Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

8. kolo

Slavia - Brno 6:4

Branky a nahrávky: 19. Červenka (L. Havel, Žižka), 44. P. Jelínek (M. Čermák), 51. V. Růžička ml. z trestného střílení, 53. P. Jelínek (Červenka, Kadlec), 58. Beránek (D.

Hruška), 60. Červenka (Kadlec) - 6. Erat (Dopita, Ludvík), 15. R. Dlouhý, 16. Erat (Dopita), 50. Ludvík (Vondráček, Vorel). Rozhodčí: Jebavý, Šindler - Kalivoda, Charvát. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 7683. Třetiny: 1:3, 0:0, 5:1.

Litvínov - Ml. Boleslav 1:2p

Branky a nahrávky: 25. J. Černý - 42. Boháč (T. Sýkora, Nouza), 62. Král z trestného střílení. Rozhodčí: Polák, Mikula - Kis, Prchal. Vyloučení: 7:5, navíc Vopat 10 min. -Bahenský do konce utkání. Bez využití. Diváci: 4106. Třetiny: 0:0, 1:0, 0:1 - 0:1.

Plzeň - Zlín 3:4sn

Branky a nahrávky: 1. Scofield (Vampola), 35. Vlasák (Kracík), 58. Bomersback (Benda) - 3. Důras (Švrček), 37. Švrček (Nosek, Roman Vlach), 45. Leška (Švrček), rozhodující samostatný nájezd Hamrlík. Rozhodčí: Pešina, Turčan - Pavlovič, Rozlílek. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:1. Diváci: 6270. Třetiny: 1:1, 1:1, 1:1 - 0:0.

Č. Budějovice - Vítkovice 4:3

Branky a nahrávky: 39. Kůrka (Mertl, Melichárek), 39. Gulaš (Gřegořek, Vak), 41. Gulaš (Vak), 55. Macháček (Huml) - 17. Klimek, 29. Hubáček (Sičák, Jurečka), 34. Jurečka (Sičák, Burger). Rozhodčí: Hribik, Kubeš -Guth, Rittich. Vyloučení: 6:8, navíc Snopek (Č. Budějovice) 10 min. Využití: 1:3. Diváci: 4935. Třetiny: 0:1, 2:2, 2:0.

Sparta - Karlovy Vary 4:3p

Branky a nahrávky: 9. Ton (Vykoukal, Kratěna), 22. Broš (Netík, J. Hlinka), 41. J. Hlinka (Kratěna), 65. Netík (J. Hlinka) - 6. Pech (Kumstát), 6. Zucker (Parýzek), 39. Pletka (Kumstát, Němec). Rozhodčí: Hodek, Šír -Kreuzer, Jindra. Vyloučení: 4:6, navíc Dobroň (Karlovy Vary) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 5733. Třetiny: 1:2, 1:1, 1:0 - 1:0.

Třinec - Liberec 6:3

Branky a nahrávky: 18. Tomas (Polák, Cartelli), 29. Výtisk (Polák, Cartelli), 37. Polanský (Kohn, M. Růžička), 38. Seman (Martynek, Peterek), 48. Martynek (Peterek, Seman), 58. Martynek (Malec, Polanský) - 3. P. Nedvěd (Derner, Hlaváč), 26. Ondřej (Blatný), 46. Blatný (Vantuch, Hunkes). Rozhodčí: Husička, Jeřábek - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1. Diváci: 3075. Třetiny: 1:1, 3:1, 2:1.

Kladno - Pardubice 6:0

Branky a nahrávky: 14. Frolík (Bílek, Kalla), 15. Patera (Martin Procházka, V. Kameš), 16. Bělohlav (Čurilla, V. Kameš), 19. Kalla (F. Kaberle, Patera), 30. Eberle (V. Kameš), 44. Frolík (Kalla). Rozhodčí: Souček, R. Svoboda - Lhotský, Bejček. Vyloučení: 7:8, navíc Cetkovský (Pardubice) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 3389. Třetiny: 4:0. 1:0, 1:0.

14. HC Kometa Brno 8 0 0 1 7 13:33 1

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body.