4. února 2010 19:56 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Za nezvyklých okolností zemřel pacient na JIP, možná byl zavražděn

Ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrační foto. | foto: Lidové noviny

PRAHA Policie šetří nezvyklé okolnosti smrti pacienta pražské žižkovské nemocnice. Existuje podezření, že muže zavraždila žena, která se v době jeho smrti nacházela v pokoji jednotky intenzivní péče, kde se muž léčil. Totožnost ženy zatím vyšetřovatelé neznají a její podíl na smrti pětapadesátiletého muže nemohou potvrdit.

O případu informovala televize Prima. Podle televize byl muž byl odpojený od přístrojů a z ruky měl vytaženou kanylu. Policie v této souvislosti pátrá po ženě, která ho krátce předtím navštívila.

Mluvčí policie řekl pro lidovky.cz, že v současné době policie prověřuje záznamy z bezpečnostních kamer a po ženě pátrá.

"Bohužel bližší informace k osobě zemřelého nemám, kromě toho, že se jednalo o pětapadesátiletého muže," řekl Primě mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. I když lékaři a zdravotní sestry byli okamžitě na místě, pacientovi už pomoci nemohli, dodala Prima.

ČTK, Lidovky.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.