Viktoria Žižkov 1:2 Mladá Boleslav

Díky včerejší výhře na hřišti Viktorie Žižkov se fotbalisté Mladé Boleslavi vytáhli téměř na úplné čelo tabulky. Středočeši v pohledném utkání vybojovali vítězství 2:1. Natáhli šňůru neporazitelnosti už na sedm zápasů a mají stejně bodů jako Sparta, která ale má k dobru pondělní dohrávku v Liberci. Boleslav na Žižkově vedla po brance Sylvestreho, po poločase sice vyrovnal Švancara, ale v 72. minutě rozhodl o třech bodech pro hosty Pecka.

Branky: 49. Švancara - 18. Sylvestre, 72. Pecka. Rozhodčí: Paták - Večeřa, Vysloužil. ŽK: Stracený - Sylvestre, Mendy, Poláček. Diváci: 4181. Poločas: 0:1. Žižkov: Bartalský - Šťastný, Besta, Boleslav: Miller - Kalina, Procházka, Gabriel, Xavier - Stracený Janíček, Mach (83. Ševinský) (53. Vukadinovič), Vozábal, Procházka - Mendy (90. Kysela), Rajnoch, (76. L. Hruška), Koukal -Sylvestre, Poláček - Pecka, Švancara, Demjan (77. Kučera). Řezníček (62. Papadopulos).

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ Josef Csaplár (Žižkov): Pavel Hapal (Boleslav): „V prvním i druhém poločase „Žádnou euforii bych neprožíval, jsme mohli několikrát čeká nás ještě mnoho skórovat, ale střelecky se těžších zápasů než dnes. teď trápí víc týmů. Nezbývá Tentokrát jsme byli spíš ti než na tom pracovat.“ šťastnější.“ *** HODNOCENÍ LN ***