Pátek 13. prosince 2019svátek má Lucie -4 °C sněžení Předplatné LN

Diskuse k článku: Vlna 'rasismu' v Česku? Soud prověřoval i včelí medvídky

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 288
  • Poslední: 24.7.2009 8:24
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
24.7.2009 8:24

Nyní to bude hymna rasistů

Tak od teď si to budou rasisté zpívat na srazech.

Doteď si neuvědomili, jak je to pěkná písnička.

22.7.2009 10:57

Tohle už je snad davové šílenství duševně chorých?!

Žiji již 37 let v zahraničí, konkrétně mimo (zatím!) tzv. "EU" ve Švýcarsku, ale je mi už dlouho globálně vzato smutno na duši z toho, jak jsou rozumně a logicky uvažující lidé v té tzv. "EU", ale i v USA a bohužel i zde, v této přírodou nádherné zemi zatlačováni do kouta a na celé čáře vítězí blbost, tupost a arogance tzv. "mocných"?!? A nikdo tomu neklade skoro žádný odpor?! Většina lidí se už za ta dlouhá léta masírování propagandou tzv. "masmédií" změnila bohužel z občanů na OVČANY a jako ty ovce se za pouhého (souhlasného?!:-)) blekotu nachají těmi tzv. "mocnými" vést na porážku.

Ale co chtít od lidí s komunistickou minulostí, kteří se prostě překabátili a dostali se i na vedoucí pozice v západních zemích (viz tzv. "kancléřka" SRN A. Merkelová, která byla v NDR velice agilní funkcionářkou FDJ, obdoba SSM v bývalé ČSSR?!?) ze kterých dnes terorizují jejich zcestnými "idejemi" rozumné uvažující lidi takřka na celém světě?!?

Že by jednali podle někdejšího, nyní lehce obměněného hesla; "BLBCI A TUPCI VŠECH ZEMÍ, SPOJTE SE"?!?

21.7.2009 0:33

Novorozenecká žloutenka = rasová diskriminace

Naše třítýdenní mimčo je žluté (má žloutenku), ale už jsem je požádal aby nechalo té rasové provokace a okamžitě se uzdravilo.

22.7.2009 11:35

Re: Novorozenecká žloutenka = rasová diskriminace

Co to neukázněné dítě? Už poslechlo?

21.7.2009 0:16

Duševně narušení jedinci

Co jiného si může normální člověk myslet, než že policajti a Kocáb jsou duševně narušní jedinci.

21.7.2009 0:13

a co Věra Bíla ?

To bude mít Věra Bílá dost blbé až ji kvůli potlačování rasismu budou muset přejmenovat na Věru Černou ;-)

21.7.2009 0:06

A co třeba:

"Sádlo, všude samý sádlo, to je teda rodina!" Nemělo by se to brát jako útok a diskriminace obézních? Já bych žalovala Pučmelouna. :-)

20.7.2009 23:45

Stop rasizmu

Na Slovensku je vacsi rasizmus,ako v Cechach.Co sa tyka slovenskych Romov ti  ziju v takych zalostnych podmienkach ,vid: KOSICE SIDLISKO LUNIK IX  na ktorom

byvaju prevazne alebo da sa povedat sami Romovia a potom sa chodte pozret na vychodne Slovensko do Romskych osad -chatrc.Potom pochopite ,ze tito zubozeni  Slovenski Romovia si nemaju zaco kupit letenky,proste nemaju take moznosti,ako Romovia z Ciech.Slovenski Romovia su viac diskriminovani ,ti by potrebovali skutocnu pomoc.

20.7.2009 22:44

Chytří lidé v diskuzi

Chytří lidé v diskuzi jaksi přehlédli, že se CD nezkoumalo kvůli včelím medvídkům, ty tam jen byli, protože to zřejmě retardovaný autor CD považoval taky za rasistickou píseň.

20.7.2009 22:08

Čemu se divíte...

Tak nevím čemu se divíte.Již tehdá říkal soudruh tajemník,že nejsou lidi.I tehdá byla nejvyšší kvalifikace stranická knížka,servilnost a ochota a chuť pít ten správný  průjem.Proč by v tomto Absurdistánu měli "ty lidi" najednou být?Praxe se nezměnila,snad až na barvu dnešních stranických knížek.Tenkrát se nadávalo,naprosto stejně oprávněně,v hospodách,dnes na Netu.Tehdy i dnes ta "elita"věděla,že někde se ta oprávněná zloba a frustrace z bezmoci musí vybít,v hospodě i tady to mají pod kontrolou."Jen se vykecejte a ráno v 6 makat".Zatím co pár nadšenců v 89 mávalo nadšeně a naivně z tribuny hadrem,za tribunou soudruzi měnili kabáty,tu modrý,tu oranžový a šup k tabuli,porcovat medvěda.Dnes jsou rozlezlí jako rakovina ve všech stranách a z jejich "schopností""těžíme" teď my všichni.Tyhle řízené aférky dobře odvádí vaši pozornost od zásadních věcí a o to soudruhům jde.Vyš.u.kávejte se na kravinách a my si zatím "zařídíme pár maličkostí",samozřejmě,že jen pro sebe.Tohle přece nemůže fungovat,je otázkou času kdy se to zhroutí a to včetně bruselského socialistického RVHP.

20.7.2009 20:21

Tak nevím

Jsem rasista, pokud si dám k obědu cikánské žebírko, v rádiu si poslechnu píseň Černý cikán a večer si zajdu do divadla na Cikánského barona ? :-)))

22.7.2009 11:25

Re: Tak nevím

To cikánské žebírko je z originál suroviny, nebo z náhražky ?

20.7.2009 18:24

Jsem šťastná,

že jsem se dožila této doby. Všechny problémy domácí i světové, zdá se, jsou již vyřešeny - hospodářská krize, změny klimatu, světový terorismus, nevyléčitelné nemoci, problémy bídy, hladu, ba i ta justice pracuje na jedničku,... Od  rychle a efektivně pracujících soudů nám odcházejí spokojené obě strany. Už zbýval jen jediný, ale zato opravdu palčivý problém - a sláva, i ten už je vyřešen! Jen mi vrtá hlavou, zda nemám  ze stejného důvodu podat podnět k přezkoumání korektnosti výrazů "bílé noci", "Bílá paní" a zda nelze podezřívat z rasismu i jednoho z našich nejlepších spisovatelů, který se nebál nazvat jedno ze svých děl  "Bílá nemoc".

21.7.2009 0:41

"Bílá nemoc" z antidiskriminačního pohledu nevadí...

... ale mor už se v učebnicích dějepisu nesmí nazývat "černá smrt".

20.7.2009 18:11

mně by nejvíc zajímalo

kdo to k tomu soud dal, to by byla zajímavá informace

20.7.2009 16:47

nučte se psát

mimochodem v té písničce není bílé dost , ale bílé nené moc!!!

20.7.2009 16:24

Ať se radši

podívají na pohádky a báje romských rádoby umělců!!!! Samá krádež, vražda, sekání hlav a nabádání proti gádžům !!!!!! Stydím se za tento národ patolízalů a řiťolezů to už není možné

20.7.2009 16:35

Re: Ať se radši

Romové obecně (Cikány se nazývají ti slušní, nemají proč zapírat svůj název), jako neurvalí symbionté, potřebují malý dvůr a dlouhý bič (obrazně). Jinak se s nimi nic nenadělá. Na tasemnici ve svých útrobách také užívám antiparazitika, a nikomu to nepřipadne "xenofobní a rasistické". Můj názor.

20.7.2009 17:07

Re: Ať se radši

Vy jste k té tasemnici ale nepřející! ;-))

20.7.2009 18:40

Re: Ať se radši

tasemnice má taky svá práva, doufám, že se obrátí do Bruselu. Nebo aspoň na Motejla!

20.7.2009 16:15

Korektnost

Naprosto souhlasím, že jde o čistý rasismus. Tenhle seriál by neměl být vůbec dětem pouštěn, snad až po 22. hod. Je totiž  naprosto rasově a gender nevyvážný, nejsou v něm zohledněny názory a postoje menšin jako např. homosexuálů, paraplegiků a jiných kultur, práva žen jsou v něm pošlapávána podřadnou rolí maminky včeláků a nejhorší je, že nabádá ke zneužívání dětí  a jejich zotročování k nesmyslnému svícení neekologickými lampami, kde musejí inhalovat emise těmito vydávané bez nároku na zohlednění ve výši odměny. Vzhledem k této činnosti prováděné převážně v noci je ohrožen duševní a mravní vývoj těchto malých čmeláčích dětí z čehož můžou vzniknout různé poruchy v dospělosti a např. podnítit sklon k alkoholismu a drogám. Jsem si jist, že podobných problematických seriálů pro děti je mnohem víc a proto bych podpořil vznik příslušné komise, která by ve spolupráci s ministerstvy kultury, vnitra, lidská práva, spravedlnosti, zdravotnictví a školství a ve spolupráci s příslušným eurokomisařem, eurovýborem, europodvýborem, euronadvýborem, eurozmocněncem/eurozmocněnkyní, eurokomisí na ochranu dětí, menšin, hmyzu, komisí pro práva žen v čele s mezinárodním soudem pro lidská práva atd. atd. dokázal tyto závadné seriály odhalit a jejich tvůrce exemplárně potrestat, v případě zjištění jejich recidívy v minulých min. 50letech izolovat natrvalo  a rodinné příslušníky podrobit lékařské analýze, zdali nedošlo k přenosu těchto škodlivých myšlenek a postujů i na ně. 

20.7.2009 16:28

Re: Korektnost

I vy šprýmaři. Možná nejste ale tak dalek od reality. Jak sleduji dění a legislativní nápady v EU (jejich legislativních orgánů), spějeme do stadia "blbnutí na kvadrát". Ještě čekám na řešení legislativy třeba ohledně užití mucholapek a EU rozměrů plácaček na mouchy. Temat k řešení  v Bruseli je přehršel. Rád se nechám poučit, co mne "na stará kolena" bude ještě čekat.   

20.7.2009 16:01

Do......

Dopr...., kde to žiju???? Magorovsko!!!! 

22.7.2009 11:33

Re: Do......

Nikoli, žijete jen v členském státu EU

20.7.2009 15:44

A ještě:

půjdu na vyšetření ohledně karcinomu střev: smím vůbec naznačit, že má stolice je černá? Dnes mi kolegové řekli, že jsem opálený jak cikán. Co s tím?

20.7.2009 15:41

No,

dnes už není nic nemožného. Tuším, ře v EU institucích se nemá používat "doktorka", "kadeřnice", "ekonomka" či tak nějak, aby se tím neurazilo jedno z pohlaví. Pak zas nějaké feministky vyrukovali s "...ová",....:-)

20.7.2009 18:44

Re: No,

To je neco, cemu nerozumim. V anglosaskych zemich se snazi pouzivat jen tu v zasade muzskou formu a povazuji to za genderove spravne. U nas naopak blbnou s pluralem, jako ze se nema rikat "ucitele", ale pekne "ucitele a ucitelky", aby nikdo nebyl vynechan, nebo aby se probuh nevytvoril dojem, ze tam snad sedeli sami muzi. Ach. Jo.

20.7.2009 15:35

Není potřeba další důkaz o tuposti současných politiků

Blbci, blbci, blbci. Komunisti, prosím, vraťte se! 40 let jsem Vás nenáviděl. Ale to jsem netušil, že ti, co příjdou po Vás, jsou ještě větší hovada!

20.7.2009 17:22

Re: Není potřeba další důkaz o tuposti současných politiků

Příspěvek výše by si měla vláda přečíst a zamyslet se nad ním.

Pravou příčinou zvýšení podpory extremistických stran nejsou "rasističtí Češi", ale neochota zavedených stran řešit problémy s nepřizpůsobivými menšinami.

20.7.2009 15:15

hura...

..od 1.8.2010 bude zakázáno používat slova: bílý, černý, hnědý, opálený, barevný a další politicky nekorektní výrazy..jedinou vyjímkou budou slovní spojení jako, hnědá zem, černá noc, Bílá Lucie, či Lucie Bílá atd...pokud ovšem bude některá tato slovní spojení použít, bude muset mít povolení od nově založeného Výboru pro politickou korektnost, přímo spadajícímu pod Bruselský výbor pro politickou korektnost..

..tak páni a paní, soudruzi a soudružky, bratři a sestry, přátelé a přítelkyně i přítelkyně přátel a přátelé přítelkyň, manželé a manželky, milenci a milenky jsme v jeteli..nebo v bruseli..vyberte si... 

Premium

Zoufale jsme se snažili postřeleného muže zachránit, líčí lékař z Ostravy

Hrudní chirurg Marcel Mitták | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Hrudní chirurg Marcel Mitták z Fakultní nemocnice Ostrava se snažil s týmem zdravotníků zachránit jednoho z těžce...

Premium

Cítím hořkost. Bývalý šéf mordparty poprvé promluvil o svém odchodu

Nejznámější český kriminalista Josef Mareš sloužil u policie téměř třicet let,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Nejznámější český kriminalista Josef Mareš sloužil u policie téměř třicet let, stál za objasněním řady vražd a...

Premium

Zalepili matce prsa, aby nemohla kojit. Při příbězích z Osvětimi pláče i průvodce

Průvodce Lukáš Lev | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lukáš Lev provází v koncentračních táborech a popisuje nacistická zvěrstva. Jeho babička si však stála za tím, že za...