Diskuse k článku: Podívejte se. Videa o Bémovi a Janouškovi baví internet

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 18
  • Poslední: 3.4.2012 14:59
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
K. Sova 2.4.2012 18:02

Další...

http://www.youtube.com/watch?v=Y3Z63olPYOc

R. Nový 2.4.2012 12:46

Závist.

Když někdy někoho sejme nějakej dělník ve favoritu, tak to se ani jako zprava na internetu neobjeví.

Takže ano, je to špatné, to s vámi souhlasím.  Ale proč tohle divadlo jen směrem ke člověku který má víc než vy. To je jen závist.  Proč nejdete protestovat že někdo usmrtil někoho z tisíce mrtvých co zemřou na našich silnicích.

Opravdu je to jen závist.

Další argument proč je to jen závsit je to, že se média ani nezeptají jak  se má ta zraněná žena.

A že se na Vás Bém dívá z výšky ? Vždyď jste ho volili ? A má naprosté právo se s kýmkoliv radit třeba i po telefonu kdo bude šéf VZP v jeho kraji .

R. Nový 2.4.2012 12:57

Re: Závist.

pokud se mi někdo nelíbí, tak ho prostě nevolím.

Doporučuji volit příště strany co dříve nebyly napočeny do jiných korupčních kauz.

F. Strnad 3.4.2012 10:04

Re: Závist.

vážený diskutující, slovem ZÁVIST bych nenazýval písničku-mimochodem pěkně vokálně aranžovanou-, ale ten fakt, že nic jiného než si udělat legraci v tomto okamžiku nejde. jestli jste měl na mysli, že panu Janouškovi závidíme fáro a panu Bémovi cestu na střechu světa, tak jste střelil kozla. lidí, co se zabili, nebo byli zabiti na vozovkách je mi líto, ale nepůjdu za ně manifestovat. odbočím- kvalita autoškol, kvalita vozovek, kvalita silničních kontrol, tam bych hledal problém a i ten by nakonec vyústil na penězích. to, že nás neinformují média o stavu té paní je chybou, ale né těch, co zpívají, ale těch, co sestavují internetové zpravodajství. ještě malou doušku, pan Janoušek je dost inteligentní a zaráží mne, že jede pod vlivem, když se o něm začalo tak mluvit, nechápu proč utíkal. . . s jeho jměním by byla sranda nechat se odvezt před tím, než sedl za volant. jsem přesvědčen, že si z nej dělat srandu je na místě.

J. Kottas 1.4.2012 18:26

Tohle jsme vždycky uměli....švejkovat

vtípky - v tomhle se nám nemůže nikdo rovnat. Ještě kdybychom tak uměli sevřít ruce v pěst.

M. Chmelíček 1.4.2012 21:40

Re: Tohle jsme vždycky uměli....švejkovat

Sevřít v rukou srp a kladivo, to by vám šlo.

J. Kottas 2.4.2012 22:09

Re: Tohle jsme vždycky uměli....švejkovat

Už zase mimo....člověče, kdy se konečně strefíte...? :-)))

K. Holub 31.3.2012 18:21

... s naší demokracií do „„Lybie”” ... :-))

ještě před rokem se Nečas sr. al jak pošle naše odborníky zavádět demokracii do Libye, blbec ...

J. Holič 2.4.2012 10:41

Re: ... s naší demokracií do „„Lybie”” ... :-))

příspěvek mimo téma, obsahově mimo realitu a bez argumentu. Samozřejmě drobně opepřen vulgaritami. Klasický rukopis intelektuála :-)

I. Simacek 31.3.2012 17:10

nesmazatelně zapsán do historie

Na tuhle porevoluční "demokracii",kdy se všechno rozkradlo pod patronací VK historie určitě nezapomene. Stejně tak na velké úspěchy dvacetiletého budování kapitalismu v Čechách,kdy mimo rozkradení všeho byl vládami vytvořen astronomický státní dluh a český národ nezadržitelně vymíral.

J. Kottas 1.4.2012 18:32

Re: nesmazatelně zapsán do historie

Ano, je to další doba temna s přídomkem sametová....demokracie k nám přinesla pouze bordel z celého svobodného světa, možnost cestovat (za komoušů jsem byl venku každé tři roky, za dvacet svobodných let jsem byl pouze v Polsku a Slovensku (za komoušů taky) a můžeme držkovat i zde na webu. Heslo je: ?Vy si držkujte jak chcete, máte demokracii - a my si provedeme všechno jak chceme." 

Kdysi se zloděj, podrazák, dohazovač, gauner, úplatkář, udavač pojmenovali specifickými názvy a dali se rozeznat. Dnes jsou z nich lobbisté.

J. Holič 2.4.2012 11:16

Re: nesmazatelně zapsán do historie

Jasně že si nemůžete připustit nic, co by šlo proti vašemu názoru - realita je ale úplně jiná. Demokracie přinesla především zodpovědnost lidí (voličů) za své činy. Zároveň se ale život mnohým výrazně zlepšil - vy samozřejmě budete tvrdit, že jen těm, co si ho zlepšili protiprávně. Už první věta se dá snadno rozbít: "...k nám přinesla pouze bordel..." - přinesla otevřenost země, možnost rozhodovat o řízení země, volně podnikat, přinesla nové výrobky, technologie i lékařské postupy. Rozšířila možnosti přístupu ke vzdělání a k informacím. Je toho ještě spoustu. To že jste vy mohl cestovat (také ale jen do některých zemí) neznamená, že ostatní mohli. A to že teď necestujete, není chyba demokracie a ani to neznamená, že ta možnost není. Nikdy jsem si nevydělával zlodějinou ani nelegálním podnikáním, přesto jsem já i další členové rodiny navštívili spoustu západních zemí, mohl jsem studovat (což bych vzhledem ke kádrové situaci mých rodičů za socialismu nemohl) a nikdo mě neomezuje v tom, čím se chci živit. Ač jsem já i manželka čistým příjmem pod hranicí průměrné mzdy v ČR, žijeme v mnohem větším luxusu, než by se nám za komunistů mohlo snít. A možnosti, které bude mít v životě můj syn, budou ještě větší. Váš popis politiků je také mimo - platí následující: když se vám nelíbí co děláme, tak nás příště nevolte, tzn. volte někoho jiného. Tu možnost každý má a je jen jeho blbost, pokud jí nevyužije (samozřejmě tím poškozuje i ostatní). Jestli jste čekal, že se se změnou režimu všichni grázlové změní v motýly a budou zkrášlovat zahrádky, zmýlil jste se. Samozřejmě že se v médiích píše hlavně o negativních věcech, je logické, protože je to populární. Jenom primitiv by si ovšem mohl myslet, že jiné události nejsou (nebo že nikdo nic jiného než zločin nedělá)....

J. Kottas 2.4.2012 22:35

Re: nesmazatelně zapsán do historie

Původně jsem nechtěl reagovat, protože do jisté míry Vaše stanovisko chápu, žijete pravděpodobně jako spořádaný občan a je vám to ke cti. Taky nepřímo souhlasíte s mým názorem, že grázlové dostali změnou režimu zelenou - režim totiž v 89 zapomně kromě jiných věcí na pořádek, zajištění bezpečnosti a důstojnosti prostého občana a nezajistil přidávání demokracie národu po kapkách, tak jako se vyprahlému z pouště nesmí dát napít naplno, jinak by ho to zabilo. Zbabrali to totiž od samého začátku i se slavným Havlem, kterému se hlavně splnil celoživotní sen a euforie mu zatemnila mozek. Podívejte - mám odpracováno v podzemí dolů 24 let, vyřadili mne expoziční dobu 110 %, a ujišťuji vás, že o práci něco vím Nadzvedl jste mne však s vašimi názory na změny pomocí voleb. Žijete v této zemi? Přečtením Vašeho příspěvku jsem nabyl přesvědčení, že jste muž s rozhledem a slušnou zásobou IQ parametrů. Volit v této zemi někoho jiného jsme přece odzkoušeli vícekrát. Co se změnilo? Zákulisní kluby v parlamentu a senátu se opět sešly v levné kantýně a mimo sál projednaly, co s výhrou nebo prohrou provedou. A provedou to opakovaně stejně. Aby zůstaly zachovány všechny atributy každého postu vládou počínaje. A občan utahuje opasek už dobrovolně. Vůbec ho nezajímá, odkud načerpal Drobil pů miliardy a Řebíček několik. Nepozastavuje se nad tím, že příměr kmotr se stává titulem s úrovní VIP. Vašemu teoretizování o změnách, které by nastaly při jiné polarizaci se pouze usmívám. Nic by se nezměnilo ani při vítězství komunistů. V této zemi je totiž do daleké budoucnosti naplánován scénář dávno před rokem 1989. Ví o tom něco třeba pan Zbigniew Brzeziński. Za doby temna naší historie lid schovával husitskou literaturu, jezuité po ní šli. Když si něco z ní nalistujete, zjistíte, jak by byla nebezpečná i dnes.

Snad jedinou nadějí by bylo rozpuštění všech politických stran, nástup přímé demokracie a tím umrtvení mafií a lobby. Ale to je pouze můj osobní názor.

J. Holič 3.4.2012 14:58

Re: nesmazatelně zapsán do historie

Obrat, že "grázlové dostali zelenou" není přesný. Oni totiž v tom minulém režimu měli zelenou celou dobu - de facto na nich celý režim stál. Na druhou stranu je pravda, že vždy z hlediska potírání nižších forem kriminality na tom budou totalitní režimy lépe, než ty svobodné a během změn režimu je obvykle ten rozdíl ještě markantnější. Předávání demokracie po kapkách by bylo ještě mnohem větší chybou, protože by lidé neokusili důsledky vlastních chyb a s demokracií by se nikdy nenaučili dobře pracovat. Navíc někomu, kdo je znechucen 40 lety komunismu, nebude stačit vstřícný krok ve formě 90% roztoku komunismu - proto byl spíš zájem na rychlé změně (když vám jde o život, taky nechcete trochu přežít, ale úplně přežít). Volit někoho jiného se mnohokrát nezkoušelo, dokonce se ani nezkoušelo vůbec volit. Jak je celkem jasně vidět, majoritní podporu má už hodně dlouho duo ODS a ČSSD a tyto strany se o svou pozici v parlamentu v podstatě nemusí bát. Druhý problém je, že volba jiné strany musí jít ruku v ruce trochou přemýšlení - u mnohých stran (např. VV, Zelení, atp.) bylo již před volbami jasné co jsou zač a přesto se tomu jejich voliči divili.

J. Holič 3.4.2012 14:59

Re: nesmazatelně zapsán do historie

ALE (!) i takové drobné narušení parlamentní hegemonie přineslo své výsledky: Při volbách, kdy byli úspěšní Zelení, ostatní strany věnovali mnohem větší část svých programů ekologickým otázkám, než dříve. V posledních volbách, když VV vynesla nahoru touha voličů po omezení korupce, ostatní strany najednou svoje představy protikorupčního boje formulovaly mnohem konkrétněji. Praha je pak příkladem za všechny. Díky větší roli Top 09 se u děje to, na co už mnozí pražané čekali léta. Vedení dopravního podniku odstoupilo, policie vyšetřuje hned několik kauz, které se ho týkají, Tandem Bém-Janoušek a spousta dalších kmotrů najednou nesedí u vesla. Několik projektů magistrátu je najednou pozastaveno kvuli podezření z korupce. I kdyby to bylo ve výsledku vše co se stane, byl by to obrovský krok kupředu. To, že by se nic nezměnilo, je jen laciná obhajoba toho, že to lidé ani nezkusí. Odporuje jednoduchému systému příčiny a následku, který funguje, ať si to každý pojmenuje jak chce. Já se takhle svojí zodpovědnosti zbavovat nehodlám. Nakonec k poslednímu souvětí: myslíte, že když lidé neumí zvolit nejmenší zlo (když mají výběr z několika málo stran), že si dokáží (a budou chtít)vybrat mezi jednotlivci? Když budu do auta místo benzínu lít vodu, nevyřeším to koupením nového auta. Stejně tak když lidé nepoužívají správně demokracii, nevyřeší své problémy nahrazením stran jednotlivci.

V. Machciník 31.3.2012 16:01

Začíná toho být hodně.

Sázkové kanceláře vypsaly kurz na to, že to Dědka Tuneláře jevbvbvbne do měsíce 1,52....to je vysoká pravděpodobnost.

j. kříž 31.3.2012 15:57

ježiš to je škandál a miliarda číňanů to viděla

možná by  je měl VK obejít a vysvětlit jim že není žádnej českej raubíř že jen semtam šlukne propisku

P. Broda 31.3.2012 16:39

Re: ježiš to je škandál a miliarda číňanů to viděla

:)

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Václav Klaus starší | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Miliardář Jiří Šimáně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...