televizních kanálů z prémiových balíčků včetně programů od HBO ve spolupráci se SledovaniTV. Zdarma se uživatelé dostanou k obsahu, který je jinak v prodeji dohromady za 2699 korun.
  6:00

Prémiové vánoce mohou začít už dnes, dárky jsou k dispozici, stačí použít zlaté tlačítko zde a vstoupit do světa iDNES Premium. S nejnovější akcí můžete všechny výhody čerpat po celý advent, o Vánocích až do prvních týdnů v novém roce a nezaplatíte ani korunu.

Vedle tradiční nabídky tisíců článků, audioknih a e-knih zdarma, bezplatného sledování filmů či přednostních nákupů vstupenek dostanete nově přístup ke sledování 195 televizních kanálů.

Internetový poskytovatel televize SledovaniTV

Členové iDNES Premium mají totiž nyní k dispozici na tři měsíce zdarma prémiový balíček internetové televize SledovaniTV za 2397 Kč, který obsahuje téměř dvě stovky televizních kanálů včetně sportovních programů Nova Sport 1 a 2, všech stanic HBO a Cinemax či filmové kanály od FilmBoxu. Součástí nového televizního balíčku je i měsíční přístup ke streamovací službě HBO MAX.

To vše má hodnotu téměř 2700 Kč, ale vy zaplatíte přesně nulu.

Digitální předplatné v rámci iDNES Premium

V rámci členství iDNES Premium získají čtenáři přístup ke všem prémiovým článkům na Lidovky.cz, iDNES.cz a Expres.cz. Také k digitálnímu předplatnému, kde si mohou vybírat z dvaceti titulů včetně Lidových novin, MF DNES, časopisu Téma a spousty dalších. Nabídka iDNES Premium se nedávno rozšířila, kompletní seznam vylepšení najdete zde.

Kromě článků získá předplatitel také přístup do sekce Zábava, kde se může dívat na filmy zdarma, stahovat si audioknihy a e-knihy, účastnit se exkluzivních soutěží nebo nakupovat vstupenky na velké akce předtím, než jdou do veřejného prodeje.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat