Středa 7. prosince 2022, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Winfreyová podpoří šesterčata

Česko

LOS ANGELES Oblíbená americká moderátorka Oprah Winfreyová daruje v přepočtu zhruba pět milionů korun rodině, v níž přišla na svět šesterčata. Dojala ji totiž fotografie, kterou matka dětí umístila na sociální síť Facebook. Manželům McGheeovým, kteří se také stali hosty televizního pořadu Oprah Winfrey Show, věnuje navíc i líbánky v Las Vegas. Přestože jsou spolu už jedenáct let, nikdy prý nebyli na dovolené.

Oprah Winfreyová si Rozonna a Miu McGheeovy pozvala do své show i s jejich dětmi. „Miluju tu fotku. Moc jsem se s nimi chtěla setkat,“ řekla moderátorka na začátku speciálního dílu věnovaného sourozencům z mnohočetných těhotenství. Fotografii vidělo na internetu už více než milion lidí.

Oba manželé pocházejí z chudého prostředí a chtěli spolu vytvořit velkou a šťastnou rodinu, kterou ani jeden z nich v dětství nepoznal. Pár se snažil o dítě tři roky, až musela Mia podstoupit umělé oplodnění. Narodila se jim dvojčata, která však nepřežila porod. Krátce poté se umělé oplodnění podařilo znovu – tentokrát už ovšem manželé ke svému překvapení čekali šesterčata. Rodině se nedostalo žádné finanční pomoci, děti přitom denně dohromady spotřebují padesát plen a třicet lahví kojeneckého mléka. Oba rodiče jsou ale podle svých slov moc šťastní a pokládají děti za zázrak. V televizní show kromě nich vystoupila i zpěvačka Céline Dionová, která mluvila o svých dvojčatech.

Autor: