Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

32. kolo

Třinec - Zlín 2:3sn

Branky a nahrávky: 37. Bonk (Seman, Peterek), 51. D. Květoň (Peterek, Martynek) -33. Kubiš (Roman Vlach, Švrček), 50. Balaštík (Leška, F. Čech), rozhodující sam. nájezd Hamrlík. Rozhodčí: Fraňo, Pešina -Guth, Rittich. Vyloučení: 5:8, navíc Kanko (Třinec) 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 2949. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 - 0:0.

Plzeň - Pardubice 3:2p

Branky a nahrávky: 16. Vostřák (Straka, Vlasák), 45. Benda (Modrý, Straka), 63.

Adamský (Modrý, Vampola) - 29. P. Sýkora (Kočí, Pivko), 35. Zohorna. Rozhodčí: Jeřábek, Šír - Bryška, Chytil. Vyloučení: 5:9. Využití: 2:0. Diváci: 7862. Třetiny: 1:0, 0:2, 1:0 - 1:0.

Litvínov - Vítkovice 2:3sn

Branky a nahrávky: 2. Trávníček (J. Černý, Vopat), 24. V. Hübl (Švarný, Jenáček) - 29. R. Hruška (Ujčík, Kvapil), 56. Burger (Klimek, Hubáček), rozhodující sam. nájezd Ujčík. Rozhodčí: Homola, Kubeš - Kostka, Bláha. Vyloučení: 5:4, navíc Hubáček (Vítkovice) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 4005. Třetiny: 1:0, 1:1, 0:1 - 0:0.

Sparta - Ml. Boleslav 7:4

Branky a nahrávky: 1. Broš, 7. Broš (Koreis), 13. Langhammer (Netík, Vykoukal), 31. Ton (Jan Hanzlík), 36. Netík (Broš, Koreis), 54. Gulaši (Vykoukal, Ton), 59. Ton (Langhammer, Hromas) - 35. Fabuš (Macho, Kracík), 38. Macho (Fabuš, Lehikoinen), 51. Bahenský (Šterbák, Pabiška), 55. Boháč (Nouza, Žabka). Rozhodčí: Hribik, Souček -Kis, Pavlovič. Vyloučení: 5:8, navíc Koreis -Bahenský oba 10 min. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 5516. Třetiny: 3:0, 2:2, 2:2.

Kladno - Slavia Praha 3:2sn

Branky a nahrávky: 15. Kalla (Frolík), 46. Kuchler (Eberle), rozhodující sam. nájezd Stieler - 20. Beránek, 44. Doležal (Sloboda, P. Jelínek). Rozhodčí: Svoboda, Turčan - Rozlílek, Kreuzer. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. Diváci: 2153. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1 - 0:0.

Liberec - Karlovy Vary 3:1

Branky a nahrávky: 2. Klimenta (Dušek, Jareš), 36. Matějovský (Podkonický), 47. Hunkes (Bartovič, Podkonický) - 35. Pletka (Melenovský, Kristek). Rozhodčí: Polák, Šindler - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:1. Diváci: 5030. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:0.

Čtvrteční předehrávka: České Budějovice - Kometa Brno 0:1sn.

Další program - zítra 15.00 Slavia Praha -Plzeň, 16.00 Karlovy Vary - Třinec, 17.00 Vítkovice - Kometa Brno, Sparta Praha -Zlín, Liberec - Litvínov, 17.30 Mladá Boleslav - Kladno, 18.10 Pardubice - České Budějovice (ČT 4).

UDÁLOSTI KOLA

35O. gól Ujčíka. Vítkovický útočník Viktor Ujčík završil porci 350 vstřelených gólů v domácí extralize ve velkém stylu.

V Litvínově proměnil dokonce dvakrát s přehledem samostatný nájezd a připsal si vítězný gól, kterým pomohl druhému bodu. Petr Ton na Boleslav umí. Sparťanský střelec Petr Ton nastřílel ve třech Boleslavi už šest branek. Včera pomohl Spartě k vítězství 7:4 dvěma góly a jednou asistencí. A to ho v utkání ještě omezovala rýma. „Rychle mi docházely síly,“ přiznal sparťanský hrdina.

14. HC Kometa Brno 32 5 3 2 22 73:109 23

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry