Pondělí 27. ledna 2020svátek má Ingrid -1 °C zataženo Předplatné LN

Diskuse k článku: Vít Bárta rezignoval na post ministra dopravy

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 45
  • Poslední: 9.4.2011 20:13
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Dubanová 9.4.2011 20:13

domnívám se, že celé to "dívadlo",

se událo a děje - díky tomu, že pan Bárta musel nutně a tedy pořádně naštvat zbytek vlády a především ODS, že začal dělat pořádky, a sice začal "šlapat" lobistům a jim podobným na paty, začal sledovat, jak to vlastně "vypadá s těmi všemi "fakturovanými a odpracovanými penězi",i s těmi výběrovými řízeními, no a to se nutně muselo a velice nelíbit, a proto ten "tlak"" na VV, i jeho vlastních lidí, kteří zřejmě dostali zajímavou finanční nabídku - která se asi neodmítá..Ale nemyslím si, že je Bárta "hlupák", který si to všechno nechá pouze pro sebe a na sobě - uvidíme co všechno z toho bude. Ale tem "fofr", jak rychle začal pan předseda vlády "konat", je vskutku pozoruhodný?? Uvidíme co z toho vzejde, ale nemyslím si, že si nechá pan Bárta! "kakat" na hlavu"?????

K. Lhoták 9.4.2011 10:34

...

Bárta by měl na ministerstvu dopravy zůstat, přece jenom na dvou nebo třech výpovědích ( Kočí, Huml, Škárka ) by neměl okamžitě odsutupovat. Škárka i Kočí jsou absolutně nevěrohodní. Škárka skrze své výpovědi, které každý den měnil, Kočí kejhala, jak potrefená husa a Huml - má jít sám před soud...no, nevím...

J. Bartošík 9.4.2011 8:25

Korupce nemůže zmizet.

Je totiž základním stavebním pilířem tržního hospodářství. Dostala i kladný nádech -LOBBING. Dnešní politika již dávno nestojí na osobnostech, ale na zájmových skupinách a managementu. Jen by si tito manažeři měli uvědomit, že potřebují ke svému životu nás občany, a že nejsme pro ně hmyz, který je třeba postupně vyhubit.

M. Dubanová 8.4.2011 19:38

malověrní?

a mladá "idealistka", ale prosím Vás, nejprve si vezme peníze (jak říkala) a teprve po nějaké době jí (ani nevíme jak dlouho jí "to" docházelo?)dojde, že se to nemá??

M. Dubanová 8.4.2011 19:35

nevěřím, že se Bárta něčeho dopustil

je to spíše "pomsta" za to, že někomu "šlápl" na kuří oko - že oznámil veřejně - kolik že "bere", což nikdo nemínil učinit, ale všem to vadilo, protože co je má nějaký "Bárta" učit, jak se má chovat politik a bůhví, co se všechno ještě dozvíme??? Ale slečně Kočí nevěřím, ani to že se nějak jmenuje!!!

J. Čertík 8.4.2011 19:34

Ale jděte, vy malověrní...

Reakce na většinu předešlé diskuse:

-

Celá tato VVerkiáda je krásnou ukázkou, že demokracie funguje! Schopný podnikatel, možná i s dobrými úmysly, si myslel, že za peníze si koupí i mladou idealistku. Přepočítal se, a to je přeci skvělý výsledek!

-

A druhý skvělý výsledek by mohlo být lepší zamyšlení bývalých voličů VV před budoucími volbami: když někdo vykřikuje, že zatočí s korupcí, tak to ještě neznamená, že sám nekorumpuje!

- Není důvod propadat malověrnosti.

V. Grycz 8.4.2011 16:26

Má 20 hlasů

takže může být v klidu, bez něho si Nečas ani neprdne.

R. Buršík 8.4.2011 16:01

co by z toho Krysta měla?

R. Hledík 8.4.2011 15:40

A tak asi

příspěvkáři zde vycházejí z bludu, že někde v tajné komoře sedí stovka čestných, sympatických odborníků a zlá nepřející vláda se brání jejich zařazení na jejich  dnešní koryta. Pan Bárta je přímočarý člověk a neumí jednat za zády, co na srdci-- to na jazyku. Jednání všech bývalých i současných státních úředníků- ministrů, včetně těch paroubků a sobotků se NIJAK od Bárty neliší, jenomže jsou mazaní, řeknou A a udělají B, ale umí to zamaskovat.

D. Lexa 8.4.2011 15:16

Jen tak...

...se zamýšlím nad tím jak takový (bezskrupulozní) manažer a právník,jakým Bárta je (jak vidno a slyšno z autent.materiálů iDnes) půjčuje bez mrknutí oka statisíce na základě toho,že je někdo kamarád. Opravdový znalec lidí,řekl bych. Nevěřím mu ani nos mezi očima. A jestli je pravda jen polovina toho co zaznělo na té nahrávce tak nevím co chce vysvětlovat. Jenom to,že má takovouto představu o politice musí každého rozumně uvažujícího člověka znechutit. To je čítankový příklad politického diletantismu a arogance moci (peněz ). To bylo loni keců, jak jsou všichni nový a neokoukaní a pryč s dinosaury a ejhle Radku,čeho si to hlava. Na druhou stranu doufám,že si to "veverky" vyřeší a urovnají sami. S pokorou Daniel.

v. čajka 8.4.2011 14:54

No prostě a jasně-

v moderních dějinách českých zemí existovalo zde něco opravdu horšího,než dnešní "půjčovací" demokracie snad jen v letech 1938-45 a 1948-53.Na dnešku je ale nejznepokojivější to,že ještě nemáme vůbec představu,jak je ta bažina vlastně hluboká.A že v ní čvachtáme už léta v hlubokém spánku nevědomých.

F. Barták 8.4.2011 14:40

PROMOPO

Ted by měl ještě odstoupit ten druhý, jestli je v něm kousek cti.

M. Charouz 8.4.2011 14:03

Má to smysl?

Jakýkoliv výsledek voleb od roku 1918 po dnešek, byl pouze Božím trestem za zavržení  Krále a rozbití monarchie. Bude-li si i nadále tento národ "vládnout sám", nebude to nikdy lepší :-)

J. Čížek 8.4.2011 14:06

Re: Má to smysl?

Naprostý souhlas!

v. čajka 8.4.2011 14:37

První republika

bylo určitě také problematické období,ale určitou úroveň měla.A chápu,že zde se možná neshodnem,ale ani období let 66-68 nebylo úplně marné.A ani "reálný" socialismus nebyl tak průs-rový,jako půjčovací demokracie.

M. Charouz 8.4.2011 18:32

Re: První republika

První republika nic moc, měla např. i cenzuru (monarchie také, vím)

Druhá republika - to nás zase Beneš nacpal do ruské zadnice.......

Reálsocialismus - bez komentáře

66 - 68 - socialismus s lidskou tváří.......srandovní jak "nacismus s lidskou tváří"

Současný stav - periodické střídání pravice a levice, bez jakéhokoliv rozdílu pro voliče. Všichni se snaží pouze rychle napakovat, než je u něčeho nachytá opozice, noviny apod.

A. Špronglová 8.4.2011 15:24

Když monarchii a krále nebo královnu...

tak jedině Mr. Klause, nebo Mrs. Klausovou. Po nich by mohl vzít "žezlo a korunu" Vašík junior. Teprve rod Klausovců by dal Česku ten pravý šmrnc jak na domácí tak i zahraniční půdě.Věřte mi, to by byl ten ten pravý ráj na zemi !

M. Charouz 8.4.2011 18:33

Re: Když monarchii a krále nebo královnu...

Mohli by mu přezdívat Přemysl Voráč :-)

J. Farmačka 8.4.2011 13:57

Přesně tak jako John a Bárta se chovali STbáci za komoušů.

Překroutili cokoliv, když byli v úzkých. Jejich programem je krást, hlát, podvádět, špiclovat. Kočí je sice mladá, ale John a Bárta jí nesahají ani po kotníky, co se morálky týče. Jen idiot by hledal za Bártovou rezignací jeho ohledy na vládní reformy či vládu. Nejvíce teď bude fňukat Klaus, který si po vzájemných lichotkách Bártu zamiloval. Už udělal první pokus. Ještě kdyby apeloval na Vondru, aby odešel do dějin. To je ale nad jeho IQ.

M. Skarka 8.4.2011 14:01

Re: Přesně tak jako John a Bárta se chovali STbáci za komoušů.

Jen aby to tak  bylo... Vypadá to spíš na snahu zdiskreditovat Bártu

R. Pechoušek 8.4.2011 14:08

Re: Přesně tak jako John a Bárta se chovali STbáci za komoušů.

A také Langer, Topolánek, Paroubek a Gross se neštítí používat estébácké manýry. Tady si člověk nevybere.

O. Firtl 8.4.2011 14:14

Re: Přesně tak jako John a Bárta se chovali STbáci za komoušů.

.......STB byla v roce 1989 jediná organizovaná složka schopná změnit režim. A dále. Ženské se mají starat o domácnost, kde jsou potřeba daleko víc než v politice.      

E. Došlík 8.4.2011 13:56

Vít Bárta . . .

ikdyž Bártu nemusím, ale podle níže uvedených diskusních příspěvků, které jste napsali, se nikdo k Bártovu problému nevyjádřil.

Je to komplot ODS a našeho svazáka Nečase, jeho prdelkolezců. Když dal prachy, dal je ze své kapsy, kritizoval Skánskou, a to neměl dělat. Tá je propletená s Modrou mafii, Řebíčkem, Langerem a ostatními grázly, kteří nám vládnou viditelně, a nebo neviditelně tahají za šňůrky. Vondra, agent CIA, ten se drží zuby, nehty a to rozfrcal naše peníze, a nic se neděje. Tak se vzpamatujte příspěvkáři . . .

R. Pechoušek 8.4.2011 14:07

Re: Vít Bárta . . .

Už jsem to psal v jiném článku, Bárta šlápl na mnoho kuřích ok, zaryl do skutečných problémů - do obrovské korupce a klientelismu. To nemohlo skončit jinak, než že bude odstraněn. Držhubné platil sice ze svého, ale některé jeho zakázky např pro pražský magistrát také slušně zavánějí.

E. Došlík 8.4.2011 14:37

Re: Vít Bárta . . .

Pane Pechoušek, děkuji . . .

V. Prokeš 8.4.2011 23:01

Re: Vít Bárta . . .

      Pane Došlíku, Vy si myslíte, že všichni diskutéři zde mají stejné socialistické ideály a fantasmagórie jak Vy?  Dokonce i CIA už podle Vás pronikla do vlády. Na co Vy sociálkomunista ještě nepříjdete? Vy, když uvidíte cokoliv pravicového, tak je to stejné, jako když  čert vidí svěcenou vodu. 

E. Došlík 8.4.2011 23:26

Re: Vít Bárta . . .

Pane Prokeš, již několikkrát jsem vám napsal, ať mé jméno neberete do své nevymáchané huby vy pravicový pablbe, teď alespoň vidíte jak ta vaše koalice funguje, co svazák Nečas dovede sprznit tak jako tá smečka kolem něj . . .

M. Vincent 8.4.2011 13:53

Jak dále bez Bárty?

Vážení, pěkný den všem! Nejsem žádný Bártův fanda, ale nad všemi politiky vyčnívá. Opět se dostaneme do toho bahna korupce a stát půjde do kytek. Vždyť ve vládě je to samý korupčník a mezi stavbaři ještě více. A těmto všem šlape Bárta na paty. Jistě sám není čistý, ale snad to nemyslí špatně. S ODS to asi daleko nedotáhneme. Snad nedohoníme brzy Portugalsko....

R. Pechoušek 8.4.2011 13:51

Ztracená země Česko.

Rozkradená, zkorumpovaná, řízená nedouky s falešnými diplomy, vexláky s jedinou vizí - hrabat pod sebe jako čuňátka. Se zkorumpovanými soudy, zpolitizovanou policií, vysokými daněmi, spravedlností s dvojím metrem. S politiky, kteří se neliší od mafie a s prezidentem, který se zastává lumpů. Kde reforma = zvýšení daní poplatníkům a boj proti korupci = podmazávat nebo likvidovat ty, kteří na krádeže ukázali. Šance na změnu a možný pozitivní potenciál v posledních volbách do parlamentu byl dokonale pošpiněn. Není už koho volit. Tato situace  je ideální platforma pro nástup fašistů, návrat komunistů nebo jiného póvlu. 

V. Vlach 8.4.2011 17:51

Re: Ztracená země Česko.

Když není koho volit,tak není.Kvůli tomu nebudu volit gaunery a lidi,co mají dřepět v kriminále!Zbývá nám jedno : mohutná kampaň občanské neposlušnosti.

Premium

Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

Velký test on-board kamer | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Profesor Edzard Ernst, odborník na testování účinnosti alternativní medicíny,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...