Viktoria Žižkov 1:1 1. FC Brno

Branky: 23. Vozábal - 25. Střeštík. Rozhodčí: Hrubeš -Zlámal, Kovařík. ŽK: Besta, Xavier, Kalod, Vozábal - Trousil, Čoupek. ČK: 89. Vozábal. Diváci: 3865. Poločas: 1:1. Žižkov: Bartalský - Šťastný, Besta, Gabriel, Xavier - Stracený (76. Novotný), Procházka, Vozábal, Koukal - Švancara (90. Kučera), Kalod.

Brno: Lejsal - Švejnoha, Trousil, Živný, Čoupek - Mareček - Baláž (85. Kuncl), Heinz, Střeštík, Lira (75. Okleštěk) - Šural (90. Polák).

Celý druhý poločas sice fotbalisté Žižkova svírali Brno, ale potřebné výhry se nedočkali, navíc dohrávali bez vyloučeného Vozábala. Oba góly padly v rychlém sledu už v první půli. Nejdřív Stracený vypíchl míč nejistému Lirovi a přiťukl za šestnáctkou na Vozábala. Lejsal se po jeho přízemní střele natahoval marně. Vedení vydrželo Viktorii jen dvě minuty. Střeštíkova nepovedená rána po rohu zaskočila všechny včetně brankáře Bartalského.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ Josef Csaplár (Žižkov): „Nemůžete vyhrát, když dostanete žákovský gól a zároveň neproměníte šance.

Obě mužstva si zasloužila vyhrát i prohrát.“ Petr Uličný (Brno): „Narazili jsme na soupeře, který má velkou kvalitu a hraje s nasazením. Vůbec nechápu, že je u dna tabulky. Bod mě proto těší.“