Diskuse k článku: Desítky kilogramů podezřelého masa z Polska snědli hosté pražských restaurací, další prodali řezníci

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 67
  • Poslední: 6.2. 2019 8:27
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Dresler 6.2.2019 7:49

Jestli někdo dává okázale najevo svou nadřazenost a má pražskou SPZ, buďte si 100% jistí, že je to jeden z vás - vidlák, který se jen do Prahy přestěhoval a vyrostlo mu sebevědomí do neadekvátní výše - naplavenina.

Rodilý pražák něco takového nemá vůbec zapotřebí.

J. Dresler 6.2.2019 7:46

Nenávist k obyvatelům Prahy vždy jasně prokazuje neznalost, omezenost a závist, přetavenou v primitivní formu nenávisti. Praha není nijak uzavřená oblast, kdokoli můžete zkusit život v hlavním městě.

Pobavil mě argument, že na dovolené okázale ukazujeme svou nadřazenost. Dobrá, abychom vám s manželkou tak neubližovali, nakoupíme letos konzervy a do místních restaurací budeme chodit v utajení.

J. Krutil 6.2.2019 8:21

Nevíte, kdo to jsou Pražáci? Pražák je úplně cizí bytost. Na první pohled vypadá, že je dokonce z jiné planety. To je však jen zdání. Pražák je z Prahy, což je naprosto zvláštní stát uprostřed naší české země, kde kromě Pražáků žijí ještě politici. V Praze je možné úplně všechno. Celé národy tam posílají peníze a Pražáci si je pak rozdělují mezi sebou. Pražák nemá žádné jméno, které by stálo za zapamatování. Kdo si jméno udělá, přestává být Pražákem a stává se Karlem Gottem nebo Jardou z Prahy. Pražáků je všude plno. Přemisťují se hlavně autem, v poslední době všichni jezdí na kolech v legračních trenýrkách s plínkami. Pořád spěchají a telefonují. Čím se Pražák živí, není známo. Jisté je, že nic nedělá a ani dělat neumí. Údajně snad i nepravidelně dochází do zaměstnání a má z toho prachů jako šlupek.

J. Krutil 6.2.2019 8:25

Za ženu má Pražák Pražandu, línou a marnivou ženskou, která Pražáka terorizuje. Pražanda sedí doma a čte časopisy, kde jí radí, jak zabít čas. Pražák ji musí vozit za povyražením. Jinak otravuje, vymýšlí kraviny a ječí na děti. V létě se opaluje. Pražanda musí mít bazén. Pěstuje fíkus a pelargonie. Nevaří ani nepeče. Když něco přece jen zkusí, nežerou to ani slepice. Své děti Pražáci drží doma u počítače. Přerostly jim přes hlavu, bojí se jim něco říct a nechávají je být. Nutí je jenom do angličtiny. S tou začínají už v jeslích. Pražáci drží mezi sebou. Scházejí se u chat a vykládají si o tom, kam jeli, kam pojedou, jak se jim jelo, co tam snědli a na kolik je to přišlo. Jinak sedí na zahradě, pečou buřty, koukají na televizi, luští křížovky a sečou trávník. Mimo sekání trávníku si Pražák sám vůbec nic neudělá.

J. Krutil 6.2.2019 8:27

Normální člověk si proto u něj může přijít na pěkné peníze. Při jednání ale musí být ve střehu; Pražák chytračí a zkouší různé fígle, jak nezaplatit. Pražáci jsou celí posedlí zdravím a hygienou. Shánějí se po zdravém jídle, ale jedí prášky po kilech. Milují ochranné pomůcky. Pořád se myjí a sprejují a uklízejí a vysávají. I na zahradě! Vysávají i listí a pečlivě vypichují pampelišky z trávníku. Když je Pražákovi padesát, tak Pražandě uteče. Najde si mladší, ale zase úplně stejnou Pražandu. Opuštěné paničky, Pražandy, loví všude, i na vsi. Spadeno mají hlavně na staré mládence s pěkným gruntem. Když si nějakého vyhlídnou, nemá proti jejich čarování šanci. Nacpou se mu do baráku, dotáhnou ho na úřad a on pak na ně musí dřít až do smrti. Své mrtvé nechávají Pražáci spálit a pak si je vystavují doma v obýváku. Pokud se jedná o tchýni, tak v garáži. Zato pietně pohřbívají své psy a kočky. Konec popisu.

F. Býk 5.2.2019 14:58

toto prasklo, ale nedělejte si iluze, jíme to všichni, v restauracích, uzeninách....

M. Milouš 5.2.2019 7:00

Je neuvěřitelné, jak zde někteří primitivové přeji lidem z Prahy to nejhorší. Jak já, tak plno mých známých v Praze pracuji a nebydlím v ní. A do restauraci chodím také. Když mimo pražští potřebují např špičkovou lékařskou péči, tak už jim Praha zase tolik nevadí.

K. Páč 5.2.2019 7:26

Já jsem na tom podobně, a také tomu nerozumím. Ano, je pravda že se do Prahy investuje více než do jiných regionů, a je to podle mě chyba (noční když, mosty..). Ale proč je tolik nenávisti proti lidem kteří tam žijí a kteří to přímo neovlivňují? Proč se toto téma nestane součástí společenské diskuze a třeba součástí volební kampaně?

K. Páč 5.2.2019 7:27

.. většina politiků co v Praze působí původně z Prahy nejsou, mnozí dokonce ani z ČR (bývalá primátorka namátkou).

J. Škodák 5.2.2019 8:58

Máte pravdu, že není dobré přát některé skupině lidí to nejhorší, ale má to svoje příčiny. Pražáci totiž dávají ostentativně najevo v jiných regionech a zvláště na Moravě, že jsou pupkem světa.Také mají mnohem výšší platy a dávají to najevo na dovolené, nebo jako zaměstnanci ve vedoucích funkcích podniků, které mají z celé republiky sídlo v Praze. Na silnicích jsou dráha auta s pražskou poznávací značkou přímo postrachem. Pražáci se poznají podle dialektu a proto není divu, že arogantní jednání v jiných regionech má takové negativní konotace. Neplatí to samozřejmě o všech obyvatelích Prahy!

K. Páč 5.2.2019 9:22

Nebudu tvrdit že neexistují bl*ci z hlavního města, tipuji že jsou asi ve stejném poměru jako všude, akorát že je Praha nejlidnatější tak je jich absolutně více.. Platy mají v Praze sice vyšší ale zase je víc vyždímou náklady na bydlení atd. A naopak mi přijde že lidé v ostatních regionech se méně honí, mají na sebe víc času. Ale nakonec jsem všichni Češi, myslím že by se lidé měli soustředit víc na věci co je spojují, než co je rozdělují..

J. Škodák 5.2.2019 20:17

Není tomu tak jak píšete a není pravda, že všichni občané České republiky jsou Češi.

K. Páč 6.2.2019 6:29

A co přesně v mém příspěvku není jak píšu? Z v Praze nejsou vyšší náklady na bydlení? Jinak já nepsal o obyvatelích ČR, já psal že jsme Češi (tím jsem vyznačil skupinu populace o které mluvím)

K. Páč 6.2.2019 6:35

A ještě jedna reakce: asi sám nevěříte tomu že všichni obyvatelé Prahy jsou manažeři kteří jezdí v autech rychle po dálnici aby se mohli chovat povýšeně k podřízeným na Moravě. To že potkáváte jen je neznamená že je každý obyvatel Prahy manažer, podobně jako každý Moravák není majitelem vinného sklípku například

J. Škodák 6.2.2019 7:37

Umíte číst? Co jsem napsal závěrem? Neplatí to o všech obyvatelích Prahy! Nemá potom cenu s Vámi diskutovat, když to co jsem napsal překroutíte podle sebe!

J. Makoň 5.2.2019 6:14

Zajímavý by byl rozbor vepřového z Německa a Španělska, které je běžně v obchodech. Jenže do jejich jatek žádný pisálek nepoleze.

K. Páč 5.2.2019 6:58

Takže je podle Vás vlastně chyba, že se na to v Polsku přišlo? Jinak Vám nikdo nebrání udělat to samé co udělali ti pisálci jak píšete v Polsku, odhalte nějakou nekalost např. ve Španělsku /a budou o vás také spoluobčané psát že jste v žoldu EU :) /

K. Páč 4.2.2019 22:51

Tolik nenávisti k vašim spoluobčanům, tolik radosti ze sousedovy chcíplé kozy (v tomto případě krávy :) )..

Češi se nikdy nezmění..

K. Jakubec 4.2.2019 23:09

Buďte si jistý , že obyvatelé třeba Birminghamu by měli stejnou škodolibostí z Londýňanů...

K. Páč 5.2.2019 6:05

To dost pochybuju. A podle Vás mají lidé co bydlí v Praze radost když se něco stane lidem mimo Prahu?

J. Krutil 5.2.2019 16:40

ne pošlou tam svého dýlera na cokoliv.

J. Krutil 5.2.2019 8:28

promiňte, vy jste po lobotomii centra paměti? Není to až tak dávno kdy selhal systém, opět. Lihová aféra, desítky mrtvých, poškozený zrak, nejspíše slepota a miliardové škody. O jaké nenávisti vy tady točíte? Víte proč? Páč selhal system a centra systému jsou kde? V Praze Páč. Udělat ze sebe a tady hlupce tak to je hned, Páč. Vaši útěcho může být že v tom nejedete sám.

K. Páč 5.2.2019 8:33

Ano, a jakou odpovědnost mají občané Prahy vzhledem ke kontrolnímu systému? Žádnou. Běžný občan nemá jak úřad kontrolovat, ani když chodí kolem na ulici. Takže lidem v Praze přejete to nejhorší zcela zbytečně.

Navíc to není pravda, kontrolní úřady nesídlí pouze v Praze.

A jaké tedy navrhujete řešení? Větší decentralizaci? Proč ne. Ale tím že budou mít lidé v Praze (ale i jinde) otravu z masa se váš problém nevyřeší.

J. Krutil 5.2.2019 16:20

navazujete na váš začátek, a jedete to svoje. Občané Prahy mají svoji odpovědnost ke kontrolnímu systému. Voličskou a každé 4 roky při volbách do PS. Některé úřady opravdu sídlí mimo Prahu jejich podřízenost Praze je snad všem jasná. Řešení jako vždy jednoduché, jenže to by Pražáci nesměli volit Topku nebo podobný materiál.

K. Páč 5.2.2019 8:35

.. a lihovou kauzu (trestný čin) řešil soud v Olomouci. Lidem v Olomouci také přejete jen to nejhorší za lihovou aféru?

J. Krutil 5.2.2019 16:26

kde máte jistotu že hovězí kauza nepřejde v trestný čin? Metanolová aféra měla nejvíce obětí právě na Moravě, také to má své důvody, Pražské.

N. Gajová 4.2.2019 21:50

Pak se divte, že v Praze řádí tolik šílených politiků, když konzumují maso z šílených krav. Dobrou chuť, cajzli :)

M. Mikulec 4.2.2019 21:53

Jenom Praha má vždycky problém, nikdo jiný. Jo, a taky romové. :-)

J. Makoň 5.2.2019 6:11

Hloupost, Romové ví a znají jak jakékoliv maso upravit

V. Kun 4.2.2019 21:47

Zbaštili a nic jim neni!! Jenom MAKERS OF FAKE NEWS si zgustli na domělé špatnosti.

Najdete na Lidovky.cz